Ne 25.10.09 13:45 zzANG Terasy KFC A Jemné a Solené 1.FC   (HL7D)
Ne 25.10.09 15:00 zzANG Talent Praha FC Sací komando Modřany   (HL8O)
Ne 22.11.09 16:15 DEKAN DDR FC Old Mosquitos   (HL6K)
Ne 22.11.09 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Rokoska   (HL6K)

30. 11. 09 19:00 STER3 Klikaři FC Dej bůh štěstí 11. 6:0 (4:0)
Jednoznačné vítězství Klikařů, rozhodnuto bylo už po prvním poločase. Jiří Čech, Vladimír Lhota
Klikaři FC Dej bůh štěstí
Matěj Slavík – Jiří Andrle, Jan Beneš, Adam Čásenský, Jakub Jirků, Vojtěch Kounovský, Petr Sýkora vs Martin Haneška – Josef Brabec, Tomáš Hlaváč, Tomáš Humhal, Marek Janda, Lukáš Mašek, Jiří Novák, Petr Paleček, Jan Pošta
4. Petr Sýkora
9., 14., 51. Jan Beneš
12. Jiří Andrle
49. Matěj Slavík
25. 11. 09 17:45 STER3 Dej bůh štěstí Juventus Pivus 10. 1:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, odpovídající osmé lize, se šťastným koncem pro Juventus. Jiří Pikner, Lukáš Stanko
Dej bůh štěstí Juventus Pivus
Tomáš Hlaváč – Josef Brabec, Martin Haneška, Tomáš Humhal, Marek Janda, Lukáš Mašek, Petr Paleček, Jan Pošta vs Ladislav Šrám – Jiří Hoško, Richard Papež, Pavel Polák, Dominik Sahula, Petr Šilha
10. Petr Paleček 16. Dominik Sahula
50. Petr Šilha
56. Richard Papež
9. 11. 09 19:45 HRAB2 JUDr. Brouk Pytlík Dej bůh štěstí 9. 6:2 (6:0)
Domácí rozhodli o svém vítězství už v prvním poločase, kdy hostům nevycházelo vůbec nic. Po změně stran se sice zlepšili ale na obrat to už nestačilo. David Kubalík
JUDr. Brouk Pytlík Dej bůh štěstí
Vladimír Oliberius – Tomáš Blacha, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Pavel Mindžak, Richard Peša, Josef Vejšický vs Jiří Novák – Josef Brabec, Martin Haneška, Tomáš Humhal, Lukáš Mašek, Petr Paleček, Jan Pošta
3., 21. Jiří Kácovský
10., 12., 18. Pavel Mindžak
27. Karel Křeček
32., 32. Petr Paleček
1. 11. 09 12:30 zzANG Dej bůh štěstí Hrnčířský bubáci 8. 3:5 (1:2)
Vyhrál zkušenější a důraznější tým. Jen na konci utkání nechali hráči Bubáků soupeře výsledek korigovat. Vojtěch Přibyl, Olšar
Dej bůh štěstí Hrnčířský bubáci
Jiří Novák – Josef Brabec, Martin Haneška, Tomáš Humhal, Marek Janda, Lukáš Mašek, Petr Paleček, Jan Pošta vs Tomáš Vávra – Pavel Altman, Jindřich Kolář, Martin Kölbl, Tomáš Peške, Miroslav Trmal, Zdeněk Vrána
5. Petr Paleček
45. Jan Pošta
47. Lukáš Mašek
22., 30., 31., 48. Zdeněk Vrána
40. Tomáš Peške
29. 10. 09 18:30 HRAB3 Dej bůh štěstí Vozovna Motol FC 5. 1:6 (0:2)
Vozovna  bez problémů přehrála soupeře, který jí to usnadnil tím, že se sešel pouze v pěti lidech.
Dej bůh štěstí Vozovna Motol FC
Tomáš Humhal – Martin Haneška, Lukáš Mašek, Petr Paleček, Jan Pošta vs Vít Chlup – Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Michal Hlaváček, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Pavel Povondra, Martin Štrébl
55. Martin Haneška 5., 47. Jiří Kubát
26., 33. Pavel Povondra
40. Stanislav Hezina
45. Antonín Buriánek
8. Michal Hlaváček
18. 10. 09 12:30 zzZLICH Dej bůh štěstí Demínka B 6. 3:3 (2:1)
Zápas byl výrazně ovlivněn stavem hřiště, které nepovažuji za vhodné pro zápasy Hanspaulské ligy. Dej bůh štěstí začali lépe a po zásluze se dostali do vedení. Demínka snížila chvíli před poločasem a ve druhé půli dvěma slepenými góly utkání otočila. Ve velmi vyhroceném závěru se podařilo domácím vyrovnat na konečných 3:3 David Stránský, Richard Stránský
Dej bůh štěstí Demínka B
Jiří Novák – Josef Brabec, Martin Haneška, Tomáš Humhal, Marek Janda, Lukáš Mašek, Petr Paleček, Jan Pošta vs Luboš Řezníček – Antonín Červenka, Karel Dzubák, Libor Koláček, Jan Kropík, Tomáš Linka, Jiří Vlasák st.
3., 15. Petr Paleček
60. Lukáš Mašek
25. Libor Koláček
48., 49. Tomáš Linka
12. 10. 09 18:45 STER3 Hlavonožci na niti FC Dej bůh štěstí 7. 9:2 (2:2)
Velmi slušně hrané utkání, s řadou šancí na obou stranách. Dej bůh štěstí vedli 2:0, ale Hlavonožci dvěma slepenými góly "do šatny" vyrovnali. Ve druhé půli docházeli hostům síly, jelikož hráli ez střídání a Hlavonožci sázeli jeden gól za druhým. Aleš Kvasnička, Marcel Hrozný
Hlavonožci na niti FC Dej bůh štěstí
Vladimír Benda – Jakub David, Filip Horáček, Michal Hrbáč, Jiří Jelínek, Petr Komárek, Viktor Komárek, Radek Martínek, Oldřich Vohnout vs Jiří Novák – Tomáš Humhal, Marek Janda, Lukáš Mašek, Petr Paleček, Jan Pošta
27. Petr Paleček
21. 9. 09 20:00 STER2 Black mamba IBD Dej bůh štěstí 4. 5:2 (3:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém o vítězství rozhodl vyšší počet domácích hráčů a také jejich výrazně lepší brankář. Pavel Berka, Martin Koula
Black mamba IBD Dej bůh štěstí
Robert Mudr – Peter Benko, Daniel Hovorka, Martin Lukáš, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Petr Paukner, Marek Sixta, Martin Vávra vs Jiří Novák – Josef Brabec, Tomáš Humhal, Marek Janda, Petr Paleček, Jan Pošta
6., 57. Daniel Hovorka
16. Martin Lukáš
26. Milan Lukáš
49. Radek Lukáš
35. Petr Paleček
53. Josef Brabec
14. 9. 09 19:45 HRAB3 Dej bůh štěstí AC/DC FC 3. 1:5 (0:2)
Utkání jednoznačného průběhu. Hráči AC/DC byli po celý zápas lepší, domácí dosáhli pouze v samém závěru čestného úspěchu.
Dej bůh štěstí AC/DC FC
Jiří Novák – Josef Brabec, Martin Haneška, Tomáš Humhal, Marek Janda, Petr Paleček, Jan Pošta vs Jan Blažek – Štefan Grivalský, Alexander Holko, Jaroslav Janáček, Anton Komár, Antonín Končinský, Jan Kubín, Jiří Kubín, Petr Učík, Petr Záhorský
60. Petr Paleček 2. Anton Komár
20. Štefan Grivalský
37., 47. Petr Učík
50. Jan Kubín
7. 9. 09 18:00 zzS2 Ši Kyo Dej bůh štěstí 2. 5:0 (0:0)
Hostům hrajícím bez střídání, v závěru došly síly a inkasovali pět branek. Utkání prakticky bez faulu. Petr Šebek
Ši Kyo Dej bůh štěstí
Rudolf Lecjaks – Roman Falhar, Jiří Havelka, Adam Kruml, Václav Novák, Petr Pozděna, Lukáš Šrámek, Lukáš Urbánek vs Tomáš Humhal – Josef Brabec, Lukáš Mašek, Jiří Novák, Petr Paleček, Jan Pošta
41. Václav Novák
46. OG
54. Lukáš Urbánek
55. Jiří Havelka
57. Adam Kruml
31. 8. 09 18:45 STER1 Dej bůh štěstí Saens 1.FC B 1. 1:3 (1:2)
Krásné svižné utkání plné kombinací. Slušně odehraný zápas s nasazením obou týmů, domácí hráli bohužel bez brankáře. Ladislav Daniš, Petr Vítek