11. Bývalí fotbalisti SK 11 2 1 8 19:79 2

Ne 4.10.09 17:30 P2 Sargas FC Bába FC   (HL5C)
Ne 4.10.09 18:45 P2 Úderka Žižkov junioři s.Oliver A   (HL5H)
Ne 4.10.09 20:00 P2 Výlov 0.FC MoKo 2.FC   (HL7L)
Ne 15.11.09 15:00 HANSP Hardly Athletic Vixens   (HL8P)
Ne 15.11.09 16:15 HANSP Laxní přístup Free team   (HL6L)
Ne 15.11.09 17:30 HANSP Paraguay Terron AC Bozi B   (HL5H)

1. 12. 09 19:00 STER1 Marami 1.FC Bývalí fotbalisti SK 11. 5:0 (1:0)
V úvodu utkání netrefili Bývalí fotbalisté prázdnou branku a do dalších šancí už se nedostali. Gól nakonec dali ale do vlastní branky. marami se v závěru rozstříleli. Mokrý terén dělal oběma brankářům problémy. Jakub Marianovský, Michal Hudec
Marami 1.FC Bývalí fotbalisti SK
Martin Weidenthaler – Petr Čech, Michal Janků, Jaroslav Roháček, Martin Šmíd, Michal Weidenthaler, Pavel Zajíček vs Jiří Dlesk – Norbert Dubský, Adam Hokr, Petr Hokr, Jan Hůla, Petr Klíma, Martin Lněnička, Antonín Pavlíček
20. Pavel Zajíček
40., 60. Michal Janků
46. OG
60. Petr Čech
24. 11. 09 18:15 ARIT Bývalí fotbalisti SK DTS Praha 10. 4:3 (2:1)
Slušně odehraný zápas bez problémů. Stanislav Ulrich, Petr Dorazil
Bývalí fotbalisti SK DTS Praha
Tomáš Klesal – Jiří Dlesk, Norbert Dubský, Adam Hokr, Jan Hůla, Petr Klíma, Michal Kubrycht, Martin Lněnička vs Martin Patera – Daniel Benák, Marek Holoubek, Michal Řeřicha, Filip Staněk, Jakub Vidman, Tomáš Zitta
17. Adam Hokr
29., 57. Norbert Dubský
44. Jan Hůla
30., 55. Daniel Benák
50. Filip Staněk
14. 11. 09 10:00 zzJUNI2 Husinecká Šlechta Bývalí fotbalisti SK 9. 17:1 (5:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Zbyněk Varga
Husinecká Šlechta Bývalí fotbalisti SK
Jakub Strnad – Jiří Brzybohatý, Michal Chramosta, Pavel Johanis, Jan Křikava, Adam Kubala, Jiří Kulich, Jiří Neužil, Adam Pešek, Štěpán Prchal, Petr Šoukal, Petr Štirand vs Michal Pokorný – Tomáš Klesal, Petr Klíma, Michal Kubrycht, Martin Lněnička
58. Petr Klíma
7. 11. 09 08:45 zzTKSPA Bývalí fotbalisti SK Hells Bells 1.FC 8. 0:11 (0:7)
Pokud nebyl u míče hostující Novák, bylo to vyrovnané utkání. Jelikož byl ale u míče často, byla to jednoznačná záležitost pro Hells Bells. Karel Hubička
Bývalí fotbalisti SK Hells Bells 1.FC
Jiří Dlesk – Jan Hůla, Petr Klíma, Michal Kubrycht, Martin Lněnička, Ladislav Novák, David Tulach vs Břetislav Kolařík – Jiří Dědourek, Petr Hloušek, Michal Javůrek, Lumír Němčák, Jan Novák, Miroslav Štěpánek
5., 6., 17., 17., 23., 27., 58. Jan Novák
26. Lumír Němčák
45., 59. Miroslav Štěpánek
60. Michal Javůrek
24. 10. 09 10:00 zzJUNI2 Bývalí fotbalisti SK VZ 7. 4:3 (1:2)
Rozhodčí se k utkání nedostavil.
Bývalí fotbalisti SK VZ
Jiří Dlesk – Petr Klíma, Michal Kubrycht, Martin Lněnička, Ladislav Novák, David Tulach vs Marek Petráček – Jan Černý, Tomáš Černý, Jaroslav Štefek, Ivan Žalmánek
5. Martin Lněnička
35., 55. Petr Klíma
40. Ladislav Novák
10., 45. Jaroslav Štefek
15. Ivan Žalmánek
17. 10. 09 10:00 zzJUNI1 Bratři v lihu FC Bývalí fotbalisti SK 6. 14:1 (5:0)
Bývalí fotbalisti odehráli prvních 6 minut pouze v pěti hráčích, ale utkání bylo vyrovnané. Až po doplňění počtu hráčů na 6 se Bratři rozehráli a jakoby od této chvíle měli motivaci soupeře přehrát a porazit, což se jim na 100% podařilo. Navíc se snažili hrát až do poslední minuty, proto se jejich brankostroj zastavil až na čísle 14. Pavel Hradílek, Jan Machynka
Bratři v lihu FC Bývalí fotbalisti SK
Petr Hloušek – Viktor Berdan, Petr Bína, Jiří Brynda, Tomáš Brzák, Michal Kocourek vs Michal Pokorný – Norbert Dubský, Tomáš Klesal, Petr Klíma, Martin Lněnička, Ladislav Novák
9., 22., 26., 35., 44., 47., 59. Petr Bína
22., 31., 33., 42., 58. Michal Kocourek
24., 51. Tomáš Brzák
49. Norbert Dubský
10. 10. 09 11:15 zzANG Bývalí fotbalisti SK Kamarádi 1.FC 5. 2:4 (1:0)
Domácí se po hezké střele z přímého kopu dostali do vedení, ale Kamarádům se vydařil nástup do druhé půle a utkání otočili. Hrálo se velmi slušně bez faulů a řečnění. Lukáš Kuba, Jakub Bečvář
Bývalí fotbalisti SK Kamarádi 1.FC
Jiří Dlesk – Adam Hokr, Jan Hůla, Petr Klíma, Michal Kubrycht, Martin Lněnička, Ladislav Novák, Antonín Pavlíček vs Michal Matuška – Jan Dřevíkovský, Radim Klement, Roman Počta, Jakub Sedláček, Petr Světlík
17. Petr Klíma
57. Martin Lněnička
31. Radim Klement
37. Jakub Sedláček
48., 55. Jan Dřevíkovský
29. 9. 09 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B Bývalí fotbalisti SK 4. 9:2 (5:0)
Jednoznačný zápas, který proběhl plně v režii 4TD Ala Bundy. Celé utkání byli domácí technicky i fotbalově lepším týmem.
4 TD Ala Bundy B Bývalí fotbalisti SK
Jan Ondruš – Jan Albrecht, Martin Březina, Peter Brťka, Marek Noháč, Michal Palkoska, Jiří Růžička, Igor Sloboda vs David Tulach – Adam Hokr, Jan Hůla, Tomáš Klesal, Petr Klíma, Michal Kubrycht, Antonín Pavlíček
1., 33. Michal Palkoska
9., 16., 29., 42. Igor Sloboda
18., 37. Peter Brťka
40. Jiří Růžička
49., 57. Jan Hůla
26. 9. 09 08:45 zzZARUB Bývalí fotbalisti SK Terasy KFC B 3. 3:9 (2:2)
Pohledné a slušně hrané utkání. Rozhodla druhá půle, díky širší lavičce Teras. Petr Novák, Tomáš Doskočil
Bývalí fotbalisti SK Terasy KFC B
Jan Hůla – Norbert Dubský, Adam Hokr, Petr Klíma, Martin Lněnička, Ladislav Novák, David Tulach vs Marcel Pudich – Leoš César, Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Robert Staněk, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček