Čt 30.10.08 19:00 P3 Po Útlumu 06 Vršáci VET   (VL2B)
Čt 30.10.08 20:15 P3 Estudiantes VET B Slepí koně VET   (VL4A)
Út 25.11.08 20:15 P1 Hloubětínské srdce Po Útlumu 06   (VL2B)

9. 12. 08 19:30 zzNOVOB Domácí potřeby VET Dvorce Senils 11. 4:2 (4:0)
Domácí potřeby nastoupily k utkání ve velmi početné sestavě. Paradoxně ve druhé půli, kdy měli více fyzických sil než soupeř, se dostaly po tlak a dvakrát inksovaly. Vítězství však uhájily a mohly oslavit postup šampaňským. Jindřich Poláček
Domácí potřeby VET Dvorce Senils
Jiří Krupka – Vladimír Houda, Stanislav Kohoutek, Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Michal Šůcha – Tomáš Blažek, Miroslav Michalec, Luboš Olmr, Vlastimil Olmr, Petr Pařízek, Karel Šlajch, Jiří Šlechta, Ivan Smrž
4., 13. Miroslav Kvasnička
20., 29. Luboš Urban
44., 58. Karel Šlajch
18. 11. 08 17:00 zzNOVOB Starý krysy FC Domácí potřeby VET 10. 0:4 (0:3)
Jednoznačné utkání s jednoznačným výsledkem.
Starý krysy FC Domácí potřeby VET
Petr Kadeřábek – Viktor Kassl, Pavel Krejza, Antonín Lanhaus, Pavel Lebeda, Martin Mlynář, Josef Nový, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík vs Jiří Krupka – Vladimír Houda, Stanislav Kohoutek, Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník
14., 52. Luboš Urban
19. Stanislav Kohoutek
23. Vlastimil Schwarz
11. 11. 08 17:00 zzNOVOB Domácí potřeby VET Dřevosprint SC 9. 2:2 (0:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil...

Jakub Perník, Karel Hromada
Domácí potřeby VET Dřevosprint SC
Jiří Krupka – Vladimír Houda, Stanislav Kohoutek, Miroslav Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Pavel Kačírek, Jindřich Marhoul, Martin Nedobyl, Antonín Procházka, Jaroslav Šimon, Michal Stehlík, Jaromír Tomaides, František Vondruška
41. Vlastimil Schwarz
59. OG
33. Jaromír Tomaides
35. Jindřich Marhoul
4. 11. 08 17:00 zzNOVOB Vyprahlo FC VET Domácí potřeby VET 8. 0:6 k.
Domácí Vyprahlo se k utkání nedostavilo... Petr Kafka, Tomáš Robb
Vyprahlo FC VET Domácí potřeby VET
vs Jiří Krupka – Stanislav Kohoutek, Miroslav Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal
21. 10. 08 17:00 zzNOVOB Domácí potřeby VET Bílý lev CF VET 7. 2:3 (1:1)
Pěkné poměrně rychlé utkání, na veterány. Nakonec zvítězil Lev a to zejména zásluhou hráče Salaby, který byl nejleší na hřišti. Václav Schwengsbier, Karel Šafařík
Domácí potřeby VET Bílý lev CF VET
Václav Zahradník – Vladimír Houda, Stanislav Kohoutek, Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Martin Zatkal vs Michal Vodička – Miloslav Anděl, Karel Bauer, Martin Hrbáček, Milan Krejčí, Petr Salaba, Ota Stránský, Petr Šulc, Martin Urbanec, Jan Zavázal
14. Miroslav Kvasnička
31. Vlastimil Schwarz
7., 32. Petr Salaba
40. Martin Hrbáček
14. 10. 08 18:00 ZAK Sokol Vysočany VET Domácí potřeby VET 6. 0:1 (0:1)
Vyrovnané a pohledné utkání, ve kterém slavilo vítězství mužstvo s větší vůlí po gólu. Miloš Vladyka, Lukáš Vladyka
Sokol Vysočany VET Domácí potřeby VET
Petr Hochmann – Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, Ivan Šimko, Michal Trnka vs Jiří Krupka – Stanislav Kohoutek, Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal
23. Václav Zahradník
7. 10. 08 17:00 zzNOVOB Starci na chmelu A Domácí potřeby VET 5. 0:5 (0:2)
Skóre otevřeno již ve4.minutě, po zaváhání obránce. Pak dlouho vyrovnaná partie, až dvě minuty před přestávkou opět chyba v obraně a stav 0:2. Po změně stran opět dlouhou dobu nic. Starci své šance neproměnili a Domácí potřeby trestaly každé zaváhání, hlavně v poslední desetiminutovce. Vše pečetila vlastní branka minutu před koncem zápasu.
Starci na chmelu A Domácí potřeby VET
Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hnilička, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Jiří Polda, Stanislav Svoboda, Jiří Zetek vs Jiří Krupka – Vladimír Houda, Stanislav Kohoutek, Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal
4., 51. Stanislav Kohoutek
28. Miroslav Kvasnička
58. Luboš Urban
59. OG
23. 9. 08 17:00 zzNOVOB Domácí potřeby VET Kent 4. 7:1 (3:0)
Utkání hrané v poklidném tempu. Technická i atletická převaha byla jasně na straně Domácích potřeb.
Domácí potřeby VET Kent
Jiří Krupka – Vladimír Houda, Stanislav Kohoutek, Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Jaroslav Pilecký – Josef Bažant, Tomáš Hampl, Petr Klement, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Stanislav Rattay, Václav Thür
6., 39., 49. Stanislav Kohoutek
18. Michal Louda
21. Radek Šanda
37., 60. Luboš Petrášek
60. Jaroslav Liška
20. 9. 08 10:00 zzNKBE Přezletice SG Domácí potřeby VET 3. 2:4 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání až do poslední minuty. Vítěznou pojistku daroval Potřebám domácí brankář, když v poslední minutě inkasoval po špatném odkopu. Miroslav Hyža, Karel Kreibich
Přezletice SG Domácí potřeby VET
Petr Panocha – Martin Budař, Jaroslav Černý, Tomáš Holec, Jaroslav Slavata, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Miloslav Trachta vs Václav Zahradník – Vladimír Houda, Stanislav Kohoutek, Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Martin Zatkal
15. Josef Slunéčko
44. Martin Budař
25., 48., 60. Stanislav Kohoutek
55. Luboš Petrášek
8. 9. 08 19:00 METE1 Domácí potřeby VET Xamax AC VET 2. 0:3 (0:3)
Hra odpovídala skupině. Slavomír Voženílek, Josef Coufal
Domácí potřeby VET Xamax AC VET
Jiří Krupka – Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Václav Zahradník, Martin Zatkal vs Karel Kukla – Jan Bucháček, Jan Enökl, Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Michal Turek, Luděk Záhejský
3. Jindřich Procházka
17. Petr Jančík
29. Zdeněk Sokol
2. 9. 08 19:30 HANSP Rokoska VET A Domácí potřeby VET 1. 3:7 (2:2)
Krása, fotbalovost, opravu kvalitní zápas. Rokoska po zranění svého hráče podala srdcový výkon.
Rokoska VET A Domácí potřeby VET
Petr Louša – Zdeněk Genčev, Roman Havel, Marek Hybeš, Miloš Niesner, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Jiří Krupka – Vladimír Houda, Stanislav Kohoutek, Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal