Ne 11.10.09 17:30 TEMPO Budvarka B Úžas 1.FFS   (HL6K)
Ne 11.10.09 18:45 TEMPO Orange Predators A Šachta UK   (HL4F)
Ne 25.10.09 16:15 P1 Poštmistři A Albuquerque tuplaks   (HL8Q)
Ne 25.10.09 17:30 P1 M - Bubo A Křídla Ďáblic   (HL4F)
Ne 8.11.09 18:45 P1 Reage boys Dynamit Baterie A   (HL4F)
Ne 8.11.09 20:00 P1 Orange Predators A Lord Mayor Idiot   (HL4F)

12. 12. 09 12:30 HANSP Noční dravci Vozovna Hloubětín B 11. 7:1 (2:1)
Od začátku byla patrná herní převaha Dravců, i jejich větší vůle po vítězství. Chodící fotbal a vlažný přístup hráčů Vozovny neměl šanci na úspěch. Skóre se zastavilo na "pouhých" sedmi díky výkonu brankáře Filipoviče.
Noční dravci Vozovna Hloubětín B
Pavel Valášek – Marek Benda, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, Filip Uhlíř, Luboš Vrňata vs Martin Filipovič – Pavel Brychta, Filip Hladík, Zdeněk Hladík, Robert Kopřiva, Jan Přibyl
5., 35., 51. Marek Benda
28., 53. Libor Petrák
43. Petr Satýnek
57. Luboš Vrňata
10. Zdeněk Hladík
28. 11. 09 12:30 HANSP Letňany BD Noční dravci 10. 3:7 (1:2)
Vyrovnaný první poločas se hrál ve vysokém tempu a byl plný pěkných fotbalových akcí. Rozhodnutí padlo v úvodu druhé půle, kdy Dravci během pěti minut čtyřikrát skórovali. Tomáš Kmínek, Michal Karhan
Letňany BD Noční dravci
Jaroslav Srazil – David Jurča, Lukáš Jurča, Pavel Laštovička, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý, Štěpán Ungvari vs Pavel Valášek – Marek Benda, Libor Petrák, Patrik Pillmann, Martin Plecháček, David Ševčík, Jan Šlapánek, Filip Uhlíř, Luboš Vrňata
42. Filip Uhlíř
21. 11. 09 12:30 HANSP Noční dravci Hosthunters 9. 6:2 (2:1)
Velmi dobré utkání z obou stran. První poločas vyrovnaný, po změně stran už byla znát převaha lépe kombinujících Dravců. Jan Šimek
Noční dravci Hosthunters
Pavel Valášek – Marek Benda, Libor Petrák, Patrik Pillmann, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Jan Šlapánek, Filip Uhlíř, Luboš Vrňata vs Filip KolárMartin Adámek, Michal Čermák, David Dorničák, Martin Fejlek, Ondřej Hašlar, Filip Krahulík
25. David Ševčík
27., 38. Jan Šlapánek
39., 57. Libor Petrák
56. Patrik Pillmann
3. Martin Adámek
48. Michal Čermák
14. 11. 09 12:30 HANSP Blizzard ZM Noční dravci 8. 0:10 (0:3)
Noční dravci byli jasně lepším týmem a svého soupeře doslova přejeli rozdílem třídy. Peter Súkenník
Blizzard ZM Noční dravci
Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Jiří Vítek vs Pavel Valášek – Marek Benda, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, Jan Šlapánek, Filip Uhlíř
1., 36., 52. Libor Petrák
15., 41. Marek Benda
16., 45., 49., 58. Jan Šlapánek
56. Filip Uhlíř
31. 10. 09 12:30 HANSP Noční dravci 64! FC Kobylisy A 7. 8:3 (4:1)
Rychlý a pohledný zápas, ve kterém Noční dravci hladce přehráli tým z Kobylis. Jaroslav Švec, Zdeněk Šípek
Noční dravci 64! FC Kobylisy A
Pavel Valášek – Marek Benda, Libor Petrák, Patrik Pillmann, Martin Plecháček, Petr Satýnek, Jan Šlapánek, Filip Uhlíř vs Jan Dvořák – Michal Knapp, Vojtěch Lhota, Ruslan Lyubachivskyy, Mikuláš Michalík, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk, Tomáš Viktorin
46. Mikuláš Michalík
24. 10. 09 13:45 BECH Guláš FC Noční dravci 6. 1:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém Guláši došly v závěru síly a Dravci si na něm smlsli a otočili zápas. Tomáš Luka, Patrik Gregor
Guláš FC Noční dravci
Martin Švehla – Petr Beneš, Jan Jiráň, Martin Klečka, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, Zdeněk Procházka, Radim Švehla vs Pavel Valášek – Marek Benda, Jan Doležal, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Jan Šlapánek, Filip Uhlíř, Luboš Vrňata
6. Jan Jiráň 43. Martin Plecháček
53. Filip Uhlíř
17. 10. 09 12:30 HANSP Noční dravci Sparta Pivaři AC 5. 2:0 (2:0)
Zápas výborné kvality. V řadách Pivařů exceloval hráč Svoboda, který ovšem zůstal ve snažení osamocen a proto zvítězil mírně lepší tým Nočních dravců. Dravci hráli kompaktněji, dokázali proměnit své šance a také je podržel gólman Petrák. Martin Štencel, Pavel Gold
Noční dravci Sparta Pivaři AC
Pavel Valášek – Marek Benda, Jan Doležal, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Jan Šlapánek, Filip Uhlíř vs Lukáš Horár – Zdeněk Klein, Jiří Kostraba, Daniel Kučera, Martin Matějka, Martin Sloup, Robert Stehlík, Václav Svoboda
21., 25. Marek Benda
10. 10. 09 12:30 HANSP Scarface AC Noční dravci 4. 5:4 (2:2)
Utkání probíhalo v nervózním duchu. Když se hráči soustředili na fotbal, měla hra spád a byly k vidění i pěkné kombinace. K tomu však docházelo poskromnu. Zvítězil tým s větším počtem hráčů na střídání, hlavně díky střelecké potenci kanonýra Gregora. Tomáš Kubík, Lukáš Krix
Scarface AC Noční dravci
Michal Čiernik – Štěpán Gregor, Matouš Hlušička, Filip Junek, Lukáš Kunt, Karel Němeček, Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec, Jiří Samec vs Pavel Valášek – Marek Benda, Jan Novopacký, Libor Petrák, Petr Satýnek, Filip Uhlíř
20. Roman Procházka
23., 55., 57. Štěpán Gregor
50. Jan Samec
13., 54. Filip Uhlíř
22. Libor Petrák
42. Petr Satýnek
26. 9. 09 12:30 zzNOVOB Noční dravci Plameňáci 1.FC A 3. 2:4 (1:2)
Velmi vyrovnané utkání s mnoha šancemi. Kvalita byla více na straně domácích, jenže těch neproměněných šancí... A tak se nakonec zaslouženě radovali produktivnější Plameňáci. Karel Páral, Jakub Tyl
Noční dravci Plameňáci 1.FC A
Josef Klíma – Marek Benda, Jan Doležal, Libor Petrák, Martin Plecháček, Marek Sakař, Filip Uhlíř, Pavel Valášek vs Jiří Zazadzi – Jan Brynda, Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Jan Malý, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf
12. Marek Sakař
60. Jan Doležal
4. Jan Brynda
25. Jan Kechner
50., 58. Tomáš Neužil
19. 9. 09 13:45 P3 Pivní balet Noční dravci 2. 0:3 (0:1)
Pivní balet srazila do kolen vlastní branka v úvodu zápasu. Jinak bylo utkání vyrovnané a teprve dvě minuty před koncem hosté výhru pojistili.
Pivní balet Noční dravci
David Poláček – Jan Bezvald, Jiří Csermelyi, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Lukáš Pánka, Jan Pilát, Václav Procházka, David Riedl, Josef Soukup vs Pavel Valášek – Marek Benda, Jan Doležal, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Filip Uhlíř
11. OG
58. Marek Benda
59. Libor Petrák
5. 9. 09 12:30 HANSP Noční dravci Nulová šance 1. 8:3 (3:2)
Hosté dostáli svému názvu, leč více přičiněním vlastním než zásluhou aktivity Dravců. Ti byli jistě lepším týmem, ale do gólových šancí se dostávali prakticky zadarmo.Vrcholem všeho byl vlastní gól po zemi z poloviny hřiště. Jan Zlesák