11. Dřevorubci Modřany S 11 3 2 6 16:27 7

St 1.4.09 17:00 KBELY AG team Útlum   (HL5D)
St 1.4.09 18:15 KBELY DE VILDA VET Orion Praha SK B   (VL4C)
Čt 16.4.09 17:00 KBELY Přezletice SG Šajtle s.r.o. VET   (VL4C)
Čt 16.4.09 18:15 KBELY Santa Dominica VET PH Servis   (VL2B)
St 29.4.09 17:00 KBELY Balet FC VŠSK MFF UK C   (HL7B)
St 29.4.09 18:15 KBELY Přezletice SG Viktoria Bítovská VET A   (VL4C)

22. 6. 09 18:00 ZAK Kbelák FC SUP Zelená liška TJ SUP A 11. 0:0 (0:0)
Zápas hraný na superveterány ve velmi rychlém tempu. Zelená liška měla velkou převahu, ale gól se jí vstřelit nepodařilo. Lukáš Hora, Pavel Kříž
Kbelák FC SUP Zelená liška TJ SUP A
Miroslav Brabec – Petr Blahout, Petr Bošnakov, Jiří Linc, Boris Novotný, Oldřich Passler, Zdeněk Potůček, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Jiří Vidman – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Vladimír Fuka, Jaroslav Jačka, Alexandr Kurz, Karel Prokop, Jan Slavíček, Libor Sněhota
30. Karel Prokop
10. 6. 09 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Kbelák FC SUP 10. 2:1 (1:0)
Vyrovnaný duel, pěkný a běhavý. Domácí šli ke konci první půle do vedení, hosté vyrovnali na úvod druhé části a zdálo se, že utkání skončí spravedlivou remízou. Jenže Vošta svojí druhou brankou nedal Kbeláku naději na zisk bodu.
Kapr tým SUP Kbelák FC SUP
Ladislav Rokyta – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Milan Vošta vs Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Petr Koštíř, Jiří Linc, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý
23., 55. Milan Vošta 36. Jiří Linc
3. 6. 09 18:15 KBELY Kbelák FC SUP Dřevorubci Modřany S 9. 3:3 (2:1)
Velmi pohledné utkání, hrané s velkým nasazením. Na obou stranách se projevila slušná fotbalovost. Jaroslav Havlík, Petr Franek
Kbelák FC SUP Dřevorubci Modřany S
Kamil Kyral – Petr Blahout, Petr Bošnakov, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Ivan Moucha – Ladislav Burian, Petr Fabián, Miroslav Michalec, Jiří Sedláček, Jiří Šlechta, Michal Turek, Petr Vorel
15. Jiří Pácha
21. Miroslav Brabec
43. Jiří Veselý
9. Ladislav Burian
50. Jiří Šlechta
58. Michal Turek
26. 5. 09 18:15 KBELY Čechie 12° SUP Kbelák FC SUP 8. 1:2 (0:0)
Domácí se ujali vedení po přestávce, ale za pět minut bylo vyrovnáno a před koncem zápasu strhl Hulín vítězství na stranu Kbeláku.
Čechie 12° SUP Kbelák FC SUP
Luděk Štěpánek – Jan Hruška, Ladislav Košťál, Luděk Koutný, František Novotný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Petr Koštíř, Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Jan Thienel, Jiří Veselý
32. Jiří Štróbl 37. Jiří Pácha
50. Miroslav Hulín
20. 5. 09 18:15 KBELY Kbelák FC SUP Cormoran FC SUP 7. 3:0 (2:0)
Rozhodčí se nedostavil, zápas řídil náhradní sudí Tománek, z týmu Judo club.
Pohledné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Více ze hry měl ale Kbelák a po zásluze zvítězil.
Kbelák FC SUP Cormoran FC SUP
Kamil Kyral – Roman Bendl, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Petr Koštíř, Jiří Linc, Boris Novotný, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Jiří Vacík – Roman Heinz, Vladislav Kašpar, Viktor Kellerstein, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jan Trnka, František Vomáčka
21. Jan Thienel
30. Miroslav Brabec
37. Boris Novotný
12. 5. 09 18:15 KBELY AGČV/Ajax Kbelák FC SUP 6. 3:0 (2:0)
Tvrdé utkání, ve kterém domácí především díky standardním situacím vytěžili z minima maximum. Kbleák byl kombionačně lepším týmem, ale v koncovce se i díky nehorázné smůle nedokázal prosadit. Zejména začátek druhé půle byl ve znamení doslova drtivého tlaku Kbeláku, který dvakrát nastřelil brankovou konstrukci a několikrát míč tancoval po brankové čáře. Domácí však se štěstím tuto krizovou fázi přežili a po gólu na 3:0, bylo definitivně rozhodnuto.
AGČV/Ajax Kbelák FC SUP
Pavel Boček – Petr Blaschke, Karel Dvořák, Zdeněk Havlík, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Jindřich Poláček, Vítězslav Ryšánek vs Kamil Kyral – Petr Blahout, Petr Bošnakov, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Petr Koštíř, Jiří Linc, Boris Novotný, Oldřich Passler, Zdeněk Potůček, Jan Thienel, Jiří Veselý
8. Zdeněk Havlík
25. Milan Jirásek
45. Karel Dvořák
28. 4. 09 17:00 KBELY Kbelák FC SUP Tučňáci SUP A 5. 0:0 (0:0)
Snaživý hráči domácích nedokázali využít mírnou převahu, a proto získávají v tomto utkání pouze bod.
Kbelák FC SUP Tučňáci SUP A
Kamil Kyral – Roman Bendl, Petr Blahout, Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Zdeněk Potůček, Jiří Veselý vs Tomáš Kutal – Vratislav Arnošt, Arnošt Barták, Pavel Bílek, Stanislav Lehocký, Lubomír Paprčka, Vladimír Rychtařík
47 Jiří Pácha 47. Pavel Bílek
59. Tomáš Kutal
20. 4. 09 17:00 ARIT Supráci Šumavan-Balkán Kbelák FC SUP 4. 2:1 (0:0)
Z vyrovnaného poklidného utkání nakonec vyšli lépe domácí, kterým se podařilo vstřelit o branku víc. Pěkné utkání. Patrik Pleštil
Supráci Šumavan-Balkán Kbelák FC SUP
Karel Kohout – Pavel Karhan, Ladislav Linek, Jiří Listík, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Pavel Viktoryn, Jaroslav Zeman vs Kamil Kyral – Roman Bendl, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý, Petr Vlček
50. Luboš Poláček
54. Oldřich Smolík
37. Jiří Linc
14. 4. 09 18:15 KBELY Kbelák FC SUP Ortopedie 3. 1:1 (0:0)
Technický a líbivý fotbal, který skončil spravedlivou remízou. Miroslav Bořil, Michal Petrásek
Kbelák FC SUP Ortopedie
Kamil Kyral – Petr Blahout, Petr Bošnakov, Miroslav Brabec, Petr Koštíř, Jiří Linc, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Zdeněk Potůček, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Jiří Pavlík – Jiří Balcar, Arnošt Bartejs, Milan Boleček, Stanislav Dolejš, Blahoslav Dolenský, Miroslav Hrdý, Miloš Vaněk, Miroslav Vlček, Miroslav Vondráček, Martin Vyštejn
40. Jan Thienel 54. Miloš Vaněk
6. 4. 09 19:30 STOD Koliba F.C.V. Kbelák FC SUP 2. 1:2 (1:2)
Zajímavé utkání, ve kterém měli hosté drtivý nástup a po třinácti minutách se zdálo být rozhodnuto. Domácí se však dokázali vrátit do zápasu a tři minuty před přestávkou snížili. Ve druhém poločase výborně chytali oba gólmani a tak už žádný gól nepadl a vítězství si připsal Kbelák.
Koliba F.C.V. Kbelák FC SUP
Václav Jozífek – Zdeněk Dražík, Petr Jirsa, Vladimír Karban, Miroslav Kos, Jaroslav Matoušek, Miroslav Mikulík, Aleš Musil, Vladimír Rožníček, Jindřich Tůma vs Zdeněk Potůček – Roman Bendl, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Petr Koštíř, Kamil Kyral, Jiří Linc, Boris Novotný, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jiří Veselý
27. Jindřich Tůma 2. Zdeněk Potůček
13. Jiří Pácha
31. 3. 09 18:15 KBELY Kbelák FC SUP Nic Moc Boys SUP 1. 3:1 (2:0)
Vyhrál ten lepší tým, neboť Kbelák byl běhavější a kombinačně vyspělejší. Jeho hráči byli asi i mladší a tak pro ně nebylo problémem vyhrát. Hra hostů byla plná nepřesností.