12. New Jersey Devils A 11 0 0 11 0:66 0

So 4.4.09 08:45 zzPANK1 Rychlí banáni Be Zones CF   (HL8J)
So 4.4.09 10:00 zzPANK1 Senioři Praha A Morová rána 1.FC   (HL6F)
So 4.4.09 11:15 zzPANK1 Eskadra smrti Tigers Kobylisy RL   (HL8R)
Ne 14.6.09 11:15 P1 Lynx Sunar   (HL6H)
Ne 14.6.09 12:30 P1 SG-II Butovice Beerchester United   (HL8P)
Ne 14.6.09 13:45 P1 Šrot FC Lord Mayor Idiot   (HL4F)

21. 6. 09 11:15 zzPANK2 Liboc united Basta fidli A 11. 4:3 (1:1)
Vyrovnaný a čistě hraný zápas. Basta fidli hráli lépe ve středu hřiště, ale Liboc byla pohotovější v zakončení. V dramatickém závěru Liboc dokázala okamžitě odpovědět na vyrovnávací branku. Alan Mašláni, Aleš Pelikán
Liboc united Basta fidli A
Patrik Navrátil – Pavel Kejř, Jindřich Knopp, Robin Král, Pavel Třeboňák, Martin Wilczek, Aleš Zikmund vs Václav Candra – Jan Cína, Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Milan Mikšovský, Pavel Stoklasa, Daniel Waňka
20., 37. Jindřich Knopp
36. Patrik Navrátil
58. Robin Král
9. OG
38. Milan Mikšovský
57. Daniel Waňka
7. 6. 09 10:00 TEMPO Basta fidli A Karcinogenní 10. 3:5 (2:2)
Na pátou ligu pohledné utkání. Po celý zápas se hrálo ve vysokém tempu. Karcinogenní zvítězili protože dokázali proměnit více šancí. Ondřej Hruška, Petr Brejla
Basta fidli A Karcinogenní
Miroslav Macek – Tomáš Hájek, David Kopec, Milan Mikšovský, Pavel Stoklasa, Petr Vinš, Daniel Waňka vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Marcel Kodíček, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Jaroslav Rychlý, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
14., 44. Petr Vinš
23. David Kopec
20., 37. Kamil Černý
30. Martin Tousek
54. Jaroslav Rychlý
59. Michal Mundl
31. 5. 09 10:00 KBELY Imidin Opatov FC Basta fidli A 9. 0:4 (0:1)
Pohledné utkání, kde převahu měli domácí, ale hosté vyučovali v efektivitě. Martin Šiman, Tomáš Michalík
Imidin Opatov FC Basta fidli A
Lukáš Vacíř – Karel Jindrák, Petr Kotrbáček, Petr Kozohorský, Pavel Růžička, Václav Růžička, Milan Trusov vs Miroslav Macek – Martin Černý, Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Milan Mikšovský, Pavel Stoklasa, Petr Vinš, Daniel Waňka
17., 36., 57. Petr Vinš
40. Milan Mikšovský
24. 5. 09 10:00 P3 Basta fidli A Bohemia AFK 8. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodl jediný gól.
Basta fidli A Bohemia AFK
Miroslav Macek – Martin Černý, Jan Cína, Tomáš Hájek, Milan Mikšovský, Pavel Stoklasa, Petr Vinš, Daniel Waňka vs Petr Vítek – Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Jaroslav Farkač, Ladislav Jacko, Dančo Jašev, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Jiří Šmíd, Stanislav Starý
37. Tomáš Hájek
17. 5. 09 10:00 KBELY Alkmar Basta fidli A 7. 0:5 (0:2)
Vyrovnaný zápas, domácí neproměnili ani jednu ze svých vyložených šancí, naopak hosté proměnili většinu šancí. Tomáš Haniak, Michael Franc
Alkmar Basta fidli A
Jan Fišera – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Michel Issa, Petr Jedlička, Tomáš Mandík, Ota Novák, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček vs Milan Mikšovský – Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Pavel Stoklasa, Petr Vinš, Daniel Waňka
4., 8. Daniel Waňka
35., 46. Pavel Kotrč
48. Pavel Stoklasa
10. 5. 09 17:30 P3 Basta fidli A Krabí výměšky FC 3. 3:1 (1:1)
Pěkné utkání s jednoznačným koncem, rozhodl hattrick domácího Vinše. Vojtěch Chlan, Viktor Holubec
Basta fidli A Krabí výměšky FC
Miroslav Macek – Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Milan Mikšovský, Pavel Stoklasa, Petr Vinš, Daniel Waňka vs Ivan Matola – Jan Liška, Petr Liška, Pavel Němeček, Jakub Šimák, Rudolf Šváb, Jakub Valeš, Tomáš Valeš
25., 38., 40. Petr Vinš 27 Pavel Stoklasa 3. Jan Liška 27. Jan Liška
3. 5. 09 11:15 P1 Basta fidli A Atomovej brouk B 6. 3:2 (2:2)
Jednoznačná převaha Brouků, kteří se ale předháněli ve spalování šancí. Petr Hladík, Jan Doskočil
Basta fidli A Atomovej brouk B
Václav Candra – Jan Cína, Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Miroslav Macek, Milan Mikšovský, Pavel Stoklasa, Petr Vinš, Daniel Waňka vs Norman David – Tomáš Autrata, Lukáš Benda, Petr Bureš, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Vladimír Šnídl, Jiří Sova, Jakub Šrom, Zbyněk Zykmund
5., 20. Petr Vinš
39. Pavel Kotrč
15. Jakub Šrom
27. Zbyněk Zykmund
26. 4. 09 11:15 zzANG Basta fidli A Protector 1320 FC 5. 1:0 (0:0)
Pohledné utkání, které rozhodla větší kvalita na straně Basta fidli. Lukáš Paulů, Miroslav Korecký
Basta fidli A Protector 1320 FC
Václav Candra – Jan Cína, Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Miroslav Macek, Pavel Stoklasa, Daniel Waňka vs David Vojáček – Lubomír Kadaně, Petr Kvasňovský, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků, Jan Štumar, Miloslav Šubrt, Václav Trneček
40. Daniel Waňka
19. 4. 09 11:15 KBELY Améby AFC A Basta fidli A 4. 7:1 (3:0)
Jednoznačná záležitost domácích, kteří o svém vítězství rozhodli už v prvním poločase. Martin Bukovský, Václav Královec
Améby AFC A Basta fidli A
Karel Jindřichovský – Jakub Marek, Filip Mikeš, Oldřich Růžička, David Rybín, David Šmída, Petr Šorf, Pavel Voska, Vladimír Voska vs Václav Candra – Jan Cína, Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Milan Mikšovský, Petr Snopek, Pavel Stoklasa, Petr Vinš, Daniel Waňka
13. David Rybín
17., 32. Pavel Voska
23., 45. Petr Šorf
52. David Šmída
57. Filip Mikeš
34. Tomáš Hájek
5. 4. 09 10:00 ZAK New Jersey Devils A Basta fidli A 2. 0:6 k.
V prvních dvaceti minutách se urodily čtyři branky a vypadalo to na remízu. Ve druhé půli Cína zajistil dva body pro tým Basta fidli.
New Jersey Devils A Basta fidli A
Jaroslav Klimek – Jiří Hail, Miloslav Hejda, Petr Jelínek , Filip Kazda, Michal Kekrt vs Václav Candra – Jan Cína, Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Miroslav Macek, Milan Mikšovský, Pavel Stoklasa, Daniel Waňka
4., 12. Petr Jelínek 2., 20. Pavel Stoklasa
39. Jan Cína
29. 3. 09 11:15 KBELY Basta fidli A Neumann S.K. 1. 3:0 (1:0)
Rychlý vlastní gól ve druhé půli rozhodl utkání. Hosté ve vyrovnaném zápase doplatili na neproměňování šancí. Josef Kutil, Jan Matějka
Basta fidli A Neumann S.K.
Václav Candra – Jan Cína, Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Miroslav Macek, Milan Mikšovský, Pavel Stoklasa, Daniel Waňka vs Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Robert Karban, Michal Lainer, Filip Šebek, Jakub Tichý