So 19.9.09 08:45, 10:00, 11:15 zzTKSPA Meďák FC
So 19.9.09 08:45, 10:00, 11:15 zzPANK1 Podolka FC
Pá 25.9.09 16:45, 18:00 ZAK Pradox 1.FC
So 26.9.09 11:15, 12:30 TEMPO Chuchle
Další pískání Kompletní rozpis pískání

11. 12. 09 18:15 BECH Sean team A Batalion 91 A 11. 2:0 (1:0)
Ve vyrovnaném utkání rozhodla tečovaná střela z velké dálky. Batalion se snažil vyrovnat, ovšem do větší šance se nedostal a rostoucí frustraci si ventiloval na rozhodčím. V 57.minutě pečetil zasloužené vítězství Sean teamu Průša. Brblání k vítězství nevede, vyhrává fotbalové umění... David Kašpar, Jan Bárta
Sean team A Batalion 91 A
Lukáš Chmelíček – Tomáš Černý, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Martin Nevěčný, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj vs Jan Kůstka – Jindřich Ferkl, Charis Kacanikos, Luboš Kubelka, Pavel Kubelka, Michal Lazur, Martin Rambousek, Luboš Rudiš, Pavel Skořepa, Marcel Šmídek
10. Daniel Neuberg
57. Aleš Průša
35. Michal Lazur
11. 12. 09 18:15 DEKAN Rohožník United FC B Co je? 11. 1:4 (0:1)
Velmi poklidné utkání, které bylo bohaté na šance. Rohožník i přes veškerou snahu a na konci už takřka na dně sil, prostě dnes neměl šanci na zisk jakéhokoli bodu. Tým Co je? hlavně díky zlepšené hře ve druhé půli zaslouženě vyhrál. Kyjak (PSMF)
Rohožník United FC B Co je?
Ladislav Velechovský – Ondřej Hofman, Stanislav Nový, Richard Pechman, Tomáš Šebesta, Miroslav Táborský vs Jozef Ščury – Jan Hergesell, Karel Šimek, Josef Smíšek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomsa, Jan Třmínek, Ladislav Zimek
44. Stanislav Nový 15. Jiří Štechmüller
37. Jan Hergesell
39. Jan Třmínek
50. Josef Smíšek
11. 12. 09 18:15 HANSP Podolka FC Fugas CF B 11. 1:8 (0:2)
Již první poločas naznačil, kdo bude favoritem zápasu. A druhá půle to více než potvrdila, na skladě bylo ještě šest branek do sítě domácích. Podolka se v závěru dočkala alespoň čestného úspěchu.
Podolka FC Fugas CF B
Robert Tržil – Richard Bednář, Martin Hradec, Richard Hradec, Jiří Nekola, Jiří Nekola, Marek Ranš vs Martin Falta – Zdeněk Drozd, Petr Gemza, Jan Kron, Petr Sova, Jan Stiborek, Lukáš Zeman
59. Marek Ranš 20., 34., 36., 52. Lukáš Zeman
28. Jan Stiborek
32. Petr Gemza
43. Zdeněk Drozd
55. Jan Kron
11. 12. 09 18:15 zzNOVOB Meďák FC Huntrs 11. 9:1 (4:1)
Jednoznačný zápas, který od začátku do konce probíhal v režii Meďáku. Hezkým momentem Huntrs byl jejich čestný úspěch, který byl docela povedený. Tomáš Fiala, Filip Šindelář
Meďák FC Huntrs
Milan Nápravník – Josef Brzický, Marek Jerie, Milan Kováč, Jiří Raichl, Marek Tauscher, Daniel Vávra, Michal Veselý vs Tomáš Michálek – Jozef Drábek, Martin Eichler, Petr Fuxa, Jiří Mařan, David Müller, Lukáš Novisedlák, Vladimír Vítek
20. Michal Veselý
25., 29., 42., 50. Milan Kováč
30., 51. Marek Tauscher
31., 53. Josef Brzický
22. Lukáš Novisedlák
11. 12. 09 18:15 STOD Chuchle Wyllitým 11. 1:3 (0:1)
Ani počasí ani špatný povrch nezabránily pohlednému fotbalu, v němž Wyllitým zaslouženě zvítězil. Petr Zahradník, Michalis Tavlaridis
Chuchle Wyllitým
Pavel Harvánek – Jiří Arnold, Daniel Dobrovodský, Vladimír Hlaváč, Michal Kozák, Tomáš Novotný, Jan Šatra, Josef Stehlík vs Václav Heřmánek – Daniel Huml ml., Simona Kačírková, Marek Obst, Tomáš Petráš, Michal Podroužek, Roman Rot, Tomáš Sova, Jan Šulc, Antonín Tichý
42. Daniel Dobrovodský 18., 36. Michal Podroužek
48. Jan Šulc
11. 12. 09 18:00 ZAK Pradox 1.FC Černý koně TMK 11. 1:2 (1:0)
Velice šťastné vítězství hostujícího celku, který proti důrazně hrajícímu soupeři dlouho tahal za kratší konec. Pradox se ujal vedení po perfektně rozehraném rohovém kopu, kdy se hlavou prosadil Hettner. Domácí pak utkání víceméně kontrolovali, ale v závěru ztratili koncentraci a tak se po dvou slepených gólech radovali hosté.