12. New Jersey Devils A 11 0 0 11 0:66 0

Pá 1.5.09 08:45 TEMPO Young Boys Jílové Krokodýl Vršovice FC   (HL8J)
Pá 1.5.09 10:00 TEMPO Bar Krušovice Tycho de Brahe FC A   (HL3C)
Pá 1.5.09 11:15 TEMPO ABCOM Gulz FC   (HL8J)
Pá 1.5.09 12:30 TEMPO Eden 1999 Horst 1.FC   (HL3C)
Pá 1.5.09 13:45 TEMPO SAS fans Káca FC B   (HL5E)
Pá 1.5.09 15:00 TEMPO Hustlaz Pimpz ALT 1.AK   (HL5F)

21. 6. 09 11:15 zzHAGIB Neumann S.K. Améby AFC A 11. 0:6 k.
Domácí Neumann se nesešel v dostatečném počtu.
Neumann S.K. Améby AFC A
Štěpán Honzík – Boris Kaliský, Robert Karban vs Michal Sekowski – Jakub Marek, Filip Mikeš, David Šmída, Petr Šorf, Pavel Voska, Vladimír Voska
7. 6. 09 11:15 P3 Krabí výměšky FC Neumann S.K. 10. 1:0 (1:0)
Jediný gól z první minuty po hrubce hostující obrany, rozhodl tento velice vyrovnaný duel. Oba gólmani pochytali co mohli, ale zelenobílá ofenziva byla poněkud chaotická v zakončení.
Krabí výměšky FC Neumann S.K.
Ivan Matola – Tomáš Förster, Jan Liška, Petr Liška, Pavel Němeček, Jakub Šimák, Rudolf Šváb, Jakub Valeš vs Štěpán Honzík – Boris Kaliský, Michal Lainer, Lukáš Pecha, Filip Šebek, Jiří Škalák, Jakub Tichý
1. Rudolf Šváb 54. Jakub Tichý
31. 5. 09 10:00 ZAK Neumann S.K. New Jersey Devils A 9. 6:0 k.
24. 5. 09 11:15 zzANG Protector 1320 FC Neumann S.K. 8. 4:3 (2:0)
Velmi vyrovnané utkání. V první půli měli více ze hry domácí, ale hosty dlouho držel gólman. Až před poločasem Protector dvakrát udeřil po chybách "zelenobílé" obrany. Do druhého poločasu vstoupil lépe Neumann, ale záhy po snížení inkasoval potřetí. Znovu se přiblížil na dostřel, když dlouhý aut lehce tečoval před překvapeným domácím brankářem Kaliský, ale po nejistém zákroku gólaman na druhé straně to bylo opět o dvě branky. Závěrečný tlak Neumannu přinesl snížení, ale na vyrovnání už to nestačilo. Hosté doplatili v teplém počasí na nedostatek střídajících. Jan Hodík, Robert Zedník
Protector 1320 FC Neumann S.K.
David Vojáček – Petr Kvasňovský, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků, Jan Štumar, Miloslav Šubrt, Václav Trneček vs Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Robert Karban, Michal Lainer, Filip Šebek, Jakub Tichý
28., 48. Michal Šimků
30., 35. Jan Štumar
32., 58. Michal Lainer
41. Boris Kaliský
17. 5. 09 12:30 zzZARUB Liboc united Neumann S.K. 7. 0:1 (0:0)
V první půli měli domácí převahu, hosté chodili do nebezpečných brejků. V úvodu druhé půle hosté jednu ze svých šancí proměnili a Liboc tím zaskočili. Domácí se snažili vybojovat alespoň remízu, ale na větší tlak se nezmohli. Hosté tak celkem s přehledem ubránili nulu, naopak ještě mohli z brejků svůj náskok pojistit. David Rašek, David Král
Liboc united Neumann S.K.
Martin Černý – Kamil Kejř, Pavel Kejř, Marek Kouba, Robin Král, Radek Nesvačil, Pavel Třeboňák, Aleš Zikmund vs Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Robert Karban, Michal Lainer, Djordje Marinkovič, Lukáš Pecha, Jakub Tichý
33. Michal Lainer 13. Jakub Tichý
3. 5. 09 10:00 TEMPO Neumann S.K. Karcinogenní 6. 1:7 (0:3)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě pískali zástupci obou týmů.
Vcelku jednoznačné utkání prvního s posledním, kde jedinou otázkou byla výše skóre. O generaci mladší Karcinogenní, střídající dvě kompletní pětky,  drželi otěže zápasu pevně v rukou a jen díky domácímu brankáři neskončilo utkání dvouciferným rozdílem.
Neumann S.K. Karcinogenní
Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Robert Karban, Michal Lainer, Djordje Marinkovič, Jakub Tichý vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Pavel Franěk, Marcel Kodíček, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Jaroslav Novák, Jaroslav Rychlý, Martin Tousek, Jakub Virl
53. Boris Kaliský 13., 21. Jakub Mikéska
23. Jaroslav Rychlý
32. Martin Beránek
38., 39. Martin Tousek
55. Michal Mundl
26. 4. 09 10:00 BECH Imidin Opatov FC Neumann S.K. 5. 6:2 (3:0)
V první půli byli jasně lepší domácí, soupeře držel nad vodou výborný gólman. Po přestávce hosté snížili, měli i další šance, ale závěr patřil Opatovu. Petr Chmelař
Imidin Opatov FC Neumann S.K.
Lukáš Vacíř – Martin Balvín, David Chaloupka, Karel Jindrák, Petr Kotrbáček, Petr Kozohorský, Pavel Růžička, Václav Růžička, Milan Trusov vs Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Michal Lainer, Lukáš Pecha, Filip Šebek
30. Filip Šebek
19. 4. 09 10:00 BECH Neumann S.K. Bohemia AFK 4. 2:3 (1:1)
Hosté byli oproti domácím, kteří neměli nikoho na střídání, ve všech ukazatelech jasně lepší, přesto nakonec byli rádi za hubenou výhru. Domácí držel málovídanými zákroky gólman Honzík a hráč Hlaváč, který těsně před třetím inkasovaným gólem měl na kopačce hattrick, po krásné akci Lainera ale nedal. Hned z protiútoku se prosadil vyloženě nepovedenou střelou Šmíd a definitivně zlomil odpor domácích, kteří už byli totálně vyšťaveni a neměli sílu na vyrovnání.
Neumann S.K. Bohemia AFK
Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Michal Lainer, Djordje Marinkovič, Filip Šebek, Jakub Tichý vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Jaroslav Farkač, Ladislav Jacko, Dančo Jašev, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Jiří Šmíd, Stanislav Starý
13., 40. Ján Hlaváč 10. Jaroslav Farkač
32. Miloslav Adámek
50. Jiří Šmíd
13. 4. 09 15:00 KBELY Alkmar Neumann S.K. 3. 1:1 (1:1)
Spíše podprůměrné utkání na 5.ligu. K vidění bylo celkem dost nepřesností a zbytečných vášní. Někteří hráči (zejména č.13 za hosty) by se měli soustředit spíše na své výkony. Martin Boháč
Alkmar Neumann S.K.
Jan Fišera – Robert Barák, Martin Čermák, Jáchym Horáček, Michel Issa, Tomáš Mandík, Jan Veselý vs Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Robert Karban, Michal Lainer, Lukáš Pecha, Filip Šebek, Jakub Tichý
30. Tomáš Mandík 23. OG
5. 4. 09 11:15 P1 Neumann S.K. Atomovej brouk B 2. 2:4 (0:2)
Až na hluchou pětiminutovku na začátku druhé půle, kdy Neumanni z ničeho nic vyrovnali dvoubrankové manko, kontrolovali utkání hosté, kteří mohli vyhrát i vyšším rozdílem.
Neumann S.K. Atomovej brouk B
Štěpán Honzík – Boris Kaliský, Robert Karban, Michal Lainer, Lukáš Pecha, Filip Šebek, Jakub Tichý vs Norman David – Lukáš Benda, Petr Bureš, Jiří Pech, Aleš Sedlák, Jiří Sova, Zbyněk Zykmund
36. Robert Karban
39. Michal Lainer
12., 40., 50. Jiří Pech
15. Zbyněk Zykmund
29. 3. 09 11:15 KBELY Basta fidli A Neumann S.K. 1. 3:0 (1:0)
Rychlý vlastní gól ve druhé půli rozhodl utkání. Hosté ve vyrovnaném zápase doplatili na neproměňování šancí. Josef Kutil, Jan Matějka
Basta fidli A Neumann S.K.
Václav Candra – Jan Cína, Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Miroslav Macek, Milan Mikšovský, Pavel Stoklasa, Daniel Waňka vs Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Robert Karban, Michal Lainer, Filip Šebek, Jakub Tichý