Po 19.10.09 19:30 BECH Tatran Válec Per ho tam   (HL6A)
Po 19.10.09 20:45 BECH Vokra VV Úterní hosté Ski FC A   (HL1A)
Po 2.11.09 19:30 BECH Tatran Válec Prohibice FKK   (HL6A)
Po 2.11.09 20:45 BECH Rowdies HFC Úterní hosté Ski FC A   (HL1A)

1. 12. 09 17:45 STER2 Little Eden FC Eden 1999 11. 6:0 (0:0)
Zápas byl předčasně ukončen ve 13.minutě, kdy po zranění hráčů neměl tým Eden 1999 dost hráčů k pokračování. Jiří Zika, Martin Hrachovec
Little Eden FC Eden 1999
Tomáš Hlaváč – Jan Dvořák, Milan Hrdina, Michal Paulín, Tomáš Růžička, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Martin Švestka vs Ladislav Peroutka – Robert Domašínský, Jakub Martinek, Filip Němec, Ladislav Němec, Miroslav Tychtl
24. 11. 09 19:30 ARIT Eden 1999 J.R.Club A 10. 2:1 (0:1)
Rychlé a tvrdé utkání bez větších problémů. Pouze osvětlení, bylo špatné, svítila jen jedna lampa ze strany. Stanislav Ulrich, Petr Dorazil
Eden 1999 J.R.Club A
Michal Němec – Jakub Martinek, Petr Materna, Filip Němec, Ladislav Němec, Ladislav Peroutka, Roman Slanina vs Zdeněk Liška – Václav Blažek, Václav Kadlec, Tomáš Kaprálek, Jakub Michal, Aleš Mička, Miloš Opatrný
32. Jakub Martinek
56. Roman Slanina
17. Václav Kadlec 20. Tomáš Kaprálek
22. 11. 09 12:30 zzZARUB Inter Ohradní Eden 1999 9. 2:0 (0:0)
Od začátku lehce nervózní utkání, ve kterém se prosadil tým, jenž dokázal využít alespoň některé své šance. František Mrázek, Milan Svoboda
Inter Ohradní Eden 1999
Lukáš Bumbálek – Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Horáček, Filip Reinoso, Jiří Rendl, Vladimír Teplan, Filip Turek vs Michal Němec – Robert Domašínský, Pavel Kratochvíl, Petr Materna, Filip Němec, Ladislav Němec, Ladislav Peroutka
36. Vladimír Teplan
57. Jiří Rendl
11. 11. 09 17:00 DEKAN Eden 1999 Gambrinus VH 8. 7:1 (3:1)
Eden hrál od začátku proti třem hráčům Gambrinusu.První poločas to bylo vyrovnané utkání. V druhé půli již hostům docházely síly a soupeř v poklidu navyšoval skóre na konečných 7:1 Josef Mecel, David Bareš
Eden 1999 Gambrinus VH
Michal Němec – Robert Domašínský, Pavel Kratochvíl, Petr Materna, Filip Němec, Ladislav Němec, Ladislav Peroutka, Roman Slanina, Miroslav Tychtl vs Michal Petráš – Rostislav Kotas, Jakub Ondráček, Michal Šmíd, Václav Vojta
7., 50. Pavel Kratochvíl
12. Filip Němec
15., 45. Miroslav Tychtl
47. Ladislav Peroutka
58. Petr Materna
25. Rostislav Kotas
3. 11. 09 18:15 zzNOVOB Eden 1999 UTS Vršovice 7. 0:2 (0:0)
Taktické a bojovné utkání z obou stran. UTS byli ve druhé půli produktivnější, když nejprve Kodýtek hlavou usměrnil do sítě dlouhý aut na zadní tyč. V závěru dlouho tlačili domácí, ale UTS z brejku výhru pojistili. Petr Kozlík, Pavel Kohout
Eden 1999 UTS Vršovice
Michal Němec – Robert Domašínský, Petr Materna, Filip Němec, Ladislav Němec, Ladislav Peroutka, Roman Slanina, Miroslav Tychtl vs Jan Kilián – Michal Fejt, Radim Jašek, Jan Kodýtek, Jan Krtil, David Šefara, Martin Sekan, Petr Střelka, Jiří Sušický, Michal Wágner
35. Jan Kodýtek
58. Michal Fejt
25. 10. 09 10:00 zzANG Dvorce SK MPI Eden 1999 6. 3:3 (3:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů.
Dvorce SK MPI Eden 1999
Michal Šůcha – Pavel Kondraš, Pavel Lobodáš, Luboš Olmr, Matyáš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl vs Michal Němec – Robert Domašínský, František Koubek, Pavel Kratochvíl, Petr Materna, Filip Němec, Ladislav Němec, Ladislav Peroutka, Miroslav Tychtl
11., 22. Matyáš Olmr
30. Petr Pařízek
42. Robert Domašínský
58. Filip Němec
60. Ladislav Peroutka
6. 10. 09 19:00 P1 Eden 1999 Bum bar PV A 5. 8:0 (1:0)
Utkání průměrné úrovně, co něhož hosté nastoupili osabeni, přesto si v úvodu vytvořili několik šancí. Domácí o svém vysokém vítězství rozhodli na začátku druhého poločasu. Bum Bar pak utkání dohrál stylem power play a opět více útočil.
Eden 1999 Bum bar PV A
Michal Němec – Robert Domašínský, Jakub Martinek, Petr Materna, Filip Němec, Ladislav Němec, Ladislav Peroutka, Miroslav Tychtl vs Pavel Polák – Michal Bajcura, David Filinger, Ondřej Hlavata, David Šebek
14., 34., 36., 42. Miroslav Tychtl
31., 40. Petr Materna
45. Ladislav Peroutka
51. Filip Němec
29. 9. 09 17:00 DEKAN Banana Chiquíta Eden 1999 4. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla šťastná branka pět minut před koncem. Lubor Hoďánek
Banana Chiquíta Eden 1999
František KoubaHynek Mrázek, Ondřej Petrželka, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Zelenka vs Michal Němec – Pavel Kratochvíl, Petr Materna, Ladislav Němec, Ladislav Peroutka, Roman Slanina, Miroslav Tychtl
6. Hynek Mrázek 27. Petr Materna
55. Pavel Kratochvíl
22. 9. 09 17:45 zzBALK Eden 1999 Městská policie 3. 0:1 (0:1)
Hosté hráli prvních 20.minut v počtu 4+1, domácí v tuto dobu stačili vstřelit jeden gól a vedení do konce udrželi. Jinak velice pohledné utkání. Richard Šubrt, Malina
Eden 1999 Městská policie
Michal Němec – Jakub Martinek, Petr Materna, Ladislav Němec, Ladislav Peroutka, Roman Slanina, Miroslav Tychtl vs Kamil Vícha – Pavel Černý, Leoš Grmela, Milan Hampel, Michal Klimáček, Karel Kreuzer, Aleš Unger
20. Milan Hampel
16. 9. 09 18:30 HRAB2 Matfyz Eden 1999 2. 3:1 (1:0)
Oba týmy byly velmi vyrovnané. V prvním poločase se dostali domácí do vedení, ve druhé půli ho navýšili, hosté sice rychle snížili, ale Matfyz dokázal stejně rychle opět získat dvoubrankový náskok. Jan Šejnoha
Matfyz Eden 1999
Zdeněk Štarman – Petr Blabla, Pavel Borský, Vojtěch Hromíř, Tomáš Husák, Patrik Kolen, David Nečas, Vítězslav Stejskal, Jan Vlček vs Michal Němec – Petr Materna, Filip Němec, Ladislav Němec, Ladislav Peroutka, Roman Slanina
26. Patrik Kolen
33., 39. Vítězslav Stejskal
35. Filip Němec
8. 9. 09 20:45 ARIT Eden 1999 Lucián FC A 1. 0:1 (0:0)
Vyrovnané, bojovné a nervózní utkání, v němž se štěstím zvítězil lepší tým. Zápasu by ale více slušela remíza. Hynek Franta
Eden 1999 Lucián FC A
Michal Němec – Robert Domašínský, Pavel Kratochvíl, Petr Materna, Filip Němec, Ladislav Němec, Ladislav Peroutka, Roman Slanina, Miroslav Tychtl vs David Pypenko – Filip Cába, Pavel Hašek, Jan Jeřábek, Jaroslav Macek, Tomáš Trnka, Luboš Vaculík