10. Klokan Perón club A 11 3 0 8 37:56 6

Ne 26.4.09 10:00 P3 Alkmar Krabí výměšky FC   (HL5G)
Ne 26.4.09 11:15 P3 K.T.S. FC Bum bar PV B   (HL4E)
Ne 26.4.09 12:30 P3 Farkáň 92 1.FC A - klub 90   (HL4F)
Ne 26.4.09 13:45 P3 Medvědi B Rokoska   (HL6K)
Ne 26.4.09 15:00 P3 Sever 1.FC Kojots United   (HL4F)
Ne 26.4.09 16:15 P3 Albuquerque tuplaks Gangbeng   (HL8S)

15. 6. 09 18:30 HRAB1 Restaurace U Pecků A HS Praha 11. 7:5 (2:2)
V uvolněné atmosféře nejvíce vynikal Zelenka, autor pěti branek. Hra byla vyrovnaná a troufám si tvrdit, že kdyby HS proměnili tutovku do prázdné branky, bylo by to drama až do konce. Nicméně nestalo se a domácí z protiútoku navýšili vedení a dovedl zápas do vítězného konce.
Restaurace U Pecků A HS Praha
Petr Novotný – Jiří Allram, Vít Pecka, Jan Petržílka, Roman Potměšil, Martin Šádek, Pavel Stejskal, Pavel Strejček, Lukáš Zelenka vs Michal Klíma – Jiří Bílek, Aleš Deré, David Kratochvíl, Zdeněk Kuneš, Zdeněk Mikyška, Tomáš Tvrdík
51. Aleš Deré
8. 6. 09 18:15 BECH Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A 10. 17:4 (8:4)
Restaurace u Pecků otevřela skóre už v první minutě, ale to od ní bylo nadlouho vše. Úterní hosté naprosto ovládli hřiště a po zásluze si vypracovali pětibrankové vedení. Před poločasem trochu polevili a Peckovci zkorigovali skóre a dali zápasu ještě alespoň nějaký náboj. Po změně stran se ale pokračovalo v naprosto stejném duchu, Úterní hosté nasázeli ještě devět branek bylo to. Michal Floch, Tomáš Kvapil
Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A
Patrik Keseli – Petr Čížek, Robert Čížek, Martin Doležal, Tomáš Dostálek, Tomáš Fitzel, Qivind Giil, Tomáš Kučera, Jan Mikeš, Jan Zeman vs Pavel Vacek – Jiří Allram, Jiří Novák, Martin Oulehla, Roman Potměšil, Martin Šádek, Pavel Strejček, Pavel Tesař
29., 30. Martin Šádek
2. 6. 09 19:30 KBELY Restaurace U Pecků A Boston HS 9. 6:2 (3:1)
Velmi slušně hrané utkání, s mnoha šancemi na obou stranách. Rozhodla větší technická vyspělost hráčů Restaurace u Pecků a hlavně výkon jejich brankáře, který chytal výborně. Aleš Kvasnička, David Nosek
Restaurace U Pecků A Boston HS
Vladimír Stránský – Jiří Allram, Vít Pecka, Roman Potměšil, Martin Šádek, Pavel Stejskal, Adam Střecha, Pavel Strejček, Lukáš Zelenka vs Martin Halbich – Zdeněk Antoš, Josef Hrodek, Martin Jelínek, Martin Kubeš, Ondřej Myška, Jiří Sivák
16. Pavel Strejček
23., 26. Adam Střecha
33., 50., 53. Lukáš Zelenka
19. Martin Kubeš
52. Josef Hrodek
26. 5. 09 19:30 KBELY Klokan Perón club A Restaurace U Pecků A 8. 3:12 (1:3)
Do desáté minuty vyrovnané utkání, ale poté došlo ke zranění domácího útočníka a brankáře, které odvezla záchranka. Klokani tak dohrávali ve čtyřech což se projevilo na skóre. Jan Strachan, Eugen Klíma
Klokan Perón club A Restaurace U Pecků A
Lukáš Kučera – Ondřej Bálek, Jan Jelínek, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml., Petr Štěpánek vs Vladimír Stránský – Jiří Allram, Vít Pecka, Roman Potměšil, Martin Šádek, Stanislav Slavík, Pavel Stejskal, Adam Střecha, Pavel Strejček
55. Vít Pecka
24. 5. 09 20:00 DEKAN Restaurace U Pecků A Traktor humus A 7. 7:4 (4:0)
Zápas rozhodl Zelenka z týmu Restaurace U Pecků. Filip Němec, Michal Němec
Restaurace U Pecků A Traktor humus A
Petr Novotný – Jiří Allram, Vít Pecka, Roman Potměšil, Martin Šádek, Stanislav Slavík, Pavel Stejskal, Michal Votava, Lukáš Zelenka vs Filip Kudrnáč – Jan Chadima, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Pavel Řepa, Jan Švelbl, Dušan Valenta, Roman Zvolský
57. Dušan Valenta
11. 5. 09 20:45 ARIT Šumavan-Balkán Restaurace U Pecků A 6. 3:1 (1:1)
Zápas hraný stylem nahoru-dolů. Šance jednoho týmu okamžitě střídala šance na druhé straně. Hosté měli mnoho slibných příležitostí, ale kromě branky v úvodu zápasu už žádnou neproměnili. Domácí Šumavan byl produktivnější a proto zvítězil. Milan Steiner, Kyjak
Šumavan-Balkán Restaurace U Pecků A
Tomáš Obermajer – Michal Dochtor, Petr Dochtor, Lukáš Hrabák, Tomáš Králíček, Tomáš Kučera, Jan Majer, Jiří Vimr vs Vladimír Stránský – Jiří Allram, Jiří Novák, Vít Pecka, Jan Petržílka, Roman Potměšil, Pavel Stejskal, Adam Střecha, Pavel Strejček
28. Tomáš Králíček
48. Petr Dochtor
60. Lukáš Hrabák
5. Jiří Novák
4. 5. 09 20:00 ZAK Restaurace U Pecků A Vojenské lesy 5. 3:4 (3:1)
Úvod utkání vyšel hráčům Restaurace, především Jiřímu Novákovi. Hned v první minutě po jeho střele vyrazil hostující gólman míč před sebe a po následném souboji byla nařízena penalta, kterou Petržílka s přehledem proměnil. V 11. minutě to po dvou dalších akcích Nováka zakončených jeho spoluhráči bylo už 3:0. Od 20.minuty Lesy převzaly iniciativu a vytvářely si brankové příležitosti, které však nezakončovaly ideálně. Až ve 24.minutě našel Pašek centrem Hochmeistra, který snížil na 3:1. Také po změně stran útočili hlavně hosté, ale domácí měli nebezpečné brejky, ze kterých mohli skórovat. V rozmezí 43.až 53. minuty daly Vojenské lesy tři góly a dostaly se do vedení. Hektické závěrečné minuty sice přinesly ještě další gólové šance na obou stranách, ale skóre se již nezměnilo.
Restaurace U Pecků A Vojenské lesy
Petr Novotný – Jiří Allram, Jiří Novák, Vít Pecka, Jan Petržílka, Roman Potměšil, Martin Šádek, Adam Střecha, Pavel Strejček, Michal Votava vs Ladislav Čaba – Petr Bartejs, Josef Dufek, Radek Hochmeister, Vladimír Kargl, Marek Nešpor, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda
18. Petr Bartejs
28. 4. 09 18:15 KBELY Santa Tranta PC A Restaurace U Pecků A 4. 3:4 (1:3)
Hostům zařídil poločasové vedení nejlepší hráč zápasu Novák, ale Santa dokázel ve druhé půli skóre vyrovnat na 3:3. Pak byl zápas naprosto vyrovnaný a vhrát mohla obě mužstva. Nakonec se radovali hosté, kterým výhru vystřelil Šádek. I po jeho brance však měli domácí šance na vyrobnání.
Santa Tranta PC A Restaurace U Pecků A
Petr Jeřábek – David Čejka, Petr Filouš, Lukáš Hromas, Petr Kubík, Marek Moravský, Ondřej Pokorný, Petr Stupka, Petr Žemla vs Pavel Vacek – Jiří Novák, Vít Pecka, Jan Petržílka, Roman Potměšil, Martin Šádek, Pavel Stejskal, Adam Střecha, Pavel Strejček
15., 42. David Čejka
45. Petr Stupka
5., 20., 27. Jiří Novák
52. Martin Šádek
41. Pavel Vacek
20. 4. 09 18:45 TEMPO Restaurace U Pecků A Rowdies HFC 3. 0:5 (0:1)
Zápasy Rowdies jsou absolutní záruka kvality a pro nestranného diváka pastva pro oči. Ani dnešní zápas nebyl vyjímkou. V pohodě si pohráli s domácím týmem a v poklidné atmosféře zvítězili.
Restaurace U Pecků A Rowdies HFC
Vladimír Stránský – Jiří Allram, Jiří Novák, Vít Pecka, Jan Petržílka, Roman Potměšil, Martin Šádek, Adam Střecha, Pavel Strejček, Michal Votava vs Jaroslav Bellada – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Filip Fuchsa, Martin Hošek, David Hůlka, Jan Kosina, Richard Peer, Petr Pleyer, Zdeněk Sláma, Václav Socher, Jan Toman
17. Petr Pleyer
33. Martin Dlouhý
51., 60. Václav Socher
59. Zdeněk Sláma
15. 4. 09 20:00 TEMPO Smutný potapěči Restaurace U Pecků A 1. 3:9 (2:5)
Utkání dobré úrovně především díky výkonu hostů. Domácí se ne začátku ujali vedení, ale hosté brzy otočili vývoj zápasu a pak kontrolovali průběh.
Smutný potapěči Restaurace U Pecků A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Libor Koubek, Václav Nechvíla, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Petr Novotný – Jiří Allram, Karel Kristen, Jiří Novák, Vít Pecka, Jan Petržílka, Roman Potměšil, Adam Střecha
2. Jiří Žalud
25. Václav Nechvíla
51. Petr Dedek
15 Martin Vrzal 9. Jiří Allram
10., 24., 44., 53., 58. Jiří Novák
15., 27., 51. Karel Kristen
8. 4. 09 18:15 zzZARUB Vokra VV Restaurace U Pecků A 2. 0:8 (0:5)
Na první ligu až příliš jednoznačné utkání. Ač se domácí snažili, nepodařilo se jim dát ani gól. Pavel Novotný
Vokra VV Restaurace U Pecků A
Radek Činovec – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Jan Jeřábek, Michael Marek, Radek Šedivý, Pavol Stanek, Zdeněk Trkovský vs Vladimír Stránský – Jiří Allram, Karel Kristen, Jiří Novák, Vít Pecka, Roman Potměšil, Pavel Stejskal, Adam Střecha, Pavel Strejček