Ne 28.9.08 17:30 TEMPO Buffeti HK Gangbeng   (HL7K)
Ne 28.9.08 18:45 TEMPO Senioři Praha B Petrovice B   (HL7K)
So 11.10.08 08:45 zzJUNI1 Sbohemka Sculpturo FC   (HL8A)
So 11.10.08 10:00 zzJUNI1 Lynx Blizzard ZM   (HL6G)
Ne 23.11.08 18:45 HANSP Junior Motol Malvazinky 1.FC   (HL6J)
Ne 23.11.08 20:00 HANSP Ugandská ťava Erko Kbely   (HL6K)

7. 12. 08 18:45 zzNOVOB Hardly Athletic GFC 11. 0:2 (0:2)
Bezproblémový zápas, hraný nahoru-dolů. GFC od začátku soupeře tlačili, ale první dvě gólovky měli Hardly Athletic. Brankář Slezák je však bravurně zneškodnil. Těsně před poločasem neudržel gólman domácích míč a Lebr ho poslal do sítě. A aby se šlo domácím do "kabin" ještě "lépe", přidal v samém závěru první půle druhou branku Formánek. I ve druhém dějství pokračovala výborná hra, ale branky už jsme se nedočkali. Pouze zazvonily tyče a břevna.
Hardly Athletic GFC
Dean Caffrey – Martin Busta, Matthew Ford, Jan Kovařík, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Michail Tsvetanov, Martin Zeljak, Robert Zeljak vs Milan Slezák – Rudolf Albrecht, Tomáš Formánek, Michal Husák, Bedřich Kos, Pavel Kozler, Lukáš Lebr, Jan Šída
28. Lukáš Lebr
30. Tomáš Formánek
30. 11. 08 13:45 zzTKSPA Levá fuska Hardly Athletic 10. 2:3 (1:1)
Levá fuska byla v utkání techničtějším týmem, který si vytvářel více brankových příležitostí a přesto kvůli své špatné produktivitě prohrál. Hardly Athletic táhl za vítězstvím střelec Olšiak a v závěru pevná obrana v čele s gólmanem, kteří nedovolili soupeři vyrovnat. Filip Kolár, David Dorničák
Levá fuska Hardly Athletic
Daniel Doležal – Milan Doležal, Jan Fiala, Lukáš Fiala, Jakub Herz, Tomáš Hes, Jan Janovský, Pavel Mejstřík, Jiří Plachý, Jan Vencour vs Dean Caffrey – Martin Busta, Matthew Ford, Jan Kovařík, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Martin Zeljak, Robert Zeljak
23. Jan Vencour
49. Pavel Mejstřík
28., 35., 43. Zlatko Olšiak
17. 11. 08 12:30 BECH Hardly Athletic Delirium FC 9. 3:2 (0:0)
Ve vyrovnaném a velmi slušně hraném utkání se nakonec štěstí přiklonilo na stranu Hardly Athletic. A to ještě v posledních vteřinách vítězové neproměnili pokutový kop. Jan Vimer, David Bochníček
Hardly Athletic Delirium FC
Matthew Ford – Martin Busta, Jan Kovařík, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Michail Tsvetanov, Martin Zeljak, Robert Zeljak vs Jiří Smejkal – Petr Dittrich, Milan Nejman, Tomáš Oral, Kamil Srb ml., Roman Storch, David Valenta
42. Zlatko Olšiak
51. Michail Tsvetanov
52. Bojan Lipovšek
40. David Valenta
43. Kamil Srb ml.
9. 11. 08 15:00 P2 Beerchester United Hardly Athletic 8. 4:0 (1:0)
Zpočátku vyrovnané utkání, rozhodlo proměňování šancí a tak Beerchester slavil vítězství. Jan Hrbáček
Beerchester United Hardly Athletic
Lukáš Pilař – Miroslav Čanecký, Michal Černoch, Tomáš Dostál, Filip Ernest, Ivo Míča, Štěpán Pavlíček, Martin Přikryl, Zdeněk Škoda vs Martin Busta – Jan Kovařík, Bojan Lipovšek, Michail Tsvetanov, Martin Zeljak, Robert Zeljak
28. Štěpán Pavlíček
34. Ivo Míča
43., 48. Filip Ernest
23. Martin Busta
2. 11. 08 12:30 zzPANK3 Hardly Athletic Athletico Spořilov 7. 1:4 (1:2)
Velmi pohledné a kvalitní utkání, ze kterého vyšli vítězně hráči Spořilova Jan Přibyl, Karel Moravec
Hardly Athletic Athletico Spořilov
Martin Busta – Jan Kovařík, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Michail Tsvetanov, Martin Zeljak, Robert Zeljak vs Jakub Žinčík – Jiří Bareš, Lukáš Bartoň, Antonín Kec, Jiří Květoň, Jiří Mikeš, Jiří Vlach
13. Robert Zeljak 5. Jiří Vlach
14., 33. Antonín Kec
57. Lukáš Bartoň
19. 10. 08 15:00 zzHAGI2 Tvůj děda! Hardly Athletic 6. 4:4 (3:0)
Běžela 40.minuta, Hardly Athletic vyměnili brankáře a začal nový zápas. Do té doby bylo na hřišti pouze mužstvo Tvuj děda. Díky neustále hecujícímu Caffreyovi, bylo během pěti minut vyrovnáno. Když ovšem osm minut před koncem Děda zvýšil na 4:3, vypadalo to na vítezství, ale srdíčko projevil Olšiak, který vyrovnání přímo dotlačil do branky. Petr Zlámal, Tomáš Sluka
Tvůj děda! Hardly Athletic
Tadeáš Bohatec – Tomáš Aubrecht, Marek Cimpl, Constantin Daciu, Petr Honsa, Lukáš Melichar, Lukáš Sadecký, Václav Vrba vs Robert Zeljak – Dean Caffrey, Jan Kovařík, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Martin Zeljak
2., 19., 52. Marek Cimpl
22. Václav Vrba
41., 43., 46. Dean Caffrey
53. Zlatko Olšiak
12. 10. 08 12:30 zzHAGI3 Hardly Athletic Sakostra 5. 1:6 (1:1)
Utkání bylo velmi poznamenáno tím, že oba týmy nastoupily pouze se čtyřmi hráči v poli. Hrála se vysoká hra nízké úrovně. Ovšem v poločase přišel Sakostře hráč, který uvízl někde ve spárech MHD a stihl vstřelit hattrick, čímž rozhodl o vítěztví svého týmu. Martin Petrů
Hardly Athletic Sakostra
Robert Zeljak – Dean Caffrey, Matthew Ford, Bojan Lipovšek, Martin Zeljak vs Jakub Odehnal – Jan Diviš, Jakub Forejt, Martin Jun, Jaromír Odehnal, Marcel Pinc, Jan Sedláček, Zdeněk Ulm
18. Matthew Ford 30. Jan Sedláček
34. Martin Jun
40., 47., 54. Jaromír Odehnal
50. Jan Diviš
4. 10. 08 18:45 ZAK Rumové pralinky FC Hardly Athletic 4. 1:0 (0:0)
V první půli vyrovnaný zápas s minimem šancí. V druhém poločase se nic nezměnilo a tak tým Pralinek o gól vyhrál. Tomáš Kresl
Rumové pralinky FC Hardly Athletic
Pavel Kohout – Miroslav Bujárek, Martin Časar, Tomáš Horák, Tomáš Kougl, Jan Kousal, Martin Maryška, Jiří Mučkarovský, Martin Stýskala, Martin Svoboda, Robert Václavík, Pavel Valenta vs Martin Busta – Dean Caffrey, Bojan Lipovšek, Zlatko Olšiak, Shinichiro Sugita, Michail Tsvetanov, Martin Zeljak, Robert Zeljak
44. Tomáš Kougl
21. 9. 08 15:00 zzHAGIB Hardly Athletic Rokoko - Travel HCZ 3. 2:3 (0:0)
Vyrovnané utkání, v němž domácí po celý zápas dobývali branku Rokoka, ale své akce zbrkle zankončovali. To hosté se svými nakopávanými míči a hlavně díky vlastňáku kanonýra Caffreye slavili úspěch. Ladislav Brázda, Jiří Pelikán
Hardly Athletic Rokoko - Travel HCZ
Martin Zeljak – Dean Caffrey, Matthew Ford, Bojan Lipovšek, Amanda Maxwell, Zlatko Olšiak vs Petr Kotek – Pavel Burian, Petr Dančišák, David Hozman, Antonín Kédl, Roman Pospíšil
36., 50. Dean Caffrey 36., 58. Pavel Burian
41. OG
14. 9. 08 13:45 zzZLICH Vodka team FC Hardly Athletic 2. 3:4 (1:1)
Velmi vyrovnaný zápas rozhodovaly poslední minuty a v těch byl lepší tým Hardly Athletic. Jan Kos, David Knirsch
Vodka team FC Hardly Athletic
Martin Vodka – Peter Florian, Jan Foukner, David Holub, Kole Kolarovski, Ervín Schün, Michal Stárek vs Martin Zeljak – Dean Caffrey, Matthew Ford, Jan Kovařík, Bojan Lipovšek, Amanda Maxwell, Zlatko Olšiak, Robert Zeljak
21. Peter Florian
40., 54. Kole Kolarovski
12. Dean Caffrey
31., 56. Zlatko Olšiak
59. Robert Zeljak
7. 9. 08 17:30 P2 Habet Praha FŇ Hardly Athletic 1. 1:2 (1:2)
Utkání svou úrovní odpovídalo lize v níž se hrálo, i když i zde bylo k vidění několik pohledných akcí. Vyhrálo šťastnější mužstvo. Jan Cerha, Petr Pek