Ne 22.11.09 12:30 zzPANK1 Parukářka FC Alvarez D.C.   (HL8R)
Ne 22.11.09 13:45 zzPANK1 ZAK Praha Torpedo Barrandov   (HL8G)

6. 12. 09 13:45 P2 Gangbeng Výlov 0.FC 11. 0:7 (0:2)
Rozhodčí komentář neuvedl... Břetislav Lauer, Šplíchal
Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek vs Karel Mrvík – Vojtěch Hála, Filip Jerhot, Karel Kejval, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Martin Vegricht, Jan Vomáčka
42. Vojtěch Hála
49., 56. Jan Vomáčka
52., 55. Filip Jerhot
29. 11. 09 13:45 KBELY F3N FC A Gangbeng 10. 5:1 (3:1)
V utkání měli od začátku navrch domácí a již v poločasee vedli o dvě branky. Druhá půle se pak změnila v postupovou exhibici F3N. Pavel Richter
F3N FC A Gangbeng
Petr Kratochvíl – Filip Kohoutek, Martin Landa, Ondřej Míča, Matěj Plachý, Patrik Poncar, Marek Teller, Tomáš Urbánek, Václav Vidimský vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Jan Motl, Martin Vaňač
4., 20. Ondřej Míča
30. Patrik Poncar
38. Martin Landa
50. Václav Vidimský
12. Martin Vaňač
15. 11. 09 20:00 HANSP Gangbeng Drny FC 9. 6:3 (2:1)
Vypadalo to na jasnou výhru hostů, domácí se sice ujali dvoubrankového vedení, ale hosté snížili a převzali otěže zápasu do svých rukou. Do poločasu si vytvořili tolik šancí, jako některé týmy za celou sezónu, ale finální přihrávka se nedařila a střely pochytal brankář. V poločase musel být vykázán podnapilý fanoušek hostů, jelikož měl neustálé nepřípustné poznámky na adresu asistenta a Drny jakoby to poznamenalo. Trochu nečekaně tak zvítězil Gangbeng, který si do 50.minuty vybudoval dostatečný náskok. Ondřej Nykodým
Gangbeng Drny FC
Pavel Herrmann – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Martin Vaňač vs Štěpán Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Kubík, Jiří Martinec, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Sebastián Šulc
56. Lukáš Pitelka
8. 11. 09 13:45 zzJUNI1 Basta fidli B Gangbeng 8. 4:2 (2:2)
Hráči basta fidli zúročili svoji, sice mírnou, ale zato trvalou převahu a v závěru rozhodli dvěma slepenými góly. Kryštof Kobeda, Martin Matějka
Basta fidli B Gangbeng
Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Jan Ungerman, Miroslav Vytiska vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Martin Vaňač
20. Martin Kejmar
30., 59. Jan Ungerman
58. Ondřej Dub
26. Pavel Herrmann
30. Martin Vaňač
25. 10. 09 13:45 zzHAGIB Gangbeng All - in 7. 1:1 (1:0)
Klidné,vyrovnané utkání bez faulů. Remíza byla zasloužená. Petr Hejbal, Martin Novotný
Gangbeng All - in
Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Martin Vaňač vs Petr Čejka – Milan Cibík, Michal Kuntoš, Jiří Lacina, David Louda, Miroslav Nosek, Lukáš Srb, Petr Suk
10. Lukáš Kohoutek 45. Lukáš Srb
18. 10. 09 15:00 zzPANK2 10 Megabite Gangbeng 6. 2:2 (0:2)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Filip Dreksler
10 Megabite Gangbeng
Michal Náděje – Petr Bláža, Oleksandr Brandis, Martin Černý, David Kaliba, Vojtěch Koula, Jakub Kováč, Petr Kratina, Martin Štoncner, Jan Vyskočil, Zbyněk Zapletal vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Ondřej Novotný
31. Petr Kratina
51. Petr Bláža
19. Jiří Herrmann
29. Jiří Douda
40. Jiří Douda
11. 10. 09 12:30 DEKAN Gangbeng Veleslavín Viktoria 5. 0:3 (0:2)
Záaps byl odehrán bez rozhodčího, oba týmy hrály v duchu fair play. Pohledné utkání se šancemi na obou stranách rozhodla lepší koncovka hostů.
Gangbeng Veleslavín Viktoria
Petr Solnička – Jiří Douda, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný vs Josef Jordán – David Hlaváč, Tomáš Konopka, Luboš Kozák, Miroslav Krucký, Matěj Mlčoch, Petr Pekár, Tomáš Pekár, Tomáš Písařík
13., 20. Tomáš Pekár
36. Miroslav Krucký
4. 10. 09 15:00 zzZARUB Samson Bonella B Gangbeng 4. 3:4 (2:2)
Vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách. Domácí dokázali otočit nepříznivý vývoj z 0:2 na 3:2, nicméně hosté jim oplatili stejnou mincí, když Dvořák dvěma slepenými góly otočil prozměnu na 3:4. Martin Pobuda, Jiří Tlamsa
Samson Bonella B Gangbeng
Pavel Kubeček – Ondřej Fitz, Jiří Pokorný, Rudolf Říha, Martin Slaboch, Marek Socha, Petr Štěpánek, Roman Stupka, Zdeněk Záluský vs Nikolas Petr – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Martin Vaňač
21. Zdeněk Záluský
22., 47. Rudolf Říha
12., 19. Lukáš Kohoutek
48., 51. Radek Dvořák
20. 9. 09 16:15 zzANG Gangbeng Pražské Peklo 3. 3:2 (1:1)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil, pískali náhradní rozhodčí z týmu Sací komando Modřany. Martin Kupka, Jan Lukáč-Baranec
Gangbeng Pražské Peklo
Pavel Herrmann – Jiří Douda, Jiří Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Martin Vaňač vs Adam Vejvoda – Václav Bělohlávek, Petr Jeřábek, Martin Kosek, Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Tomáš Novák
14., 48. Martin Vaňač
33. Jiří Herrmann
27. OG
50. Martin Kosek
13. 9. 09 17:30 zzANG MoKo 2.FC Gangbeng 2. 0:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězil hostující Gangbeng, díky efektivnější koncovce v podání Vaňače. Vít Nohejl, Ondřej Maleček
MoKo 2.FC Gangbeng
Patrik Vágner – Václav Beneš, Miroslav Dotzauer, Václav Endrys, Jan Hanžl, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Tomáš Stejskal, Pavel Švarc vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Martin Vaňač
2., 42., 54. Martin Vaňač
6. 9. 09 12:30 zzANG Gangbeng Kanálpucers PL 1. 3:2 (1:0)
Utkání ovlivnilo nezaviněné zranění hráče Kanálpucers hned na začátku utkání, takže hráli jen ve 4 v poli. Hráči Gangbengu hráli jen co potřebovali a nervózní hráči Kanálpucers také nepřispěli k pohlednému utkání. Tomáš Pospíšil, Jiří Muk