12. New Jersey Devils A 11 0 0 11 0:66 0

So 28.3.09 08:45 zzPANK1 Gobi dezert U Karla 99 FC   (HL8I)
So 28.3.09 10:00 zzPANK1 1.FC Košíře Senioři Praha A   (HL6F)
So 28.3.09 11:15 zzPANK1 Gremio Kanonýři   (HL8K)
Ne 10.5.09 11:15 zzANG Bened VFK Jožin z bažin FNQB   (HL4E)
Ne 10.5.09 12:30 zzANG FŇ AC Dej bůh štěstí   (HL8O)
Ne 10.5.09 13:45 zzANG Catchers SC Expats United   (HL8K)

21. 6. 09 11:15 zzANG Bohemia AFK Protector 1320 FC 11. 2:2 (0:0)
Zpočátku opatrné utkání z obou stran. Ve druhém poločase začaly obě strany hrát útočněji. Výsledná remíza je spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti. Ivan Moucha, Jiří Sedláček
Bohemia AFK Protector 1320 FC
Petr Vítek – Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Jaroslav Farkač, Ladislav Jacko, Dančo Jašev, Aleš Krupička, Stanislav Starý vs Ondřej Kvasňovský – Miroslav Šalša, Radim Šalša, Jan Štumar, Miloslav Šubrt, Václav Trneček, Patrik Vrbický
41. Petr Bartoníček
42. Jaroslav Farkač
40. Miloslav Šubrt
58. Jan Štumar
7. 6. 09 11:15 zzANG Protector 1320 FC New Jersey Devils A 10. 6:0 k.
31. 5. 09 11:15 zzANG Alkmar Protector 1320 FC 9. 1:5 (1:3)
Hosté hráli jednoduše účinněji  a účelněji, a proto slaví vítězství. Adam Trska, Jan Trska
Alkmar Protector 1320 FC
Ota Novák – Robert Barák, Martin Čermák, Jáchym Horáček, Petr Jedlička, Tomáš Mandík, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs David Vojáček – Tomáš Helmich, Petr Kvasňovský, Miroslav Šalša, Michal Šimků, Jan Štumar, Václav Trneček
29. Jan Veselý 5. Václav Trneček
21. Michal Šimků
23. Jan Štumar
41. OG
56. Miroslav Šalša
24. 5. 09 11:15 zzANG Protector 1320 FC Neumann S.K. 8. 4:3 (2:0)
Velmi vyrovnané utkání. V první půli měli více ze hry domácí, ale hosty dlouho držel gólman. Až před poločasem Protector dvakrát udeřil po chybách "zelenobílé" obrany. Do druhého poločasu vstoupil lépe Neumann, ale záhy po snížení inkasoval potřetí. Znovu se přiblížil na dostřel, když dlouhý aut lehce tečoval před překvapeným domácím brankářem Kaliský, ale po nejistém zákroku gólaman na druhé straně to bylo opět o dvě branky. Závěrečný tlak Neumannu přinesl snížení, ale na vyrovnání už to nestačilo. Hosté doplatili v teplém počasí na nedostatek střídajících. Jan Hodík, Robert Zedník
Protector 1320 FC Neumann S.K.
David Vojáček – Petr Kvasňovský, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků, Jan Štumar, Miloslav Šubrt, Václav Trneček vs Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Robert Karban, Michal Lainer, Filip Šebek, Jakub Tichý
28., 48. Michal Šimků
30., 35. Jan Štumar
32., 58. Michal Lainer
41. Boris Kaliský
17. 5. 09 11:15 zzANG Atomovej brouk B Protector 1320 FC 7. 3:1 (1:1)
Oboustraně rychlý kombinační fotbal s množstvím šancí a tyčí. Rozhodla lepší koncovka domácích. Dušan Malý, Stanislav Lehocký
Atomovej brouk B Protector 1320 FC
Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Lukáš Benda, Petr Bureš, Tomáš Reiter, Jiří Sova, Jakub Šrom, Zbyněk Zykmund vs David Vojáček – Lubomír Kadaně, Petr Kvasňovský, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků, Jan Štumar, Miloslav Šubrt, Václav Trneček, Patrik Vrbický
12. Zbyněk Zykmund
41. Jakub Šrom
59. Petr Bureš
1. Lubomír Kadaně
3. 5. 09 11:15 zzANG Protector 1320 FC Liboc united 6. 2:2 (2:1)
Celý zápas měli mírnou převahu domácí, kteří ale nedokázali ze svých šancí zvýšit na 3:1, a tak byli potrestáni gólem v poslední minutě utkání. Karel Prokop, Jaroslav Budín
Protector 1320 FC Liboc united
Ondřej Kvasňovský – Lubomír Kadaně, Miroslav Šalša, Jan Štumar, Miloslav Šubrt, Václav Trneček, Patrik Vrbický vs Patrik Navrátil – Pavel Kejř, Marek Kouba, Robin Král, Radek Nesvačil, Martin Wilczek, Aleš Zikmund
18. Lubomír Kadaně
21. Miloslav Šubrt
13. Robin Král
60. Aleš Zikmund
26. 4. 09 11:15 zzANG Basta fidli A Protector 1320 FC 5. 1:0 (0:0)
Pohledné utkání, které rozhodla větší kvalita na straně Basta fidli. Lukáš Paulů, Miroslav Korecký
Basta fidli A Protector 1320 FC
Václav Candra – Jan Cína, Tomáš Hájek, Pavel Kotrč, Miroslav Macek, Pavel Stoklasa, Daniel Waňka vs David Vojáček – Lubomír Kadaně, Petr Kvasňovský, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Michal Šimků, Jan Štumar, Miloslav Šubrt, Václav Trneček
40. Daniel Waňka
19. 4. 09 11:15 zzANG Protector 1320 FC Karcinogenní 4. 0:2 (0:2)
Karcinogenní byli v první půli lepší a zaslouženě vedli. Druhý poločas byl překvapivě vyrovnaný, protože bez střídání hrající Protector bojoval až do konce. Nicméně žádná jeho šance se neujala.
Protector 1320 FC Karcinogenní
David Vojáček – Miroslav Šalša, Radim Šalša, Jan Štumar, Miloslav Šubrt, Václav Trneček vs Marcel Kodíček – Pavel Beneš, Adam Brtna, Kamil Černý, Pavel Franěk, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Jaroslav Novák, Jaroslav Rychlý, Martin Tousek, Zdeněk Voska
2. Pavel Beneš
17. Martin Tousek
13. 4. 09 15:00 zzANG Améby AFC A Protector 1320 FC 3. 4:0 (1:0)
Zasloužené vítězství mužstva Améby "A", které mělo po celý zápas převahu. Ivo Josefus, Tomáš Jakubek
Améby AFC A Protector 1320 FC
Michal Sekowski – Karel Jindřichovský, Oldřich Růžička, David Šmída, Pavel Voska, Vladimír Voska vs David Vojáček – Petr Kvasňovský, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Jan Štumar, Miloslav Šubrt, Václav Trneček, Patrik Vrbický
23., 37., 46. David Šmída
50. Oldřich Růžička
5. 4. 09 11:15 zzANG Protector 1320 FC Imidin Opatov FC 2. 2:2 (2:1)
Domácí tým po dvou chybách prohrával, leč po zlepšeném výkonu ve druhém poločase zaslouženě vyrovnal. Slušně hrané utkání. Ondrej Valent, Jakub Dufek