Ne 21.9.08 13:45 ZAK Buffeti HK Válcovny plechu MS FC   (HL7K)
Ne 21.9.08 15:00 ZAK Sokol Vysočany A MTPCH   (HL3D)
So 4.10.08 08:45 zzALBRE Eukaryota 2.LKW Ukradený širáci   (HL4E)
So 4.10.08 10:00 zzALBRE Relax-FC Morová rána 1.FC   (HL5F)

9. 12. 08 19:15 ZAK Přezletice SG Sokol Vysočany VET 11. 1:3 (1:2)
Slušné utkání, které Sokol ve druhé půli kontroloval a zaslouženě vyhrál. Jan Kraus
Přezletice SG Sokol Vysočany VET
Petr Panocha – Martin Budař, Tomáš Holec, Tomáš Říha, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Miloslav Trachta vs Martin Vyhnánek – Petr Hochmann, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Karel Pichl, Jiří Povýšil, Ivan Šimko, Michal Trnka
10. Tomáš Říha 26. Radim Knetl
29. Petr Hochmann
43. Jiří Povýšil
22. 11. 08 10:00 BECH Xamax AC VET Přezletice SG 10. 1:1 (0:0)
Průměrný zápas s ohledem na zasněžený terén. Šance na obou stranách zůstaly nevyužity. Martin Červenka, Jiří Hruška
Xamax AC VET Přezletice SG
Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol vs Petr Panocha – Martin Budař, Tomáš Holec, Tomáš Říha, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Miloslav Trachta
41. Jan Bucháček 48. Martin Budař
15. 11. 08 10:00 P2 Přezletice SG Rokoska VET A 9. 0:3 (0:0)
Rokoska byla po celý zápas lepším týmem. Brankář Přezletic držel dlouho svůj tým nad vodou, ale v závěru se střelci Rokosky přeci jen prosadili. Stanislav Smola
Přezletice SG Rokoska VET A
Petr PanochaMartin Budař, Tomáš Holec, Jiří Horálek, Tomáš Říha, Jaroslav Slavata, Libor Slavata, Josef Slunéčko vs Petr Louša – Radovan Dostál, Zdeněk Genčev, Roman Havel, Marek Hybeš, Alexander Najdenov, Pavel Šnor, Petr Vydra
50. Pavel Šnor
56. Roman Havel
59. Radovan Dostál
9. 11. 08 15:00 zzANG Dvorce Senils Přezletice SG 8. 0:4 (0:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Oleg Ivantsiv, Mykhaylo Karabin
Dvorce Senils Přezletice SG
Jiří Šlechta – David Hořejší, Luboš Olmr, Vlastimil Olmr, Karel Šlajch vs Petr Panocha – Martin Budař, Tomáš Holec, Jiří Horálek, Tomáš Říha, Jaroslav Slavata, Libor Slavata, Miloslav Trachta
8., 55. Martin Budař
14., 47. Jiří Horálek
20. 10. 08 20:45 DEKAN Přezletice SG Starý krysy FC 7. 5:0 (1:0)
Výsledek je pro Krysy, až příliž ktutý. Do druhé inkasované branky byly fotbalovější a vyperacovaly si více příležitostí než soupeř. Ty ovšem podržel výborně chytající Panocha. Jan Berka, Jiří Duda
Přezletice SG Starý krysy FC
Petr PanochaMartin Budař, Jaroslav Černý, Jiří Horálek, Martin Macho, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Miloslav Trachta vs Martin Mlynář – Viktor Kassl, Pavel Krejza, Antonín Lanhaus, Pavel Lebeda, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík
7., 39., 53., 54. Jiří Horálek
52. Martin Budař
18. 10. 08 15:00 STOD Dřevosprint SC Přezletice SG 6. 5:1 (3:1)
Odevzdané Přezletice ukázaly, že umí hrát fotbal až v závěru první půle, krásnou kombinací zakončenou gólem. Zasloužená výhra Dřevosprintu, který těžil hlavně z možnosti střídat vícero hráčů. Karel Šimek, Jozef Ščury
Dřevosprint SC Přezletice SG
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Pavel Kačírek, Jindřich Marhoul, Antonín Procházka, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šťastný, Pavel Veselý, František Vondruška vs Tomáš Říha – Martin Budař, Jaroslav Černý, Tomáš Holec, Petr Panocha, Libor Slavata, Miloslav Trachta
4., 32. Pavel Bokůvka
8., 39. Zdeněk Šťastný
15. Jindřich Marhoul
30. Tomáš Holec
11. 10. 08 10:00 zzBALK Přezletice SG Vyprahlo FC VET 5. 0:6 k.
Přezletice se nesešly v dostatečném počtu. Lukáš Waldmann
Přezletice SG Vyprahlo FC VET
vs Stanislav Krejčí – Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Václav Leitermann, Wiliam N´Simba, Karel Šlechta, Tomáš Straka
27. 9. 08 10:00 zzNKBE Bílý lev CF VET Přezletice SG 4. 5:2 (5:1)
Utkání bylo rozhodnuto už v začátku prvního poočasu. Michal Husák
Bílý lev CF VET Přezletice SG
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Karel Bauer, Martin Hrbáček, Milan Krejčí, Petr Salaba, Ota Stránský, Petr Šulc, Martin Urbanec, Jan Zavázal vs Libor Slavata – Martin Budař, Josef Mandlík, Miloslav Mazura, Petr Panocha, Josef Slunéčko
2., 22. Miloslav Anděl
7. Martin Urbanec
12. Jan Zavázal
25. Petr Šulc
30. Martin Budař
44. Petr Panocha
20. 9. 08 10:00 zzNKBE Přezletice SG Domácí potřeby VET 3. 2:4 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání až do poslední minuty. Vítěznou pojistku daroval Potřebám domácí brankář, když v poslední minutě inkasoval po špatném odkopu. Miroslav Hyža, Karel Kreibich
Přezletice SG Domácí potřeby VET
Petr Panocha – Martin Budař, Jaroslav Černý, Tomáš Holec, Jaroslav Slavata, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Miloslav Trachta vs Václav Zahradník – Vladimír Houda, Stanislav Kohoutek, Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Martin Zatkal
15. Josef Slunéčko
44. Martin Budař
25., 48., 60. Stanislav Kohoutek
55. Luboš Petrášek
13. 9. 08 10:00 zzNKBE Starci na chmelu A Přezletice SG 2. 1:3 (0:0)
Zápas od začátku vyrovnaný, ale ve druhé půli se štěstí přiklonilo k týmu Přezletic. Martin Vejvoda, Arnošt Havrlant
Starci na chmelu A Přezletice SG
Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hnilička, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Karel Kreibich, Jiří Polda, Pavel Procházka, Dušan Ščuka, Stanislav Svoboda, Zdeněk Váňa, Jiří Zetek vs Petr Panocha – Martin Budař, Jaroslav Černý, Tomáš Holec, Miloslav Mazura, Jaroslav Slavata, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Miloslav Trachta
40. Jaroslav Kalabus 43. Miloslav Mazura
47., 60. Josef Slunéčko
6. 9. 08 10:00 zzNKBE Přezletice SG Kent 1. 6:0 (0:0)
Jednoznačná převaha domácích se gólově projevila až ve druhém poločase, ale stálo to za to. Hráno velice slušně, bez faulů. Miroslav Hyža, Karel Kreibich