Po 31.8.09 20:00 ZAK Rychlé pípy VET Slepí koně VET   (VL3A)
Čt 24.9.09 19:15 METE1 Sebranka FC VET Přezletice SG   (VL4C)
Čt 1.10.09 19:15 METE1 Válcovna plechu VET Sebranka FC VET   (VL4C)
Čt 22.10.09 19:15 METE1 Sebranka FC VET Don Giovanni VET   (VL4C)
St 9.12.09 19:30 ZAK Santa Tranta PC C Betl K.F.K. B   (HL4B)
St 9.12.09 20:45 ZAK Nemesis Důchodci   (HL2B)

7. 12. 09 19:30 ZAK Vojenské lesy Hertha ZMZ 11. 5:0 (1:0)
Hertha potřebovala nutně zvítězit, aby měla naději na záchranu. V úvodu se oba týmy prezentovaly vyčkávací taktikou, ale s postupem času, nabírala hra na rychlosti a kvalitě. Více šancí si vypracovali hráči Vojenských lesů, především byl vidět Bartejs, který v 11.minutě orazítkoval tyč. Gólově se Bartejs prosadil až před poločasem, když brankář Wolf vyrazil dělovku Kargla před sebe a Bartejs pohotově otevřel skóre. Po změně stran se Hertha vrhla do útoku s častou střelbou, ale Čaba v brance Lesů doslova čaroval. Ve 49.minutě po faulu na Kargla rozehrál trestný kop Šmerda právě na Kargla, který prudkou ranou prostřelil Wolfa a zvýšil na 2:0. O pět minut později zakončil průnik dvojice Kargl - Bartejs druhý jmenovaný a svým druhým gólem zvýšil na rozdíl tří branek. V 57.minutě zlikvidoval Čaba další šanci Herthy a výhozem našel Doležala, který přízemní střelou překonal Wolfa. Nejhezčí gól padl v závěru, když se do kombinace zapojili čtyři hráči domácích a finální přihrávku Čejky přetavil ve svoji první branku v dresu Vojenských lesů Špulka. Nutno konstatovat, že v poli byla hra celkem vyrovnaná a o výsledku vlastně rozhodla až závěrečná desetiminutovka. Jan Strachan, Eugen Klíma, Kohout
Vojenské lesy Hertha ZMZ
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Lukáš Doležal, Josef Dufek, Vladimír Kargl, Jaromír Šmerda, Michal Špulka vs Josef Wolf – Jiří Čapla, Lukáš Dont, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Petr Kváča, Josef Med, Jaroslav Novotný, Horst Siegl, David Snop, Martin Sus
29., 54. Petr Bartejs
49. Vladimír Kargl
57. Lukáš Doležal
59. Michal Špulka
35. David Snop
23. 11. 09 20:00 ZAK HS Praha Vojenské lesy 10. 2:5 (1:1)
Od první minuty zápasu, získaly Vojenské lesy převahu a vytvářely si šance. Skóre otevřel pohotovou střelou Bartejs, ale ačkoli převaha hostů trvala, skóre se jim zvýraznit nepodařilo. Buď jejich šance zlikvidoval gólman HS, nebo měli vychýlenou mušku. A tak přišlo v 27.minutě nečekané vyrovnání, když se po rychle rozehraném přímém kopu prosadil Markuzi. Začátek druhé půle vyšel lépe Vojenským lesům, když Bartejs dvěma slepenými góly ve 32. a 33.minutě zkompletoval hattrick. HS se od té chvíle ve snaze zkorigovat stav poštěli více do útočení a několikrát zaměstnali Čabu v brance Lesů. Ve 46.minutě se mezi střelce zapsal Dohnal a zvýšil na tříbrankový rozdíl. Po přihrávce Čejky pak zvýšil "včelička" Bäumel patičkou na 5:1 a v 57.minutě upravil Mikyška na konečných 5:2, když téměř přes celé hřiště pokořil Čabu, který byl daleko od své svatyně. Martin Routa, Daniel Hejnyš
HS Praha Vojenské lesy
Václav Kudrna – Aleš Deré, Jan Kadeřábek, David Kratochvíl, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Lukáš Doležal, Josef Dufek, Vladimír Kargl, Jaromír Šmerda, Michal Špulka
27. Jan Markuzi
57. Zdeněk Mikyška
5., 32., 33. Petr Bartejs
45. Jiří Dohnal
54. Roman Bäumel
9. 11. 09 20:00 ZAK Vojenské lesy Rowdies HFC 9. 5:1 (2:1)
Již od úvodní minuty byl dán charakter zápasu. Rowdies vytvořili obranný val před brankářem Fuchsou a jeho hráči se jen vyjímečně dostávali na polovinu soupeře. Vojenské lesy si však s obrannou hrou hostů dlouho nedokázali poradit a naopák Rowdies se už ve 4.minutě ujali vedení, když dělovka Šturmy z poloviny hřiště trefila horní roh Čabovy branky. Převaha Lesů se stupňovala a ve 14.minutě se konečně dočkala vyrovnání, když Fuchsu prostřelil Nešpor. Vedení se Lesy ujaly gólem do šatny, když přihrávku Šmerdy poslal za záda gólmana Bartejs. Po změně stran pokračoval stejný obraz hry, Vojenské lesy útočily a Rowdies se bránili. Další branku vstřelil až v 45.minutě Doležal a po dvou minutách přidal stejný hráč po přihrávce Nešpora gól čtvrtý. Za další dvě minuty se zapsal mezi střelce také Čejka, který stanovil konečnou podobu skóre. Poté se totiž do branky Rowdies postavil univerzál Peer a žádný míč už za záda nepustil. Václav Chmel
Vojenské lesy Rowdies HFC
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Lukáš Doležal, Josef Dufek, Vladimír Kargl, Marek Nešpor, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda, Michal Špulka vs Filip Fuchsa – Jan Dytrych, David Hochmann, Martin Hošek, Jaroslav Kroh, Richard Peer, Martin Pleštil, Vojtěch Štika, David Šturma, Tomáš Voráček
14. Marek Nešpor
29. Petr Bartejs
45., 47. Lukáš Doležal
49. Ladislav Čejka
4. David Šturma
2. 11. 09 20:00 ZAK Vokra VV Vojenské lesy 8. 1:3 (1:0)
Utkání zahájily náporem Vojenské lesy, ale hned první útok Vokry skončil za zády brankáře Čaby, když ho spoluhráči nechali na holičkách a Záhorec střílel do prázdné branky. Od té chvíle se zápas nesl ve stále stejném duchu, Vojenské lesy vytrvale útočily do konsolidované obrany Vokry, jejíž hráči se díky solidní kombinační hře také chvílemi dostávali k ohrožení branky hostů. Mnohem více práce měl gólman Vokry Činovec, který svými zákroky přiváděl hráče Lesů až k zoufalství. Po změně stran se přeci jen podařilo Vojenským lesům vyrovnat, když v 35.minutě vybídl Bartejs přihrávkou ke skórování Kargla. Poté se hra vyrovnala a šance byly na obou stranách, i když Vojenské lesy jich měly mnohem více. Jejich snahu realizoval v 57.minutě Bartejs po přihrávce Nešpora a tentýž hráž zužitkoval v poslední minutě výhoz brankáře Čaby. Martin Kodras
Vokra VV Vojenské lesy
Radek Činovec – Michal Bobysud, Radek Šedivý, Pavol Stanek, Zdeněk Trkovský, Josef Vladyka, Jan Záhorec, Pavel Zmatlík vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Lukáš Doležal, Josef Dufek, Vladimír Kargl, Marek Nešpor, Daniel Pašek, Michal Špulka
3. Jan Záhorec 35. Vladimír Kargl
57., 60. Petr Bartejs
26. 10. 09 20:45 BECH Úterní hosté Ski FC A Vojenské lesy 7. 7:0 (2:0)
Jednoznačná záležitost domácích, kteří byli po celé utkání lepším týmem a postupně navyšovali skóre až na konečných 7:0! Martin Bukovský, Václav Královec
Úterní hosté Ski FC A Vojenské lesy
Patrik Keseli – Tomáš Čapek, Marek Chrobák, Petr Čížek, Robert Čížek, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Jan Mikeš, David Průcha, Petr Seidel vs Ondřej Kopřiva – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čaba, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Daniel Pašek, Michal Špulka
24. Marek Chrobák
28., 55. Jan Mikeš
38., 41. Robert Čížek
45. Petr Čížek
57. David Průcha
19. 10. 09 20:00 ZAK Vojenské lesy Šumavan-Balkán 6. 1:2 (1:0)
Do utkání vstupovaly oba týmy v rozdíných pozicích. Zatímco sedminásobný mistr Vojenské lesy prožívá herní i výsledkovou krizi, tak hráči Šumavanu se naopak vezou na vítězné vlně, když ještě neztratili ani bod. Přesto byl cítit respekt ze soupeře, který byl umocněn vedoucím gólem Vojenských lesů. Prosadil se Bartejs, když střelou z dálky překonal jinak velmi dobře chytajícího Obermajera. Šumavan vědom si své současné formy, vrhl všechny síly do útoku zatlačil soupeře do hluboké defenzivy. Domácí však díky bojovnosti na hranici svých možností dokázali dlouho odolávat a navíc se občas dostávali sami do šancí, ovšem Obermajer už se překvapit nenechal. V závěrečné čtvrthodince tlak Šumavanu gradoval a v 50.minutě využil Teniak mezery v obraně k vyrovnání. Když tentýž hráč dvě minuty před koncem vstřelil druhý gól, bylo téměř jisté, že o vítězi utkání je rozhodnuto. Přesto se Vojenské lesy vzchopily k závěrečnému náporu, vytvořily si i šance, ale skóre už se neměnilo. Pavel Kreuz, Lubomír Dvořák
Vojenské lesy Šumavan-Balkán
Ondřej Kopřiva – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čaba, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Vladimír Kargl, Daniel Pašek, Michal Špulka vs Tomáš Obermajer – Lukáš Hrabák, Lubomír Karda, Tomáš Kučera, Jan Majer, Marek Pospíšil, Pavel Stejskal, Peter Teniak
9. Petr Bartejs 50., 53. Peter Teniak
11. 10. 09 20:00 DEKAN Traktor humus A Vojenské lesy 5. 3:3 (1:1)
Vyrovnané střetnutí, oba týmy si vytvářely na malém hřišti hodně brankových příležitostí. Vedení se ujali v 15.minutě po rohovém kopu hosté, následně několikrát nebezpečně vystřelili, ale další branka padla do jejich sítě, když se 22.minutě trefil Šefrna. Po změně stran měly Vojenské lesy mírnou převahu, jejich hráči však opět mnoho šancí nevyužili, a tak góly padly v rozmezí jedné minuty na obou stranách. V 50.minutě potřetí skóroval Bartejs a dostal hosty do vedení. O minutu později měl velkou šanci Čaba, ale branku nedal. Trest na sebe nenechal dlouho čekat, když v 54.minutě vyrovnal nepříliš prudkou střelou Kunc. Vysledek 3:3 lze dle průběhu a brankových příležitostí považovat za spravedlivý. Jan Švarc, Jakub Mrhal
Traktor humus A Vojenské lesy
Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Adrian Lehnert, David Šefrna, Roman Zvolský vs Ondřej Kopřiva – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čaba, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Vladimír Kargl, Daniel Pašek, Michal Špulka
22. David Šefrna
37., 54. Tomáš Kunc
15., 38., 50. Petr Bartejs
5. 10. 09 20:00 TEMPO Vojenské lesy Smutný potapěči 4. 4:6 (2:0)
Zasloužené vítězství fotbalovějšího týmu, přestože se mu nepovedl první poločas. Michal Netušil
Vojenské lesy Smutný potapěči
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Vladimír Kargl, Marek Nešpor, Jaromír Šmerda vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
55. Petr Dedek
21. 9. 09 20:00 ZAK Restaurace U Pecků A Vojenské lesy 3. 1:0 (1:0)
Bojovné utkání oddřené do poslední minuty. Utkání zahájily oba týmy s vyčkávací taktikou. Obraz hry se změnil od 20-té minuty, když kristen dokázal překonat Čabu a dostal svůj tým do vedení. Poté se hráči Restaurace zaměřili na ubránění útočníka Bartejse, což se jim také podařilo. Největší šanci Lesů měl hráč Doležal, jehož sólo zlikvidoval jistý gólman domácích. Vojenské lesy poslední čtvrthodinu tlačily, včetně golmana Čaby, ale tím se Restauraci otvíral prostor pro rychlé protiútoky. Restaurace tak poprvé v mistrovském duelu porazila Vojenské lesy, byť by utkání spíše slušela remíza. Jan Hornát, Petr Brejcha
Restaurace U Pecků A Vojenské lesy
Vladimír Stránský – Jiří Allram, Karel Kristen, Vít Pecka, Jan Petržílka, Martin Šádek, Stanislav Slavík, Adam Střecha, Aleš Vašíček vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Lukáš Doležal, Josef Dufek, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda, Michal Špulka
29. Karel Kristen
14. 9. 09 20:00 ZAK Vojenské lesy Boston HS 2. 1:1 (0:0)
Utkání lépe zahájily Vojenské lesy, již v první minutě nastřelil nováček Špulka tyč a odvě minuty postupoval sám na gólmana Bostonu, který jej ovšem vychytal. Převaha lesů se sice promítla do několika gólových šancí, ovšem Bartejs dvě sóla neproměnil a střela Dohnala skončila opět na tyči. V závěru první půle orazítkovala střela Bostonu i břevno Čabovy branky. Po změně stran pokračovala územní převaha Lesů, ale jak už to bývá, do vedení šel soupeř. Poté se hráči Bostonu zatáhli do obranné ulity a vsadili vše na defenzivu, podpořenou rychlými brejky. Tato taktika dlouho vycházela, ale v 53.minutě byl nařízen pokutový kop, který proměnil Bartejs a stanovil tak konečný výsledek. Daniel Hejnyš, Jan Beran
Vojenské lesy Boston HS
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda, Michal Špulka vs Jaroslav Mašín – Josef Hrodek, Jakub Janáček, Ondřej Janáček, Martin Jelínek, Pavel Málek, Ondřej Myška, Jiří Sivák
33. Petr Bartejs 53. Jakub Janáček
7. 9. 09 20:00 ZAK Bedna 98 FC Vojenské lesy 1. 2:5 (1:3)
Úvod utkání vyzněl lépe pro domácí a jejich aktivita byla korunována v 6.minutě gólem Kudrny. Za dvě minuty však bylo vyrovnáno, když po přihrávce Šmerdy skóroval Čejka. Pak se střídaly šance na obou stranách, skóre se opět změnilo ve 22.minutě po brance Dohnala a minutu před koncem první půle dal třetí gól hostů Nešpor. Po změně stran se Bedna vrhla do ofenzivy, ale vyloženější šance si z protiútoků vytvořili hosté. Několik jich sice nevyužili, ale dvě střely přeci jen skončily v Motlově síti. V závěru utkání měli domácí převahu, z které dokázali vytěžit jen jeden gól. Pavel Kreuz, Lubomír Dvořák
Bedna 98 FC Vojenské lesy
Miroslav Motl – Karel Antonín, Patrik Boubín, Luboš Kudrna, Vladimír Lhota, Tomáš Němec, Martin Servus, Martin Vacek, Petr Vobořil vs Ladislav Čaba – Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Josef Dufek, Vladimír Kargl, Marek Nešpor, Jaromír Šmerda