Ne 21.9.08 15:00 zzHAGIB Hardly Athletic Rokoko - Travel HCZ   (HL8Q)
Ne 21.9.08 16:15 zzHAGIB Team Poštmistři A   (HL8R)
Ne 12.10.08 15:00 zzHAGIB Rokoko - Travel HCZ Rumové pralinky FC   (HL8Q)
Ne 12.10.08 16:15 zzHAGIB Sorry FC SP Clif   (HL6D)

9. 12. 08 19:30 BECH Starci na chmelu A Rokoska VET A 11. 4:3 (2:0)
Napínavý zápas až do poslední minuty. V první půli to vypadalo, že Starci s přehledem zvítězí, ale po změně stran Rokoska přidal a začala dotahovat. V závěru rozhodl o výhře Starců Coňk. Miroslav Pospíšil
Starci na chmelu A Rokoska VET A
Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Jan Hnilička, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Karel Kreibich, Jiří Polda, Pavel Procházka, Stanislav Svoboda, Zdeněk Váňa, Jiří Zetek vs Petr Louša – Radovan Dostál, Zdeněk Genčev, Roman Havel, Marek Hybeš, Alexander Najdenov, Pavel Šnor, Jiří Štědronský
8. Karel Kreibich
15. Jan Hnilička
34. Stanislav Svoboda
57. Stanislav Coňk
33., 44. Pavel Šnor
42. Radovan Dostál
18. 11. 08 20:45 BECH Dvorce Senils Starci na chmelu A 10. 4:2 (3:0)
V 58.minutě si kapitán Starců Jambor vyžádal konfrontaci registrček. Z důvodu ukončení provozní doby hřiště nemohly být po konfrontaci dohrány zbylé dvě minuty utkání. Pavel Knoblau, Milan Riener
Dvorce Senils Starci na chmelu A
Michal Šůcha – Tomáš Blažek, David Hořejší, Miroslav Michalec, Luboš Olmr, Vlastimil Olmr, Petr Pařízek, Karel Šlajch, Jiří Šlechta, Ivan Smrž vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Jan Hnilička, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Karel Kreibich, Jiří Polda, Pavel Procházka, Stanislav Svoboda, Zdeněk Váňa, Jiří Zetek
4. David Hořejší
6. OG
19., 44. Petr Pařízek
41. Jiří Polda
53. Stanislav Svoboda
11. 11. 08 20:45 BECH Starci na chmelu A Starý krysy FC 9. 6:1 (3:0)
Utkání probíhalo od začátku v režii Starců na chmelu. Výsledek naprosto odpovídá průběhu zápasu. Jaromír Hajn, Jan Odvárka
Starci na chmelu A Starý krysy FC
Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Jan Hnilička, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Karel Kreibich, Jiří Polda, Pavel Procházka, Stanislav Svoboda, Zdeněk Váňa, Jiří Zetek vs Petr Kadeřábek – Viktor Kassl, Pavel Krejza, Martin Mlynář, Josef Nový, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík
11., 38., 48. Jiří Polda
20. Petr Jambor
27. Jan Hnilička
58. Jaroslav Kalabus
38. Petr Kadeřábek
4. 11. 08 20:45 BECH Dřevosprint SC Starci na chmelu A 8. 4:3 (3:2)
V ponurém podzimním, mlhavém večeru, se hrál vyrovnaný dynamický fotbal se šancemi na obou stranách. Vyhrál šťastnější tým. Radek Čebiš, Šimon Jonáš
Dřevosprint SC Starci na chmelu A
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Pavel Kačírek, Jindřich Marhoul, Antonín Procházka, Jaroslav Šimon, Michal Stehlík, Jaromír Tomaides, Pavel Veselý, František Vondruška vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Jan Hnilička, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Karel Kreibich, Jiří Polda, Pavel Procházka, Zdeněk Váňa, Jiří Zetek
9., 29., 45. Pavel Bokůvka
21. Jaromír Tomaides
25 Jaromír Tomaides 9. Jan Hnilička
30. Karel Kreibich
42. Stanislav Coňk
21. 10. 08 20:45 BECH Starci na chmelu A Vyprahlo FC VET 7. 4:6 (2:3)
Ačkoli měli hráči domácích převahu, nedokázali své šance proměňovat. Zápas rozhodl střelecký potenciál hráče Straky. Jakub Vaněček, Pavel Baloun
Starci na chmelu A Vyprahlo FC VET
Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Jan Hnilička, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Karel Kreibich, Jiří Polda, Pavel Procházka, Stanislav Svoboda, Zdeněk Váňa, Jiří Zetek vs Wiliam N´Simba – Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Václav Leitermann, Karel Šlechta, Tomáš Straka
5., 15. Stanislav Coňk
47. Jaroslav Kalabus
54. Stanislav Svoboda
12., 35., 41., 52. Tomáš Straka
13., 20. Jaroslav Drahota
14. 10. 08 20:45 BECH Bílý lev CF VET Starci na chmelu A 6. 0:2 (0:2)
Zasloužené vítězství Starců, také díky početnější lavičce. Rád bych vyzdvihl výkon brankáře Skály, který jako by měl na rukavicích magnety. Lukáš Pitelka, Tomáš Čebiš
Bílý lev CF VET Starci na chmelu A
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Martin Hrbáček, Milan Krejčí, Petr Salaba, Petr Šulc, Jan Zavázal vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hnilička, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Karel Kreibich, Jiří Polda, Dušan Ščuka, Stanislav Svoboda, Zdeněk Váňa, Jiří Zetek
45 Petr Šulc
50 Petr Salaba
20., 28. Jaroslav Kalabus
7. 10. 08 17:00 zzNOVOB Starci na chmelu A Domácí potřeby VET 5. 0:5 (0:2)
Skóre otevřeno již ve4.minutě, po zaváhání obránce. Pak dlouho vyrovnaná partie, až dvě minuty před přestávkou opět chyba v obraně a stav 0:2. Po změně stran opět dlouhou dobu nic. Starci své šance neproměnili a Domácí potřeby trestaly každé zaváhání, hlavně v poslední desetiminutovce. Vše pečetila vlastní branka minutu před koncem zápasu.
Starci na chmelu A Domácí potřeby VET
Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hnilička, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Jiří Polda, Stanislav Svoboda, Jiří Zetek vs Jiří Krupka – Vladimír Houda, Stanislav Kohoutek, Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal
4., 51. Stanislav Kohoutek
28. Miroslav Kvasnička
58. Luboš Urban
59. OG
23. 9. 08 18:00 ZAK Sokol Vysočany VET Starci na chmelu A 4. 1:1 (0:0)
Výborné utkání, hrané čistě a ve svižném tempu. Sokol byl ve druhé části druhého poločasu pasivní a byl za to potrestán vyrovnáním. Antonín Drbušek, František Hodan
Sokol Vysočany VET Starci na chmelu A
Roman Janda – Petr Hochmann, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Karel Pichl, Jan Plichta, Jiří Povýšil, Michal Trnka vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hnilička, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Karel Kreibich, Jiří Polda, Pavel Procházka, Dušan Ščuka, Stanislav Svoboda, Zdeněk Váňa, Jiří Zetek
33. Michal Trnka 53. Jaroslav Kalabus
16. 9. 08 20:45 BECH Kent Starci na chmelu A 3. 0:3 (0:2)
S týmem Kent byly problémy, vyhrožovali rozhodčímu i protihráčům. Vyhrál lepší tým. Ondřej Samohýl
Kent Starci na chmelu A
Petr Klement – Josef Bažant, Tomáš Hampl, Jiří Kordovský, Jaroslav Liška, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Stanislav Rattay, Václav Thür, Petr Vaněk vs Pavel Procházka – Ladislav Brázda, Jan Hnilička, Jaroslav Kalabus, Karel Kreibich, Jiří Polda, Jaroslav Skála, Stanislav Svoboda, Zdeněk Váňa
27. Jiří Polda
30. Stanislav Svoboda
43. Jan Hnilička
13. 9. 08 10:00 zzNKBE Starci na chmelu A Přezletice SG 2. 1:3 (0:0)
Zápas od začátku vyrovnaný, ale ve druhé půli se štěstí přiklonilo k týmu Přezletic. Martin Vejvoda, Arnošt Havrlant
Starci na chmelu A Přezletice SG
Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hnilička, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Karel Kreibich, Jiří Polda, Pavel Procházka, Dušan Ščuka, Stanislav Svoboda, Zdeněk Váňa, Jiří Zetek vs Petr Panocha – Martin Budař, Jaroslav Černý, Tomáš Holec, Miloslav Mazura, Jaroslav Slavata, Libor Slavata, Josef Slunéčko, Miloslav Trachta
40. Jaroslav Kalabus 43. Miloslav Mazura
47., 60. Josef Slunéčko
1. 9. 08 19:00 METE1 Xamax AC VET Starci na chmelu A 1. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, které bylo nakonec bohužel rozhodnuto mojí chybou a proto se musím vyhlásit nejlepším hráčem Xamaxu. Richard Čáp
Xamax AC VET Starci na chmelu A
Karel Kukla – Jan Bucháček, Jan Enökl, Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Michal Turek, Luděk Záhejský vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Jan Hnilička, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Jiří Polda, Pavel Procházka, Stanislav Svoboda