12. New Jersey Devils A 11 0 0 11 0:66 0

St 8.4.09 18:30 HRAB2 Sparta Popularos Booaa KK   (HL6C)
St 8.4.09 19:45 HRAB2 B.E.I. - Eurolines Banana Chiquíta   (HL3A)
St 20.5.09 19:00 P1 Bum bar PV A Borussia Bubeneč   (HL3A)
St 20.5.09 20:15 P1 Berger club Dejvický expres VET   (VL4A)

21. 6. 09 11:15 P1 Imidin Opatov FC Alkmar 11. 5:3 (3:2)
Hráči Opatova po většinu první půle kontrolovali hru a po dvaceti minutách vedli již 3:0. Poté však polevili a dovolili soupeři v závěru poločasu snížit na rozdíl jediné branky. Po změně stran ale znovu brankově odskočili a vítězství už si pohlídali. Pavel Peterka, Martin Černoch
Imidin Opatov FC Alkmar
Karel Jindrák – Petr Kotrbáček, Petr Kozohorský, Pavel Růžička, Václav Růžička, Milan Trusov, Lukáš Vacíř vs Jan Fišera – Robert Barák, Petr Jedlička, Tomáš Mandík, Ota Novák, Jan Veselý
4., 17., 46. Lukáš Vacíř
19. OG
38. Milan Trusov
29. Tomáš Mandík
30. Jan Veselý
58. OG
7. 6. 09 11:15 P1 Atomovej brouk B Imidin Opatov FC 10. 3:4 (1:1)
Tomuto vypjatému zápasu by spíše slušela remíza, ale po bojovném výkonu vyhrál tým Opatova. Martin Záleha, Martin Tlustý
Atomovej brouk B Imidin Opatov FC
Lukáš Martinkovič – Tomáš Autrata, Lukáš Benda, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Jakub Šrom, Zbyněk Zykmund vs Petr Kotrbáček – Martin Balvín, Miroslav Balvín, Karel Jindrák, Petr Kozohorský, Pavel Růžička, Václav Růžička, Milan Trusov, Lukáš Vacíř
30., 46. Jakub Šrom
54. Tomáš Autrata
19. Miroslav Balvín
31., 40. Pavel Růžička
60. Martin Balvín
31. 5. 09 10:00 KBELY Imidin Opatov FC Basta fidli A 9. 0:4 (0:1)
Pohledné utkání, kde převahu měli domácí, ale hosté vyučovali v efektivitě. Martin Šiman, Tomáš Michalík
Imidin Opatov FC Basta fidli A
Lukáš Vacíř – Karel Jindrák, Petr Kotrbáček, Petr Kozohorský, Pavel Růžička, Václav Růžička, Milan Trusov vs Miroslav Macek – Martin Černý, Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Milan Mikšovský, Pavel Stoklasa, Petr Vinš, Daniel Waňka
17., 36., 57. Petr Vinš
40. Milan Mikšovský
24. 5. 09 10:00 P2 Améby AFC A Imidin Opatov FC 8. 3:5 (1:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém se hosté rychle ujali tříbrankového vedení. Domácí se však nevzdali a podařilo se jim vyrovnat. Na čtvrtou branku Imidinu už ale hráči Améb odpověď nenašli. Hynek Franta
Améby AFC A Imidin Opatov FC
Michal Sekowski – Jakub Marek, Filip Mikeš, David Rybín, David Šmída, Petr Šorf, David Vávra, Pavel Voska, Vladimír Voska vs Lukáš Vacíř – Martin Balvín, Karel Jindrák, Petr Kotrbáček, Petr Kozohorský, Pavel Růžička, Václav Růžička, Milan Trusov
57. Pavel Růžička
17. 5. 09 13:45 zzZARUB Imidin Opatov FC Krabí výměšky FC 7. 5:0 (3:0)
Po celý zápas výrazná převaha domácích vyjádřena pěti góly. Jindřich Rašek, David Král
Imidin Opatov FC Krabí výměšky FC
Lukáš Vacíř – David Chaloupka, Karel Jindrák, Petr Kotrbáček, Petr Kozohorský, Pavel Růžička, Václav Růžička, Milan Trusov vs Ivan Matola – Tomáš Förster, Jan Liška, Petr Liška, Jakub Šimák, Rudolf Šváb, Tomáš Valeš
2., 14., 33. David Chaloupka
28. Petr Kozohorský
54. Karel Jindrák
3. 5. 09 10:00 ZAK New Jersey Devils A Imidin Opatov FC 6. 0:6 k.
Hráči New Jersey Devils A se nesešli v dostatečném počtu.
New Jersey Devils A Imidin Opatov FC
Jaroslav Klimek – Petr Jelínek , Pavel Jurčík vs Lukáš Vacíř – David Chaloupka, Karel Jindrák, Petr Kotrbáček, Pavel Růžička, Václav Růžička, Milan Trusov
26. 4. 09 10:00 BECH Imidin Opatov FC Neumann S.K. 5. 6:2 (3:0)
V první půli byli jasně lepší domácí, soupeře držel nad vodou výborný gólman. Po přestávce hosté snížili, měli i další šance, ale závěr patřil Opatovu. Petr Chmelař
Imidin Opatov FC Neumann S.K.
Lukáš Vacíř – Martin Balvín, David Chaloupka, Karel Jindrák, Petr Kotrbáček, Petr Kozohorský, Pavel Růžička, Václav Růžička, Milan Trusov vs Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Michal Lainer, Lukáš Pecha, Filip Šebek
30. Filip Šebek
19. 4. 09 08:45 ZAK Liboc united Imidin Opatov FC 4. 0:6 (0:2)
Ve velice bojovném utkání zvítězil Imidin zaslouženě. Liboc se sice snažila, ale dnes na Opatov prostě nestačila a výsledek 0:6 lze považovat za milosrdný.
Liboc united Imidin Opatov FC
Martin ČernýPavel Kejř, Jindřich Knopp, Marek Kouba, Robin Král, Patrik Navrátil, Radek Nesvačil, Pavel Třeboňák, Martin Wilczek, Aleš Zikmund vs Lukáš Vacíř – Martin Balvín, David Chaloupka, Karel Jindrák, Petr Kotrbáček, Petr Kozohorský, Pavel Růžička, Václav Růžička, Milan Trusov
36 Marek Kouba 10. Petr Kotrbáček
12., 55. David Chaloupka
53., 60. Petr Kozohorský
56. Martin Balvín
13. 4. 09 10:00 TEMPO Imidin Opatov FC Karcinogenní 3. 3:7 (1:2)
Karcinogenní přehráli domácí tým hlavně díky tomu, že Opatov měl málo hráčů na střídání. Jiří Novotný ml., Josef Dušek
Imidin Opatov FC Karcinogenní
Lukáš Vacíř – Karel Jindrák, Petr Kotrbáček, Petr Kozohorský, Pavel Růžička, Václav Růžička, Milan Trusov vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Pavel Franěk, Marcel Kodíček, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
25., 55. Pavel Růžička
52. Václav Růžička
26., 43. Jakub Virl
29., 39. Zdeněk Voska
50., 58. Pavel Franěk
51. Michal Mundl
5. 4. 09 11:15 zzANG Protector 1320 FC Imidin Opatov FC 2. 2:2 (2:1)
Domácí tým po dvou chybách prohrával, leč po zlepšeném výkonu ve druhém poločase zaslouženě vyrovnal. Slušně hrané utkání. Ondrej Valent, Jakub Dufek
Protector 1320 FC Imidin Opatov FC
Petr Kvasňovský – Tomáš Helmich, Lubomír Kadaně, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků, Jan Štumar, Václav Trneček vs Lukáš Vacíř – Karel Jindrák, Petr Kotrbáček, Petr Kozohorský, Tomáš Kubásek, Pavel Růžička, Václav Růžička, Milan Trusov
2., 13. Lubomír Kadaně 20., 39. Pavel Růžička
29. 3. 09 10:00 KBELY Bohemia AFK Imidin Opatov FC 1. 5:1 (3:1)
O vítězství Bohemie, rozhodly dva rychlé góly v závěru prvního poločasu. Josef Kutil, Jan Matějka