Ne 10.5.09 18:45 zzNOVOB Erectico TBC K.T.S. FC   (HL4E)
Ne 10.5.09 20:00 zzNOVOB Dropa FC A Bamboocha City   (HL7L)

22. 6. 09 17:00 zzZARUB Pirelli Inter Bubeneč 11. 5:2 (2:0)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě řídil utkání zástupce týmu Pirelli.
Martin Svoboda – David Culek, František Jirsa, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina vs Vlastimil Burian – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Karel Pohan, Pavel Viochna, Tomáš Vyčichlo
54. František Kučera
57. Marek Šetina
34., 37. Tomáš Vyčichlo
8. 6. 09 17:00 zzANG Trona CF Pirelli 10. 1:7 (1:4)
Utkání jednoznačného průběhu, o jehož vítězi bylo rozhodnuto již po prvním poločase. Po změně stran hosté své vedení proti oslabenému soupeři ještě navýšili.
Trona CF Pirelli
Michal Podubecký – Josef Alferi, Libor Švec, Pavel Trojan, Tomáš Veselý vs Petr Novák – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina, Martin Svoboda
18. Libor Švec 5. Jan Kučera
8. František Kučera
15. David Culek
24. Martin Svoboda
39., 43. Jiří Drha
56. Michal Kolářík
1. 6. 09 19:45 HRAB2 Pirelli Traktor Praha A 9. 8:3 (5:2)
Do desáté minuty vyrovnaný zápas, ale pak srazil Kolařík Traktor do kolen. Zbytek utkání se dohrával v režii Pirelli, za občasného probuzení mládí Traktoru. Na závěr vytáhl skvostný zákrok brankář Pirelli Novák.
Pirelli Traktor Praha A
Petr Novák – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina, Martin Svoboda vs Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Petr Hošek, Jan Novotný, Petr Táborský, Matěj Vlček, Jan Zajíček
5., 10., 12. Michal Kolářík
14., 56. František Jirsa
24., 55. Jiří Drha
32. František Kučera
5. Petr Hošek
18., 49. Vojtěch Bulíček
25. 5. 09 20:00 STER1 Veltěž SC Pirelli 8. 2:3 (0:2)
Vyrovnané a bojovné utkání, ve kterém zvítězil šťastnější tým. Veltěž ve druhé půli mírně dotahovala, ale na vyrovnání jí chybělo více klidu. Petr Viliš, Tomáš Kůtek
Veltěž SC Pirelli
Daniel Dvořák – Tomáš Ciolek, Martin Hilský, Karel Jurkeník, Bohumil Pavlík, Michal Pfaf, Tomáš Smaha vs Petr Novák – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Daniel Petřek, Marek Šetina
39. Tomáš Smaha
49. Martin Hilský
9. Daniel Petřek
13. František Kučera
37. Jiří Drha
18. 5. 09 20:45 DEKAN Litrpůl FC Pirelli 7. 4:8 (2:2)
Pěkný zápas plný gólů. Po nerozhodném prvním poločase, se prosadili střelci týmu Pirelli a v úvodu druhého dějství čtyřmi brankami rozhodli.
Litrpůl FC Pirelli
Petr Kovařík – Karel Horák, Martin Krtil, Petr Lukeš, David Mansfeld, Peter Munduch, Martin Žižka st. vs Petr Novák – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Daniel Petřek, Marek Šetina
37., 57. Jiří Drha
4. 5. 09 18:15 zzANG Pirelli Ratajski démoni 6. 7:5 (3:0)
Domácí si vypracovali velký náskok, který hosté snižovali až v posledních minutách zápasu.
Pirelli Ratajski démoni
Petr Novák – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, František Kučera, Jan Kučera, Daniel Petřek, Marek Šetina vs Daniel Láska – Ladislav Brázda, František Hnátek, Jakub Jirásek, Milan Novák, Václav Šprdlík, Miloš Zapadlo, Petr Ziegner
58., 59. Jakub Jirásek
27. 4. 09 18:15 zzNOVOB Per ho tam Pirelli 5. 2:5 (0:3)
Hosté byli jednoznačně lepší, soupeře takřka k ničemu nepustili. Jiří Panocha, Pavel Havlín
Per ho tam Pirelli
Filip Hurník – Miloš Ečer, Robert Hotový, Jakub Hromádko, Tomáš Hromádko, Zdeněk Majer, Michal Majerík, Pavel Martinčík, Jan Škurek vs Martin Svoboda – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina
52. Michal Majerík
59. Tomáš Hromádko
3., 57. Michal Kolářík
12. František Jirsa
19., 45. Jiří Drha
20. 4. 09 17:00 STOD Pirelli Paráda 4. 4:1 (2:0)
Hosté byli aktivnější v poli, ale lepší koncovka domácích rozhodla o vítězi. Pavel Jakubček, Leoš Navrátil
Pirelli Paráda
Petr Novák – David Culek, František Jirsa, František Kučera, Jan Kučera, Daniel Petřek, Marek Šetina, Martin Svoboda vs Martin Mottl – Vojtěch Hněvkovský, Václav Kural, Ondřej Losos, Lukáš Poór, Filip Škeřík, Zbyšek Tržil, David Vaško, Tomáš Věchet, Petr Vorlíček
7., 53. Marek Šetina
21., 55. David Culek
31. Zbyšek Tržil
15. 4. 09 18:15 KBELY Palmeiras Prosek Pirelli 3. 3:3 (1:0)
1. poločas velmi rychlý zápas, plný hezkých akcí, Pirelli tlačí, ale Prosek dobře brání. 2. půle průběh stejný. Proseku zachránil bod vynikající brankář. Roman Kubričan
Palmeiras Prosek Pirelli
Michal Vaškových – David Beránek, Ondřej Ivanič, Jaroslav Lhota, Josef Malý, Marek Novotný, Oldřich Přibyl, Zdeněk Sekavec, Tomáš Spanilý, Michal Stáňo vs Daniel Petřek – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina, Martin Svoboda
9. David Beránek
32. Ondřej Ivanič
58. Zdeněk Sekavec
35. Jiří Drha
40., 58. Michal Kolářík
8. 4. 09 17:00 zzZARUB Pirelli Merck stars 2. 2:7 (0:2)
Velice vyrovnané utkání, které rozhodl závěr prvního poločasu. O přestávce se domácí gólman nepohodl se spoluhráči a nechal se vystřídat. Do branky se postavil obránce, který inkasoval dalších pět branek. Pavel Novotný
Pirelli Merck stars
Petr Novák – David Culek, Jiří Drha, Michal Kolářík, František Kučera, Jan Kučera, Marek Šetina, Martin Svoboda vs Ivan Kašpar – Pavel Audy, René Bartoník, Jiří Čížek, Michal Janků, Petr Klusák, Zdeněk Krejčí, Aleš Podoubský, Petr Smolka, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa