Po 11.5.09 19:30 zzNOVOB 1.FC Holešovice Le Jardin   (HL7A)
Po 11.5.09 20:45 zzNOVOB Speciál Braník VET Starý krysy FC   (VL4A)
St 3.6.09 19:00 P3 Exact FC A Saens 1.FC A   (HL5C)
St 3.6.09 20:15 P3 1.W.C. Sargas FC   (HL5C)
Pá 12.6.09 19:00 P2 Wyllitým Black mamba IBD   (HL8G)
Pá 12.6.09 20:15 P2 Dromedarians Praha Podolka FC   (HL7E)

21. 6. 09 10:00 zzANG Devils of Zderaz Viktorčin smích 11. 8:0 (3:0)
Vyrovnané utkání vydrželo do 22.minuty, od této chvíle se projevila možnost střídat na straně domácích, hosté totiž nikoho na střídáni neměli. Druhá půle už se hrála jen na jednu bránu. Ivan Moucha, Jiří Sedláček
Devils of Zderaz Viktorčin smích
Alexandr Vejsada – Petr Balek, Daniel Černý, Daniel Černý, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jiří Hálek, David Kašpar, Michal Nález, Antonín Novotný, Miroslav Nýč vs Ondřej Němec – Kamil Hanáček, Daniel Híře, Radovan Hrabě, Oldřich Křížek, Vladimír Soulek
51 Daniel Černý 25. Radovan Hrabě
13. 6. 09 08:45 KBELY Viktorčin smích Stars beer 10. 0:6 k.
Domácí se nedostavili v dostatečném počtu. Michael Rutar
Viktorčin smích Stars beer
Ondřej Němec – Daniel Híře, Radovan Hrabě, Petr Jakubíček vs Pavel Kratochvíl – Tomáš Matějka, Martin Novotný, Eduard Skramuský, Patrik Skramuský, Roman Šojdr
30. 5. 09 12:30 P1 Colo-Colo Viktorčin smích 9. 1:6 (1:1)
Domácí si zaslouží pochvalu, když od 40.minuty podali heroický výkon ve třech hráčích v poli. Jan Tlusťák, Marek Pichal
Colo-Colo Viktorčin smích
Jaroslav Uhlík – Marek Bašta, Marek Král, Jakub Lukavský, Ondřej Melichar vs Ondřej Němec – Kamil Hanáček, Daniel Híře, Radovan Hrabě, Oldřich Křížek, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Jan Zrzavecký
25. Marek Král 5., 40. Kamil Hanáček
48., 52. Jan Zrzavecký
55. Oldřich Křížek
59. Daniel Híře
23. 5. 09 12:30 P1 Viktorčin smích Sestra Sojka 8. 10:2 (3:0)
Jednoznačná záležitost. Slušné a férové utkání. Sestra sojka se snažila o čestný úspěch a nakonec se dočkala. Milan Samec, Josef Řebíček
Viktorčin smích Sestra Sojka
Petr Jakubíček – Kamil Hanáček, Daniel Híře, Radovan Hrabě, Marek Petruška, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Jan Zrzavecký vs Jan Bělonožník – Luboš Georgiev, Jan Kubíček, Jiří Polanský, Ondřej Vála, Jiří Výborný
56. Jiří Výborný
17. 5. 09 11:15 P3 City Lhotka FC Viktorčin smích 7. 0:6 (0:2)
Utkání nedohráno, v 31.minutě přišel tým City Lhotka kvůli zranění o dalšího hráče a počet tak klesl pod povolenou mez 3+1.
City Lhotka FC Viktorčin smích
Jakub Lippert – Milan Dědek, Jan Kavan, David Kubalík, Lukáš Vaněček, Otakar Verner vs Ondřej Němec – Kamil Hanáček, Petr Jakubíček, Oldřich Křížek, Michal Šmíd, Vladimír Soulek
16. Kamil Hanáček
24. Oldřich Křížek
10. 5. 09 16:15 P2 Viktorčin smích R.I.P. A 6. 3:2 (2:0)
Vyrovnané utkání velmi dobré úrovně na 7.ligu. V prvním poločase byl lepší Viktorčin smích, ve druhém R.I.P., který mocně dotahoval, bohužel se nedokázal více prosadit, a tak vyhrál Viktorčin smích. Jozef Borčin, Martin Vrbovský
Viktorčin smích R.I.P. A
Ondřej Němec – Kamil Hanáček, Daniel Híře, Petr Jakubíček, Oldřich Křížek, Marek Petruška, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Radomír Švec, Jan Zrzavecký vs Jiří Žák – Jan Horyna, Martin Horyna, Michal Kočí, Jan Linhart, Tomáš Paul, Martin Poláček, Jakub Roček, Michal Rolínek
4. Oldřich Křížek
6. Kamil Hanáček
32. Jan Zrzavecký
31. Tomáš Paul
48. Martin Poláček
25. 4. 09 12:30 P1 Blizzard ZM Viktorčin smích 5. 1:5 (1:3)
Poklidné utkání. Hrané téměř bez faulů. hráči týmu Viktorčin smích od začátku vedli, postupně si vytvořili tříbrankový náskok, který v závěru ještě potvrdili.
Blizzard ZM Viktorčin smích
Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Jiří Vítek vs Ondřej Němec – Kamil Hanáček, Daniel Híře, Oldřich Křížek, Marek Petruška, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Radomír Švec
20. Jozef Holiač 3. Daniel Híře
7., 16., 59. Oldřich Křížek
38. OG
18. 4. 09 12:30 P1 Viktorčin smích Petrovice A 4. 3:1 (1:0)
Vyrovnané a slušně hrané utkání plné hezkých akcí. Jaroslav Hubínek, Zbyněk Staníček
Viktorčin smích Petrovice A
Ondřej Němec – Kamil Hanáček, Daniel Híře, Radovan Hrabě, Petr Jakubíček, Oldřich Křížek, Marek Petruška, Jan Zrzavecký vs Radek Stránský – Roman Bouda, Jan Čámský, Vladimír Čech, Miloš Kabát, Filip Kejzlar, Haithem Mutwalli
46. Radovan Hrabě
57. Petr Jakubíček
48. Jan Čámský
11. 4. 09 12:30 P1 Basta fidli B Viktorčin smích 3. 1:4 (1:1)
Zajímavý zápas s jednoznačným výsledkem. Tomáš Kosán, Šimon Podskalský
Basta fidli B Viktorčin smích
Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Jan Ungerman, Miroslav Vytiska vs Ondřej Němec – Kamil Hanáček, Radovan Hrabě, Michal Šmíd, Vladimír Soulek, Radomír Švec
3. Ondřej Dub 15., 35., 38. Radovan Hrabě
51. Vladimír Soulek
4. 4. 09 12:30 P1 Viktorčin smích M16 AC FC 2. 1:4 (0:2)
Viktorčinu "řehotu" nepomohlo ani střídání gólmana. Tomáš Dojava, Jiří Vildman
Viktorčin smích M16 AC FC
Radomír Švec – Radovan Hrabě, Petr Jakubíček, Jaroslav Kopecký, Marek Petruška, Michal Šmíd, Vladimír Soulek vs Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Jaroslav Dzyurak, Jan Kučera, Michal Martínek, Jiří Růžička, Jan Sünderhauf, Vlastimil Tichý, Zbyněk Varga, Pavel Vávra
45. OG 8 Radomír Švec 10., 14., 56. Jaroslav Dzyurak
38. Radek Prokop
28. 3. 09 12:30 P1 4077 DUCKS Viktorčin smích 1. 1:0 (1:0)
Rozhodčí se k zápasu nedostavil. Po dohodě obou týmů, odpískal utkání zástupce 4077 Ducks.