Út 1.9.09 17:00 zzANG Kamarádi 1.FC Terasy KFC B   (HL8C)
Út 1.9.09 18:15 zzANG Apostrophe´FZ Žvahov   (SVL2A)
Čt 17.9.09 16:30 zzANG STS Chvojkovice - Brod SquashArena   (HL5D)
Čt 17.9.09 17:45 zzANG Dřevorubci Modřany S Žvahov   (SVL2A)
Pá 25.9.09 16:30 zzANG Imidin Opatov FC Kumpáni   (HL5E)
Pá 25.9.09 17:45 zzANG Lobotomici Tvar VD   (HL8H)

30. 11. 09 18:45 TEMPO Hrnčířský bubáci Vozovna Motol FC 11. 10:0 (4:0)
Vozovna se sešla pouze v počtu 4+1 a bylo to od začátku znát. Čisté konto nicméně držela až do 23.minuty, kdy Kölbl prolomil obranný val a Zápotocký hattrickem do poločasu rozhodl. Zbytek zápasu už byl pouze otázkou skóre. Tomáš Bárta, Jan Strouhal
Hrnčířský bubáci Vozovna Motol FC
Pavel Altman – Martin Kölbl, Tomáš Peške, Miroslav Trmal, Tomáš Vávra, Miroslav Zápotocký vs Vít Chlup – Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Martin Štrébl
23. Martin Kölbl
26., 28., 29., 32. Miroslav Zápotocký
34. OG
42., 46., 48. Tomáš Vávra
60. Tomáš Peške
23. 11. 09 19:00 STER2 Hlavonožci na niti FC Hrnčířský bubáci 10. 0:5 (0:2)
Bubáci kontrolovali celý průběh zápasu a zaslouženě vyhráli. David Motl, Michal Bureš
Hlavonožci na niti FC Hrnčířský bubáci
Vladimír Benda – Vladimír Benda, Filip Horáček, Jiří Jelínek, Petr Komárek, Viktor Komárek, Radek Martínek, Oldřich Vohnout vs Pavel Altman – Martin Kölbl, Tomáš Peške, Miroslav Trmal, Tomáš Vávra, Zdeněk Vrána
14., 36., 45. Miroslav Trmal
27. Martin Kölbl
33. Tomáš Vávra
9. 11. 09 19:30 DEKAN Hrnčířský bubáci Demínka B 9. 2:2 (0:0)
Ačkoli neměli Hrnčířský bubáci nikoho na střídání, vydrželi běhat s Demínkou až do konce. Zasloužená remíza. Pavel Král, Petr Pachovský
Hrnčířský bubáci Demínka B
Tomáš Peške – Pavel Altman, Martin Kölbl, Miroslav Trmal, Tomáš Vávra, Zdeněk Vrána vs Luboš Řezníček – Karel Dzubák, Libor Koláček, Jan Kropík, Tomáš Linka, Daniel Materna, Daniel Rmoutil, Robert Spálavský, Aleš Valiček, Tomáš Velinský
32., 58. Martin Kölbl 50. OG
54. Aleš Valiček
1. 11. 09 12:30 zzANG Dej bůh štěstí Hrnčířský bubáci 8. 3:5 (1:2)
Vyhrál zkušenější a důraznější tým. Jen na konci utkání nechali hráči Bubáků soupeře výsledek korigovat. Vojtěch Přibyl, Olšar
Dej bůh štěstí Hrnčířský bubáci
Jiří Novák – Josef Brabec, Martin Haneška, Tomáš Humhal, Marek Janda, Lukáš Mašek, Petr Paleček, Jan Pošta vs Tomáš Vávra – Pavel Altman, Jindřich Kolář, Martin Kölbl, Tomáš Peške, Miroslav Trmal, Zdeněk Vrána
5. Petr Paleček
45. Jan Pošta
47. Lukáš Mašek
22., 30., 31., 48. Zdeněk Vrána
40. Tomáš Peške
18. 10. 09 10:00 zzANG AC/DC FC Hrnčířský bubáci 6. 7:0 (3:0)
Zápas probíhal jednoznačným směrem, protože hosté hráli pouze v pěti. Oldřich Havel, Jan Havlíček
AC/DC FC Hrnčířský bubáci
Jan Blažek – Štefan Grivalský, Jiří Hřebíček, Jaroslav Janáček, Anton Komár, Antonín Končinský, Petr Učík, Petr Záhorský vs Pavel Altman – Martin Kölbl, Tomáš Peške, Miroslav Trmal, Tomáš Vávra
2., 48., 56. Štefan Grivalský
15., 38. Petr Učík
28. Petr Záhorský
42. Jaroslav Janáček
14. 10. 09 20:00 STER2 Hrnčířský bubáci Black mamba IBD 7. 0:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém rozhodla lepší koncovka hostů. V závěru byla znát početní výhoda vítězného týmu. Martin Koula
Hrnčířský bubáci Black mamba IBD
Tomáš Vávra – Pavel Altman, Jindřich Kolář, Miroslav Trmal, Zdeněk Vrána, Jan Zápotocký vs Robert Mudr – Peter Benko, Petr Bušek, Martin Lukáš, Milan Lukáš, Thomas Lundák, Petr Paukner, Martin Pešta, Martin Vávra
29. Peter Benko
48. Thomas Lundák
11. 10. 09 15:00 zzANG Hrnčířský bubáci Ši Kyo 5. 0:6 k.
Domácí Hrnčířský bubáci se k utkání nedostavili... Jan Kos, Jakub Zada
Hrnčířský bubáci Ši Kyo
vs Rudolf Lecjaks – Roman Falhar, Jiří Havelka, Adam Kruml, Jan Novák, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna
21. 9. 09 18:45 STER3 Saens 1.FC B Hrnčířský bubáci 4. 2:0 (0:0)
Velmi kvalitní utkání, které bylo po celou dobu vyrovnané. Oba týmy chtěly hrát fotbal a jediný rozdíl, byl v tom že Saens dali dva góly, zatímco hosté se střelecky neprosadili. Pavel Otradovec, Petr Moravec
Saens 1.FC B Hrnčířský bubáci
Michal Petr – Vojtěch Bolina, Rostislav Hnídek, Antonín Jandus, František Mak, Marek Prosický, Roman Rada, Jiří Štemberk, Miroslav Trojan vs Pavel Altman – Martin Kölbl, Tomáš Peške, Miroslav Trmal, Tomáš Vávra, Zdeněk Vrána, Jan Zápotocký
31. Vojtěch Bolina
42. Miroslav Trojan
14. 9. 09 16:30 zzANG Hrnčířský bubáci Klikaři FC 3. 5:0 (2:0)
Jednoznačná převaha Bubáků, kteří první poločas odehráli v oslabení o jednoho hráče a přesto Klikaře přehrávali. Jakub Jun, Miroslav Slepička
Hrnčířský bubáci Klikaři FC
Pavel Altman – Martin Kölbl, Miroslav Trmal, Tomáš Vávra, Zdeněk Vrána, Jan Zápotocký vs Jiří Andrle – Karel Andrle, Jan Beneš, Adam Čásenský, Jakub Jirků, Vojtěch Kounovský, Jakub Lekeš, Petr Sýkora
12., 27., 49. Martin Kölbl
45. Tomáš Vávra
53. Jan Zápotocký
7. 9. 09 16:45 zzANG Juventus Pivus Hrnčířský bubáci 2. 4:5 (3:1)
V poli vyrovnaný zápas, ale hrubé chyby Bubáků dostaly domácí do tříbrankového vedení. Posledních deset minut však domácí nepochopitelně prospali a dovolili Bubákům zápas dokonale otočit. Luboš Olmr, Oldřich Přibyl
Juventus Pivus Hrnčířský bubáci
Ladislav Šrám – Jan Horehleď, Václav Kabátek, Marek Navrátil, Richard Papež, Pavel Polák, Dominik Sahula vs Pavel Altman – Martin Kölbl, Tomáš Peške, Jaroslav Sojka, Tomáš Vávra, Zdeněk Vrána, Jan Zápotocký