10. Klokan Perón club A 11 3 0 8 37:56 6

Ne 26.4.09 10:00 DEKAN Sunar Síla vůle   (HL6H)
Ne 26.4.09 11:15 DEKAN Sme moc Monočlánek FC   (HL6H)
Ne 26.4.09 12:30 DEKAN England Praha Veleslavín Viktoria   (HL7K)
Ne 26.4.09 13:45 DEKAN Opatoff A K Torpédo Řepy   (HL7K)
Ne 26.4.09 15:00 DEKAN Drsný šrouby Zelená liška juniors   (HL5H)
Ne 26.4.09 16:15 DEKAN GFC Marná snaha   (HL8R)

15. 6. 09 18:45 TEMPO Smutný potapěči Vokra VV 11. 6:3 (1:3)
Utkání bylo na velké technické úrovni. První poločas měla převahu Vokra, která zaslouženě vedla. Ve druhém poločase ale vládli Potápěči, kteří nakonec skóre otočili. Místy bylo utkání nervóznější, protože šlo oběma týmům o záchranu. Ladislav Obermajer ml., Vít Klíma
Smutný potapěči Vokra VV
Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Libor Koubek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Radek ČinovecOndřej Bláha, Michal Bobysud, Michael Marek, Petr Popelák, Radek Šedivý, Pavol Stanek, Josef Vladyka, Jan Záhorec, Pavel Zmatlík
47. Michal Bobysud
8. 6. 09 20:00 TEMPO HS Praha Smutný potapěči 10. 7:6 (5:2)
Utkání hrané ve vysokém tempu, se spoustou branek. Hosté si neuhlídali dvougólové vedení z úvodu zápasu a domácí zaslouženě vyhráli. Peter Lipták, Jan Škvor
HS Praha Smutný potapěči
Michal Klíma – Aleš Deré, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Miloš Pytlíček, Tomáš Tvrdík, Zdeněk Vořechovský vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Jan Kočí, Libor Koubek, Václav Nechvíla, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Jiří Žalud
60. Jan Kočí
1. 6. 09 20:00 TEMPO Smutný potapěči Úterní hosté Ski FC A 9. 3:8 (2:2)
Do půle vyrovnané utkání, v druhé půly hosté přidali na tempu a domácí ztráceli půdu pod nohama. Domácí tým táhli dva hráči, a to na mladší hosty nestačilo. Karel Semirád, Lukáš Semirád
Smutný potapěči Úterní hosté Ski FC A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Václav Nechvíla, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Patrik Keseli – Marek Chrobák, Petr Čížek, Robert Čížek, Tomáš Dostálek, Tomáš Fitzel, Roman Fulín, Tomáš Kučera, Jan Mikeš, Jan Zeman
46. Jan Zeman
25. 5. 09 20:00 TEMPO Boston HS Smutný potapěči 8. 4:4 (4:2)
V úvodu utkání dominovali Smutní potápěči, ale domácí se brzy oklepali a vzali zápas do svých rukou. Když po brance Kubeše vedli už o dva góly, utkání se zdálo být rozhodnuté. Díky zlepšené hře se však Potápěči dotáhli a tak tak, že ke konci nezvrátili zápas ve svůj prospěch.
Boston HS Smutný potapěči
Martin Halbich – Zdeněk Antoš, Petr Bošnakov, Josef Hrodek, Martin Kubeš, Ondřej Myška, Jiří Sivák vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
34. Josef Šindelka
18. 5. 09 20:00 TEMPO Smutný potapěči Klokan Perón club A 7. 10:4 (4:2)
Domácí tým byl po všech stránkách lepší. Přestože se hosté snažili, na domácí to nestačilo. Karel Semirád
Smutný potapěči Klokan Perón club A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Petr Víšek – Ondřej Bálek, Pavel Hašek, Jan Jelínek, Zdeněk Šauer, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml., Petr Štěpánek
58. Petr Štěpánek
11. 5. 09 20:00 TEMPO Traktor humus A Smutný potapěči 6. 8:6 (1:2)
Rozhodčí se nedostavil.
Traktor humus A Smutný potapěči
Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, Václav Meisner, Pavel Řepa, Roman Zvolský vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Michal Vrba, Jiří Žalud
4., 32., 50., 54. Ladislav Kautský
31., 33., 35. David Kudrnáč
38. Pavel Řepa
4., 20., 32., 40., 51., 56. Jiří Žalud
4. 5. 09 20:00 TEMPO Smutný potapěči Šumavan-Balkán 5. 6:2 (2:1)
Hra byla vyrovnaná. Poločasové skóre to jen dokazuje. Ve druhé půli však domácí začali více kombinovat a to jim přinášelo jednu branku hezčí, než druhou. Václav Jetel
Smutný potapěči Šumavan-Balkán
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Lukáš Hrabák – Michal Dochtor, Tomáš Králíček, Vojtěch Kubányi, Miloš Maršíček, Tomáš Obermajer, Karel Poláček
5., 21., 39. Václav Nechvíla
32. Jiří Žalud
32. Jiří Trunečka
48. Petr Dedek
29. Tomáš Králíček
54. Michal Dochtor
27. 4. 09 20:00 TEMPO Vojenské lesy Smutný potapěči 4. 5:3 (2:0)
Kvalitní utkání z obou stran. Vojenské lesy měly po celý zápas převahu a góly inkasovaly až po vyloučení Filípka. Peter Lipták, David Kotrč
Vojenské lesy Smutný potapěči
Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Lukáš Doležal, Josef Dufek, Jan Filípek, Marek Nešpor, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
11., 14., 48. Lukáš Doležal
34. Daniel Pašek
43. Jaromír Šmerda
47 Jan Filípek 47. Jiří Žalud
50., 53. Petr Dedek
20. 4. 09 20:00 TEMPO Smutný potapěči Santa Tranta PC A 3. 6:5 (3:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním si domácí vytvořili mnoho šancí, z nich 3 využili a soupeř žádnou. Na začátku druhé půle ještě přidali 4. gól a zdálo se být rozhodnuto. Opak byl však pravdou. Potápěči zvolnili a hosté se začali prosazovat. Do posledních vteřin se tak Potápěči museli strachovat o výsledek. Jan Oplt
Smutný potapěči Santa Tranta PC A
Josef ŠindelkaPetr Dedek, Libor Koubek, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Petr Jeřábek – Milan Čáp, David Čejka, Lukáš Hromas, Petr Kubík, Marek Moravský, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla
8., 30., 47. Petr Dedek
15. Jiří Žalud
31., 59. Václav Nechvíla
36., 41. Petr Stupka
40., 60. David Čejka
47. Antonín Příkaský
15. 4. 09 20:00 TEMPO Smutný potapěči Restaurace U Pecků A 1. 3:9 (2:5)
Utkání dobré úrovně především díky výkonu hostů. Domácí se ne začátku ujali vedení, ale hosté brzy otočili vývoj zápasu a pak kontrolovali průběh.
Smutný potapěči Restaurace U Pecků A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Petr Novotný – Jiří Allram, Karel Kristen, Jiří Novák, Vít Pecka, Jan Petržílka, Roman Potměšil, Adam Střecha
2. Jiří Žalud
25. Václav Nechvíla
51. Petr Dedek
15 Martin Vrzal 9. Jiří Allram
10., 24., 44., 53., 58. Jiří Novák
15., 27., 51. Karel Kristen
6. 4. 09 20:00 TEMPO Rowdies HFC Smutný potapěči 2. 9:4 (5:2)
Vyhrál jednoznačně lepší tým domácích. Hosté nebyli úplně kompletní a fit a jejich podzimní forma je pryč. Pěkné utkání se spravedlivým výsledkem. Vítězové byli lepší, fotbalovější a běhavější. Jiří Runtsch
Rowdies HFC Smutný potapěči
Jiří Janecký – Milan Bouška, Václav Dub, Richard Peer, Martin Pleštil, Petr Pleyer, Zdeněk Sláma, Václav Socher vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud