Ne 11.10.09 15:00 zzS1 PRKA Suchdol sabres B   (HL7I)
Ne 11.10.09 16:15 zzS1 F3N FC A 10 Megabite   (HL7L)
Ne 25.10.09 13:45 zzHAGI3 Horsis heads Delirium FC   (HL7I)
Ne 25.10.09 15:00 zzHAGI3 Manchlastr FC Bez názvu   (HL7I)
Ne 8.11.09 18:45 HANSP Arabská Reds FC   (HL5A)
Ne 8.11.09 20:00 HANSP Ugandská ťava Target FC   (HL7I)

11. 12. 09 18:00 ZAK Pradox 1.FC Černý koně TMK 11. 1:2 (1:0)
Velice šťastné vítězství hostujícího celku, který proti důrazně hrajícímu soupeři dlouho tahal za kratší konec. Pradox se ujal vedení po perfektně rozehraném rohovém kopu, kdy se hlavou prosadil Hettner. Domácí pak utkání víceméně kontrolovali, ale v závěru ztratili koncentraci a tak se po dvou slepených gólech radovali hosté.
Pradox 1.FC Černý koně TMK
Ladislav Houžvička – Tomáš Brostík, Marek Hettner, Tomáš Hettner, Pavel Houžvička, Josef Melen, Roman Sahula vs Tomáš Chroust – Tomáš Hanzlík, Ronald K. Howqvist, Antonín Ježek, Ladislav Kloud, Michal Paveza, Tomáš Riedl, Jiří Slovák
18. Tomáš Hettner 55. Jiří Slovák
56. Ronald K. Howqvist
45. Tomáš Chroust
27. 11. 09 17:00 DEKAN Černý koně TMK Podolka FC 10. 5:2 (3:2)
Zasloužená výhra fotbalovějších Černých koní. Hráči Podolky v závěru neunesli porážku a zbytečně diskutovali s rozhodčími.
Černý koně TMK Podolka FC
Jakub Šimovček – Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Ronald K. Howqvist, Ladislav Kloud, Michal Paveza, Tomáš Riedl, Jiří Slovák vs Petr Vyleťal – Richard Bednář, Pavel Miler, Petr Miler, Milan Musil, Jiří Nekola, Marek Ranš, Robert Tržil
5., 58. Ronald K. Howqvist
12., 49. Michal Paveza
25. Jiří Slovák
11. Pavel Miler
17. Milan Musil
57. Pavel Miler
21. 11. 09 10:00 zzANG Meďák FC Černý koně TMK 9. 5:3 (2:2)
Černý koně produkovali lepší fotbal, ale zvítězila důrazná hra hráčů FC Mědák. Boris Zahradníček, Petr Burda
Meďák FC Černý koně TMK
Milan Nápravník – Josef Brzický, Dávid Eder, Marek Jerie, Milan Kováč, Peter Leskovjanský, Jiří Raichl, Pavel Ton, Daniel Vávra, Michal Veselý vs Jakub Šimovček – Tomáš Hanzlík, Antonín Ježek, Ladislav Kloud, Michal Paveza, Tomáš Riedl, Jiří Slovák
50. Tomáš Riedl
6. 11. 09 20:15 TEMPO Černý koně TMK Chuchle 8. 3:4 (3:2)
Velice šťastná výhra Chuchle, utkání by spíše slušela remíza.
Černý koně TMK Chuchle
Jakub Šimovček – Jakub Dobiáš, Tomáš Hanzlík, Ronald K. Howqvist, Ladislav Kloud, Václav Kovanda, Tomáš Riedl vs Pavel Harvánek – Jiří Arnold, Michal Kozák, Tomáš Novotný, Jiří Novotný ml., Jan Šatra, Josef Stehlík, David Vrbík
14., 24. Ronald K. Howqvist
28. Ladislav Kloud
25., 27. Jiří Arnold
43. Michal Kozák
58. Tomáš Novotný
30. 10. 09 20:15 P2 Huntrs Černý koně TMK 7. 3:2 (3:1)
šťastné vítězství Huntrs. náhradní
Huntrs Černý koně TMK
Tomáš Michálek – Jan Beránek, Jiří Bubák, Miloslav Dlabola, Jozef Drábek, Martin Eichler, Petr Fuxa, David Müller, Lukáš Novisedlák vs Jakub Šimovček – Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Ronald K. Howqvist, Antonín Ježek, Ladislav Kloud, Václav Kovanda, Lukáš Krotil, Michal Paveza, Tomáš Riedl, Jiří Slovák
13. Jan Beránek
16. David Müller
26. Martin Eichler
37 Jozef Drábek
45 Jan Beránek
21., 50. Ronald K. Howqvist 42. Tomáš Riedl
16. 10. 09 20:45 HANSP Černý koně TMK Fugas CF B 6. 4:2 (2:1)
Velice rychlý fotbal, který stál tým Černých koní všechny síly, i když na výsledku to není znát. Ondřej Pěchota, Jan Nekvapil
Černý koně TMK Fugas CF B
Jakub Šimovček – Ronald K. Howqvist, Ladislav Kloud, Michal Paveza, Tomáš Riedl, Jiří Slovák vs Martin Falta – Zdeněk Drozd, Petr Gemza, Jan Klozar, Lukáš Kreuz, Jan Kron, Jaroslav Špryňar, Jan Stiborek, Lukáš Zeman
2. Jiří Slovák
12. Ronald K. Howqvist
45. Michal Paveza
14. Jan Klozar
43. Jan Kron
9. 10. 09 16:30 TEMPO Černý koně TMK Wyllitým 5. 5:7 (4:5)
Zápas byl od začátku vyrovnaný a bohatý na góly. V první půli se mužstva předháněla o vedení do druhé půle, štěstí se přiklonilo na stranu hostů, kteří ve druhé půli svůj náskok navýšili. Martin Vejvoda, Arnošt Havrlant
Černý koně TMK Wyllitým
Jakub Šimovček – Jakub Dobiáš, Ronald K. Howqvist, Antonín Ježek, Ladislav Kloud, Lukáš Krotil, Michal Paveza, Jiří Slovák vs Václav Heřmánek – Simona Kačírková, Pavel Kreuz, František Kuželka, Václav Okrouhlický, Tomáš Petráš, Michal Podroužek, Roman Rot, Jan Šulc, Vladimír Zika
7., 18., 26., 48. Ronald K. Howqvist
8. Michal Paveza
1., 15., 22., 26. Jan Šulc
2., 35., 47. Michal Podroužek
2. 10. 09 18:15 DEKAN Co je? Černý koně TMK 4. 3:2 (3:2)
Výborné utkání, které rozhodla kvalita domácího gólmana. Václav Kovařík, František Dražan
Co je? Černý koně TMK
Jozef Ščury – Jan Hergesell, Karel Šimek, Josef Smíšek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomsa, Jan Třmínek, Petr Vorm vs Jakub Šimovček – Tomáš Chroust, Jakub Dobiáš, Tomáš Hanzlík, Ronald K. Howqvist, Ladislav Kloud, Miroslav Křesina, Lukáš Krotil, Michal Paveza, Tomáš Riedl, Jiří Slovák
5., 18. Pavel Tomsa
27. Jan Třmínek
14. Tomáš Chroust
15. Jiří Slovák
18. 9. 09 16:30 zzJUNI1 Černý koně TMK Batalion 91 A 3. 3:1 (2:0)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě obou stran odřídil zápas hráč Batalionu Vaniš.
Černý koně TMK Batalion 91 A
Jakub Šimovček – Jakub Dobiáš, Tomáš Hanzlík, Ladislav Kloud, Václav Kovanda, Miroslav Křesina, Lukáš Krotil, Michal Paveza, Tomáš Riedl, Jiří Slovák vs Jan Kůstka – Jindřich Ferkl, Luboš Kubelka, Pavel Kubelka, Luboš Rudiš, Pavel Skořepa, Tomáš Souček, Petr Vondra
13. OG
19., 33. Tomáš Hanzlík
47. Pavel Kubelka
11. 9. 09 19:30 zzNOVOB Sean team A Černý koně TMK 2. 5:4 (2:2)
Utkání převyšovalo úroveň sedmé ligy. Hrál se rychlý, kombinační fotbal s krásnými brankami. Václav Klaus
Sean team A Černý koně TMK
Lukáš Chmelíček – Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Aleš Průša, Petr Šmigol vs Tomáš Hanzlík – Jakub Dobiáš, Ronald K. Howqvist, Ladislav Kloud, Václav Kovanda, Lukáš Krotil, Michal Paveza, Tomáš Riedl, Jakub Šimovček, Jiří Slovák
6., 7., 34. Aleš Průša
37., 50. Aleš Kratochvíl
8. Ronald K. Howqvist
30., 59. Tomáš Hanzlík
47. Tomáš Riedl
4. 9. 09 19:30 BECH Černý koně TMK Rohožník United FC B 1. 0:1 (0:1)
Utkání velmi dobré úrovně, hrané ve vysokém tempu. Oporami svých týmů byli oba brankáři. Rohožník šel v závěru první půle do vedení. Černý koně se celý druhý poločas snažili o vyrovnání, ale žádnou ze svých šancí nevyužili a tak Rohožník těsné vedení udržel. Petr Sváček, Miroslav Ulrich