So 19.9.09 08:45 zzPANK1 Kopanda team FC Morna to zařídí FC   (HL8M)
So 19.9.09 10:00 zzPANK1 Senioři Praha A Lužinýýý Boys   (HL7F)
So 19.9.09 11:15 zzPANK1 Stars beer K.F.C. Praha   (HL7F)
So 10.10.09 08:45 zzPANK2 Lužinýýý Boys Akvaristika TJ   (HL7F)
So 10.10.09 10:00 zzPANK2 Balbín FC Bič boží   (HL8J)
So 10.10.09 11:15 zzPANK2 Bratři v lihu FC VZ   (HL8C)

11. 12. 09 18:15 HANSP Podolka FC Fugas CF B 11. 1:8 (0:2)
Již první poločas naznačil, kdo bude favoritem zápasu. A druhá půle to více než potvrdila, na skladě bylo ještě šest branek do sítě domácích. Podolka se v závěru dočkala alespoň čestného úspěchu.
Podolka FC Fugas CF B
Robert Tržil – Richard Bednář, Martin Hradec, Richard Hradec, Jiří Nekola, Jiří Nekola, Marek Ranš vs Martin Falta – Zdeněk Drozd, Petr Gemza, Jan Kron, Petr Sova, Jan Stiborek, Lukáš Zeman
59. Marek Ranš 20., 34., 36., 52. Lukáš Zeman
28. Jan Stiborek
32. Petr Gemza
43. Zdeněk Drozd
55. Jan Kron
27. 11. 09 17:00 DEKAN Černý koně TMK Podolka FC 10. 5:2 (3:2)
Zasloužená výhra fotbalovějších Černých koní. Hráči Podolky v závěru neunesli porážku a zbytečně diskutovali s rozhodčími.
Černý koně TMK Podolka FC
Jakub Šimovček – Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Ronald K. Howqvist, Ladislav Kloud, Michal Paveza, Tomáš Riedl, Jiří Slovák vs Petr Vyleťal – Richard Bednář, Pavel Miler, Petr Miler, Milan Musil, Jiří Nekola, Marek Ranš, Robert Tržil
5., 58. Ronald K. Howqvist
12., 49. Michal Paveza
25. Jiří Slovák
11. Pavel Miler
17. Milan Musil
57. Pavel Miler
20. 11. 09 18:15 DEKAN Podolka FC Co je? 9. 3:3 (1:1)
Podolka byla od začátku lepší. Soupeř se rozjížděl postupně. Na začátku druhého poločasu se Podolka utrhla, ale závěrečné slovo měl hostující tým. Kdyby Podolka nediskutovala a hrála , nebylo co řešit. Tomáš Nosek, Jan Konfršt
Podolka FC Co je?
Petr Vyleťal – Richard Bednář, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Milan Musil, Jiří Nekola, Marek Ranš vs Jozef Ščury – Jan Hergesell, Karel Šimek, Josef Smíšek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomsa, Jan Třmínek, Petr Vorm, Ladislav Zimek
5. Martin Hradec
31. Milan Musil
32. Petr Miler
11., 43. Jan Hergesell
57. Karel Šimek
6. 11. 09 20:30 ZAK Batalion 91 A Podolka FC 8. 5:0 (3:0)
Ze strany hostů hodně nervózní zápas. Ovlivnila ho hlavně 10.minuta kdy Miler držel soupeře ve vápně jako v řecko-římském zápase. Přemysl Houžvička, Rudolf Slivka
Batalion 91 A Podolka FC
Viktor Vaniš – Charis Kacanikos, Luboš Kubelka, Pavel Kubelka, Martin Rambousek, Luboš Rudiš, Pavel Skořepa, Marcel Šmídek, Tomáš Souček, Petr Vondra vs Petr Vyleťal – Richard Bednář, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Jiří Nekola, Marek Ranš, Robert Tržil
7., 27., 50. Tomáš Souček
11., 56. Pavel Kubelka
10. Pavel Miler
30. 10. 09 19:30 BECH Podolka FC Sean team A 7. 0:13 (0:6)
Utkání by se dalo nazvat "vraždění neviňátek". Jasná převaha hostí se spoustou dalších neproměněných šancí. Jiří Růžička
Podolka FC Sean team A
Petr Vyleťal – Martin Hradec, Richard Hradec, Vincent Jamin, Pavel Miler, Petr Miler, Milan Musil, Jiří Nekola, Jiří Nekola, Robert Tržil vs Lukáš Chmelíček – Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Aleš Průša, Petr Šmigol, Robert Szabo, Tomáš Záboj
1., 23., 33., 41., 45. Aleš Průša
8., 14. Petr Šmigol
12., 24., 37. Aleš Kratochvíl
47., 50., 60. Robert Szabo
16. 10. 09 19:30 BECH Rohožník United FC B Podolka FC 6. 4:1 (3:0)
Rohožník zaslouženě zvítězil. Asi i proto, že se hostujícím hráčům nechtělo běhat ani napadat. Ve druhém poločase nechali asi tři minuty domácího gólmana s obráncem vyměňovat si přihrávky. Jan Šusta, Michal Freiberg
Rohožník United FC B Podolka FC
Stanislav Nový – Lukáš Hofman, Ondřej Hofman, Petr Kopecký, Matěj Lhoťan, Richard Pechman, Miroslav Táborský, Ladislav Velechovský vs Petr Vyleťal – Richard Bednář, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Milan Musil, Marek Ranš, Robert Tržil
5. Ladislav Velechovský
6. Matěj Lhoťan
29. Petr Kopecký
49. Richard Pechman
40. Robert Tržil
9. 10. 09 20:30 ZAK Podolka FC Pradox 1.FC 5. 0:1 (0:1)
Čistý fotbal. Ve druhé půli odmítli hráči Podolky vyrovnání, když netrefili zcela prázdnou bránu. Jiří Havelka, Roman Falhar
Podolka FC Pradox 1.FC
Petr Vyleťal – Richard Bednář, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Milan Musil, Bernard Tecqui vs Miroslav Korbel – Petr Blažej, Tomáš Brostík, Jan Dohnal, Tomáš Hettner, Ladislav Houžvička, Roman Sahula, Roman Schich
29. Ladislav Houžvička
2. 10. 09 16:30 TEMPO Wyllitým Podolka FC 4. 6:0 k.
Hostující Podolka se k utkání nedostavila... Pavel Vaněk, Čestmír Šimůnek
Wyllitým Podolka FC
Roman Pitek – Václav Heřmánek, Simona Kačírková, Jiří Kopřiva, Pavel Kreuz, Vlastimil Kulhavý, František Kuželka, Tomáš Petráš, Michal Podroužek, Roman Rot, Jan Šulc, Vladimír Zika vs
17. 9. 09 18:45 STER2 Meďák FC Podolka FC 3. 3:2 (2:0)
O výsledku rozhodlo proměňování šancí domácích, kteří z minima šancí vytěžili maximum. Marek Prosický, Roman Rada
Meďák FC Podolka FC
Milan Nápravník – Josef Brzický, Dávid Eder, Milan Kováč, Jiří Raichl, Marek Tauscher, Daniel Vávra, Michal Veselý vs Pavel Miler – Petr Baštář, Martin Hradec, Richard Hradec, Milan Musil, Jiří Nekola
3., 24. Milan Kováč
47. Josef Brzický
35. Jiří Nekola
44. Milan Musil
11. 9. 09 20:15 TEMPO Podolka FC Chuchle 2. 1:5 (0:5)
Chuchle se během prvních 12 minut ujala pětibrankového vedení, které s přehledem kontrolovala po celé utkání. Podolka nesložila zbraně a statečně se snažila s výsledkem něco udělat, ale dočkala se pouze čestného úspěchu. Michal Bílý
Podolka FC Chuchle
Robert Tržil – Martin Hradec, Richard Hradec, Petr Miler, Milan Musil, Marek Ranš, Bernard Tecqui vs Pavel Harvánek – Jiří Arnold, Daniel Dobrovodský, Vladimír Hlaváč, Jan Kozák, Jaroslav Lang, Karel Nekola, Jaroslav Němec, Michael Němeček, Tomáš Novotný, Jiří Novotný ml., Jan Šatra, Josef Stehlík, David Vrbík
44. Bernard Tecqui 5. Tomáš Novotný
7. Michael Němeček
10. Jiří Arnold
11. Vladimír Hlaváč
12. Jaroslav Lang
4. 9. 09 20:45 BECH Huntrs Podolka FC 1. 1:1 (1:0)
Bojovné utkání techničtější Podolky proti běhavějším Huntrs. Domácí šli do vedení a měli i mírnou převahu. Zdálo se, že využijí vyšší počet hráčů a dokráčí si pro vítězství. Podolka se však ve druhém poločase zlepšila a začala se prosazovat svojí technickou hrou. Za to byla v závěru odměněna vyrovnávací brankou. Miroslav Ulrich, Petr Sváček