Čt 3.9.09 17:00 zzANG Terasy KFC A The Wall   (HL7D)
Čt 3.9.09 18:15 zzANG Dřevorubci Modřany S Valník   (SVL2A)
Út 20.10.09 17:00 zzTKSPA Paradentol 1.FC Praga Calcio CC   (HL6B)
Út 20.10.09 18:15 zzTKSPA Rudý teror Sargas FC   (HL5C)
Út 20.10.09 19:30 zzTKSPA Ya Basta! B Tazy FPC   (HL5D)

12. 12. 09 10:00 zzANG Oblouci 81 AFC SUP Houbaři 13. 3:2 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání. Oblouci vyhráli zaslouženě po třech nádherných gólech. Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer
Oblouci 81 AFC SUP Houbaři
Josef Svoboda – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Jiří Loukotka, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman vs Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Václav Erben, Jiří Kotjužanský, Milan Kramoliš, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Vladimír Ryšavý, Stanislav Straka
18. Jiří Loukotka
52. Rudolf Zuman
57. Pavel Bechyně
24. Václav Erben
53. Miroslav Pětník
29. 11. 09 17:30 P3 Tycho de Brahe SUP Oblouci 81 AFC SUP 12. 2:1 (1:0)
Na superveterány parádní výkon obou týmů. Domácí šli v závěru první půle do vedení, ale Oblouci hned po pauze vyrovnali. Tycho ale šlo znovu do vedení a i když byl zápas od 40 minuty v režii Oblouků, vítězství udrželo. Oblouci si v závěru vybrali střeleckou smůlu snad na celou příští sezónu. Jiří Popelka
Tycho de Brahe SUP Oblouci 81 AFC SUP
Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Hana Filipová, Václav Mužík, Jiří Patka, Antonín Tichý, Miroslav Volák, Pavel Živný vs Josef Svoboda – Pavel Bechyně, Josef Kindl, Jiří Loukotka, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman
28., 38. Jiří Patka 31. Pavel Bechyně
23. 11. 09 19:00 P2 Oblouci 81 AFC SUP Estudiantes 11. 1:0 (1:0)
Vyrovnané a místy vyhrocené utkání. Vyhrál šťastnější tým Oblouků. Estudiantes měli hodně šancí, ale nedokázali ani jednu proměnit. Ladislav Obermajer ml., Vít Klíma
Oblouci 81 AFC SUP Estudiantes
Josef Svoboda – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman vs Antonín Alčer – Jiří Fiala, Martin Just, Václav Král, Lubomír Kubička, František Martinec, Miroslav Švarc, Pavel Toman
6. Jiří Svoboda
14. 11. 09 12:30 zzANG Cormoran FC SUP Oblouci 81 AFC SUP 10. 3:5 (0:3)
Oblouci vedli o poločase 3:0, ve druhé půli dokonce 5:0, ale v závěru se Cormoran zvedl a snažil se o vyrovnání.
Cormoran FC SUP Oblouci 81 AFC SUP
Václav Kautský – Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jan Trnka, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Rudolf Zuman – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Petr Kruml, Jiří Loukotka, Jiří Svoboda, Josef Svoboda, Zdeněk Vybíral
35., 42. Petr Kruml
8. 11. 09 16:15 TEMPO Oblouci 81 AFC SUP Super Naděje B 9. 8:3 (4:2)
Utkání bohaté na góly, které vyznělo díky střelci Zumanovi pro Oblouky. Orion měl naději, když snížil ve druhé půli na rozdíl jediné branky, ale dva rychlé góly v 51. a 52. minutě vše zhatily a konečný výsledek je pro Orion debaklem. Stanislav Roček
Oblouci 81 AFC SUP Super Naděje B
Josef Svoboda – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Jiří Loukotka, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman vs Vojtěch Engelmann – Arnošt Böhm, Vladislav Červený, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Rudolf Piršel, Roman Svoboda, Petr Zienert
2., 13., 51., 52., 57. Rudolf Zuman
16., 17. Miroslav Hlavík
56. Jiří Loukotka
8 Pavel Dražďák 9., 27. Petr Zienert
42. Vladislav Červený
1. 11. 09 15:00 zzANG Old Fernet Cinda SUP Oblouci 81 AFC SUP 8. 0:0 (0:0)
22. 10. 09 19:45 HRAB3 Oblouci 81 AFC SUP Radouč FC A 7. 2:2 (2:1)
Slušné utkání, které zkazily až v poslední čtvrthodince oba týmy zbytečnými fauly. Karel Vonášek
Oblouci 81 AFC SUP Radouč FC A
Josef Kindl – Luděk Demín, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Josef Svoboda, Zdeněk Vybíral vs Václav Kovařík – Serghei Davidenco, Milan Fanta, Jaroslav Huňka, Miloš Jirák, Pavel Karas, Miloslav Kolpek, Hynek Svoboda, Jiří Tůma
5. Petr Kruml
16. Josef Kindl
15. Milan Fanta
51. Pavel Karas
17. 10. 09 12:30 zzANG Pražačka seniors A Oblouci 81 AFC SUP 6. 1:5 (0:2)
Na superveteránskou ligu pohledné utkání, hráno v celkem rychlém tempu. Hosté sice hráli celý zápas bez střídání, ale nijak to jejich výkon neovlivnilo. O výhře rozhodl Kruml v posledních dvou minutách první půle. Hruška O.
Pražačka seniors A Oblouci 81 AFC SUP
Petr Kubín – Martin Frejlach, Petr Houf, Josef Karafiát, Martin Líbal, Vladimír Mádr, Václav Matoušek, Miroslav Průžek vs Pavel Bechyně – Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Rudolf Zuman
55. Martin Frejlach 28., 29., 60. Petr Kruml
39., 60. Rudolf Zuman
10. 10. 09 10:00 ZAK Oblouci 81 AFC SUP PFC Kodymka SUP A 5. 2:0 (1:0)
Domácí začali lépe, ale pak se hra vyrovnávala a i Kodymka občas zahrozila. Ve 20. minutě se však hostům zranil hráč a ve čtyřech nestačili na kombinace Oblouků. Přesto ale pojistka v podobě druhého gólu přišla až čtvrthodinu před koncem, hosté se snažili hrát až do konce. Jiří Škarvada, Stanislav Heller
Oblouci 81 AFC SUP PFC Kodymka SUP A
Josef Svoboda – Luděk Demín, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Jiří Loukotka, Jiří Svoboda, Rudolf Zuman vs Jan Kupr – Dušan Čech, Michal Čermák, Jiří Pípal, Roman Plura, Petr Pospíšil
27., 43. Rudolf Zuman
18. 9. 09 17:45 zzANG Felix club super Oblouci 81 AFC SUP 3. 1:2 (0:1)
Pohodové utkání, ve kterém si starší pánové přišli zahrát fotbálek. Domácí byli lepším mužstvem, ale neproměňovali své šance. A tak Oblouci chvíli před koncem rozhodli o svém vítězství.
Felix club super Oblouci 81 AFC SUP
Jiří Nekola – Jindřich Hříbal, Jan Kolinger, Karel Konečný, Milan Levrinc, Milan Musil, Ivo Osladil vs Josef Svoboda – Luděk Demín, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Petr Kruml, Jiří Loukotka, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman
33. Milan Musil 6. Petr Kruml
57. Miroslav Hlavík
11. 9. 09 18:00 zzANG Oblouci 81 AFC SUP Traktor Humus SUP A 2. 1:2 (0:1)
V poklidu odehrané utkání, ve kterém přeci jen více šancí měli hosté. Rozhodující branka padla po ráně z velké vzdálenosti.
Oblouci 81 AFC SUP Traktor Humus SUP A
Josef Svoboda – Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Josef Kindl, Jiří Loukotka, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman vs Vladimír Rožánek – Ivan Baláš, Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Petr Lahovský, Václav Meisner, Martin Plch, Václav Šedivý
31. Pavel Dražďák 6. Vasil Bobalik
36. Václav Meisner
4. 9. 09 17:45 TEMPO Agónie FCD Oblouci 81 AFC SUP 1. 2:7 (0:1)
Agónie dlouho odolávala a měla i šance dostat se do vedení. V první půli se však trefil pouze Kruml. Na úvod druhého poločasu Oblouci vystupňovali tlak a vedli už 3:0. Poté se Agónie pokusila zkorigovat výsledek a podařilo se jí dvěma brankami snížit na rozdíl jediného gólu. Oblouci však drtivým závěrem dali výsledku jednoznačnou podobu.
Agónie FCD Oblouci 81 AFC SUP
Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Miroslav Jiřička, Pavel Klír, David Šulc, Jan Urban, Václav Vávra vs Josef Svoboda – Luděk Demín, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Petr Kruml, Jiří Loukotka, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman