Pá 22.5.09 18:15 STOD Bar Krušovice Eden 1999   (HL3C)
Pá 22.5.09 19:30 STOD SG-II Butovice 10 Megabite   (HL8P)
Pá 5.6.09 18:15 STOD Bar Krušovice Nisa AC   (HL3C)
Pá 5.6.09 19:30 STOD xPěstební dělnice Černý koně TMK   (HL8H)

22. 6. 09 17:00 zzANG Koliba F.C.V. Dřevorubci Modřany S 11. 2:1 (0:1)
Fotbalově byli hosté lepším týmem, ale dvě hrubé chyby je připravily o body.
Miroslav Kos – Václav Jozífek, Vladimír Karban, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Vladimír Sadílek vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Ladislav Burian, Petr Dušek, Petr Fabián, Miroslav Michalec, Jiří Sedláček, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Michal Turek, Petr Vorel
45. Vladimír Sadílek
59. Václav Jozífek
20. Miroslav Michalec
8. 6. 09 18:15 STOD Čechie 12° SUP Koliba F.C.V. 10. 0:3 (0:1)
V utkání průměrné úrovně vyhrálo o něco lepší mužstvo Koliba, zejména díky střelecky disponovanému Tůmovi. Petr Vraštil, Tomáš Sedmík
Čechie 12° SUP Koliba F.C.V.
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luděk Koutný, František Novotný, Jiří Odvody, Richard Slaměník, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Miroslav Kos – Vladimír Karban, Jaroslav Matoušek, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma, Jan Zelenka
27., 35., 49. Jindřich Tůma
1. 6. 09 18:15 STOD Koliba F.C.V. Cormoran FC SUP 9. 4:0 (1:0)
Utkání rozhodla větší úspěšnost Koliby při proměňování šancí. Jan Berka, Jaromír Šmatla
Koliba F.C.V. Cormoran FC SUP
Miroslav Kos – František Bárta, Václav Jozífek, Vladimír Karban, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma, Jan Zelenka vs Jan Trnka – Vladislav Kašpar, Viktor Kellerstein, Vladimír Kolařík, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jiří Vacík
25. Aleš Musil
31. Václav Jozífek
35. Miroslav Mikulík
40. František Bárta
25. 5. 09 19:45 HRAB3 AGČV/Ajax Koliba F.C.V. 8. 0:5 (0:2)
Vynikající utkání starých pánů, kteří odehráli celý zápas, na jejich věk v až neskutečném nasazení. Opět se však ukázalo jak důležitá je v Hanspaulce především taktika. Precizní defenziva Koliby slavila úspěch, jako je tomu u většiny vyspělých týmů. Marek Holer
AGČV/Ajax Koliba F.C.V.
Pavel Boček – Luboš Beniak, Petr Blaschke, Karel Dvořák, Zdeněk Havlík, Pavel Hůla, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Jindřich Poláček, Vítězslav Ryšánek vs Miroslav Kos – František Bárta, Václav Jozífek, Vladimír Karban, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma, Jan Zelenka
16. Václav Jozífek
24. Miroslav Mikulík
43. Aleš Musil
57. Jindřich Tůma
18. 5. 09 17:00 ARIT Koliba F.C.V. Tučňáci SUP A 7. 0:6 (0:2)
Koliba nastoupila pouze v pěti hráčích. v 5. a 7. min. se zranili dva hráči. Utkání bylo pro nedostatek hráčů ukončeno. Petr Šulc, Petr Salaba
Koliba F.C.V. Tučňáci SUP A
František Bárta – Václav Jozífek, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Jan Zelenka vs Tomáš Kutal – Vratislav Arnošt, Arnošt Barták, Stanislav Lehocký, Pavel Malý, Ivan Moravec, Lubomír Paprčka, Vladimír Rychtařík
4. Pavel Malý
6. Stanislav Lehocký
11. 5. 09 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Koliba F.C.V. 6. 6:0 (4:0)
Hrál se pěkný líbivý fotbal, takřka bezkontaktní. Běhalo se nahoru dolu jako za mlada s tím rozdílem, že páni běhali pět minut. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě. Jakub Vokurka
Supráci Šumavan-Balkán Koliba F.C.V.
Karel Kohout – Pavel Karhan, Miroslav Kotouč, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Jiří Vajnar, Pavel Viktoryn, Milan Vondra, Jaroslav Zeman vs Miroslav KosZdeněk Dražík, Petr Jirsa, Václav Jozífek, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Vladimír Sadílek, Jan Zelenka
8. Pavel Karhan
19., 21., 32. Jaroslav Zeman
30. Jiří Vajnar
42. Miroslav Kotouč
28. 4. 09 18:15 zzNOVOB Koliba F.C.V. Ortopedie 5. 0:6 (0:1)
Utkání bylo od začátku soubojem mezi útočníky Ortopedie a brankářem Koliby. Gólman Kos zachránil Kolibu od většího debaklu. Tibor Jakab, Stanislav Bezděka
Koliba F.C.V. Ortopedie
Miroslav Kos – František Bárta, Zdeněk Dražík, Václav Jozífek, Václav Merta, Vladimír Rožníček, Jindřich Tůma, Jan Zelenka vs Jiří Pavlík – Arnošt Bartejs, Milan Boleček, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Martin Vyštejn
18. Martin Vyštejn
40. Stanislav Dolejš
43. Miloš Vaněk
53. Miroslav Vondráček
56. Miroslav Vlček
58. Blahoslav Dolenský
20. 4. 09 19:30 STOD Zelená liška TJ SUP A Koliba F.C.V. 4. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání dvou fotbalově vyspělých týmů, které skončilo zaslouženou remízou. Pavel Jakubček, Leoš Navrátil
Zelená liška TJ SUP A Koliba F.C.V.
Evžen Krajina – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Jaroslav Jačka, Alexandr Kurz, Karel Prokop, Jan Slavíček vs Miroslav Kos – Zdeněk Dražík, Petr Jirsa, Václav Jozífek, Vladimír Karban, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Jindřich Tůma, Jan Zelenka
49. Zdeněk Budín 32. Vladimír Rožníček
14. 4. 09 17:00 HANSP Nic Moc Boys SUP Koliba F.C.V. 3. 3:1 (2:1)
Vcelku vyrovnané utkání s větším štěstím na straně nervózních NMB. Tomáš Lukeš, Miroslav Chloupek
Nic Moc Boys SUP Koliba F.C.V.
Zdeněk Koller – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Pavel Selinger, Pavel Štochl, Pavel Strnad, Michal Strohs vs František Bárta – Vladimír Karban, Miroslav Kos, Václav Merta, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Jindřich Tůma, Jan Zelenka
12. Jiří Čermák
22., 57. Pavel Selinger
28. Jindřich Tůma
6. 4. 09 19:30 STOD Koliba F.C.V. Kbelák FC SUP 2. 1:2 (1:2)
Zajímavé utkání, ve kterém měli hosté drtivý nástup a po třinácti minutách se zdálo být rozhodnuto. Domácí se však dokázali vrátit do zápasu a tři minuty před přestávkou snížili. Ve druhém poločase výborně chytali oba gólmani a tak už žádný gól nepadl a vítězství si připsal Kbelák.
Koliba F.C.V. Kbelák FC SUP
Václav Jozífek – Zdeněk Dražík, Petr Jirsa, Vladimír Karban, Miroslav Kos, Jaroslav Matoušek, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Jindřich Tůma vs Zdeněk Potůček – Roman Bendl, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Petr Koštíř, Kamil Kyral, Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý
27. Jindřich Tůma 2. Zdeněk Potůček
13. Jiří Pácha
30. 3. 09 19:30 STOD Kapr tým SUP Koliba F.C.V. 1. 1:0 (1:0)
Ve vyrovnaném utkání zvítězilo nakonec šťastnější mužstvo. Remíza by byla spravedlivější. Josef Datko, Petr Vraštil