11. Dřevorubci Modřany S 11 3 2 6 16:27 7

Út 31.3.09 17:00 zzNOVOB Super Naděje B Rokoska SUP   (SVL2A)
Út 31.3.09 18:15 zzNOVOB Santovi Sobi Sváteční mančaft   (HL8C)
Út 14.4.09 17:00 zzNOVOB Kareto-Reco STS Chvojkovice - Brod   (HL5C)
Út 14.4.09 18:15 zzNOVOB Dejvický expres VET Speciál Braník VET   (VL4A)
Čt 23.4.09 17:00 zzNOVOB Repeťáci Praha Los Muchachos   (HL8F)
Čt 23.4.09 18:15 zzNOVOB Xamax AC VET Kent   (VL3A)

22. 6. 09 17:00 zzNOVOB Nic Moc Boys SUP Kapr tým SUP 11. 1:1 (0:1)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě řídil utkání hráč Volf z Kapr týmu.
Zase jeden nezodpovědný rozhodčí mohl ovlivnit zápas, ve kterém šlo týmu Nic Moc boys o záchranu. Proto děkuji všem zůčastněným za korektní přístup k zápasu. Kapr tým se brzy ujla vedení a v první půli měl více ze hry. Druhý poločas probíhal v režii NMB a brankář Kaprů předvedl několik bravurních zákroků. Bohužel v 55.minutě zahrál obránce Kaprů rukou ve vápně a nařízenou penaltu Váňa s přehledem proměnil. Remíza je spravedlivá.
Nic Moc Boys SUP Kapr tým SUP
Pavel Selinger – Vladimír Bartl, Jiří Čermák, Petr Karoch, Zdeněk Koller, Miloslav Moc, Pavel Naď, Miroslav Pospíšil, Pavel Strnad, Michal Strohs, Michal Váňa vs Ladislav Rokyta – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Milan Pristaš, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Milan Vošta
55. Michal Váňa 3. Jiří Pergler
10. 6. 09 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Kbelák FC SUP 10. 2:1 (1:0)
Vyrovnaný duel, pěkný a běhavý. Domácí šli ke konci první půle do vedení, hosté vyrovnali na úvod druhé části a zdálo se, že utkání skončí spravedlivou remízou. Jenže Vošta svojí druhou brankou nedal Kbeláku naději na zisk bodu.
Kapr tým SUP Kbelák FC SUP
Ladislav Rokyta – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Milan Vošta vs Kamil Kyral – Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Petr Koštíř, Jiří Linc, Jiří Pácha, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý
23., 55. Milan Vošta 36. Jiří Linc
3. 6. 09 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Zelená liška TJ SUP A 9. 1:4 (0:2)
Zelená liška využila šťastného gólu hned na začátku a vítězství si zaslouženě uhájila. Přesto mohl být zápas vyrovnanější, kdyby Kapři včas proměnili některou ze svých šancí. Jan Lepič, Adriano Sochor
Kapr tým SUP Zelená liška TJ SUP A
Milan Pristaš – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Pergler, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Milan Vošta vs Jiří Vidman – Jaroslav Budín, Zdeněk Budín, Jaroslav Jačka, Alexandr Kurz, Karel Prokop, Libor Sněhota
58. Milan Vošta 2. Karel Prokop
26., 44. Jaroslav Jačka
39. Jaroslav Budín
27. 5. 09 18:15 zzNOVOB Dřevorubci Modřany S Kapr tým SUP 8. 1:4 (0:2)
Utkání nevalné úrovně. Možná že kdyby Dřevorubci tak brzy nesložili zbraně, dalo by se s výsledkem něco udělat. Pokud ale převládne názor, že stav 1:2 ve 45.minutě je prohraný zápas, nejspíš to tak bude.
Dřevorubci Modřany S Kapr tým SUP
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Ladislav Burian, Petr Dušek, Petr Fabián, Jiří Sedláček, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Petr Vorel vs Milan Pristaš – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Milan Vošta
45. Jiří Sedláček 10. Luboš Svoboda
27. Josef Kwolek
60. Milan Vošta
60. OG
20. 5. 09 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Čechie 12° SUP 7. 2:1 (0:1)
Pohledné utkání, na tuto věkovou kategorii předváděli hráči opravdu obdivuhodné výkony. Nakonec byl šťastnější Kapr tým, který o svém vítězství rozhodl povedenou akcí v poslední minutě. Jiří Veškrna
Kapr tým SUP Čechie 12° SUP
Milan Pristaš – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Trepeš vs Luděk Štěpánek – Pavel Dlouhý, Zdeněk Kuttler, František Novotný, Jiří Odvody, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
45. Karel Pillmann
60. Luboš Svoboda
25. Miroslav Trnka
13. 5. 09 18:15 zzNOVOB Cormoran FC SUP Kapr tým SUP 6. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, kterému konečná remíza slušela. Pavel Krejza, Martin Kubín
Cormoran FC SUP Kapr tým SUP
Jan Trnka – Roman Heinz, Vladislav Kašpar, Vladimír Kolařík, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Milan Pristaš – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Pergler, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Milan Vošta
27. Jiří Vacík
36. Daniel Los
34. Milan Vošta
50. Luboš Svoboda
29. 4. 09 18:45 STER3 Kapr tým SUP AGČV/Ajax 5. 2:2 (2:1)
Velmi hezké utkání. David Lojek, Radek Hůla
Kapr tým SUP AGČV/Ajax
Milan Pristaš – Josef Kwolek, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Trepeš, Milan Vošta vs Pavel Boček – Luboš Beniak, Petr Blaschke, Zdeněk Havlík, Petr Janoušek, Milan Jirásek, Vítězslav Ryšánek, Fridolín Špatenka
13. Josef Kwolek
17. Josef Trepeš
12. Petr Janoušek
35. Vítězslav Ryšánek
20. 4. 09 19:45 HRAB3 Tučňáci SUP A Kapr tým SUP 4. 3:1 (2:0)
Domácí začali lépe a využívali hodně nepřesné hry hostů. Druhá branka do šatny hosty zaskočila a snížit se jim podařilo až deset minut před koncem. Domácí však hned z protiútoku rozhodli. Jiří Fejfar, David Krejčí
Tučňáci SUP A Kapr tým SUP
Tomáš Kutal – Vratislav Arnošt, Arnošt Barták, Pavel Bílek, Stanislav Lehocký, Ivan Moravec, Lubomír Paprčka, Vladimír Rychtařík vs Milan Pristaš – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Luboš Svoboda, Josef Trepeš
8., 52. Ivan Moravec
29. Pavel Bílek
50. Josef Kwolek
15. 4. 09 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Supráci Šumavan-Balkán 3. 5:5 (3:1)
Bojovné utkání vysoké úrovně. Domácí prohospodařili náskok 4:1 a makonec byli rádi, že se jim povedlo těsně před koncem vyrovnat a utkání tak skončilo zaslouženou remízou.
Kapr tým SUP Supráci Šumavan-Balkán
Milan Pristaš – Josef Bartl, Josef Kwolek, Jiří Pergler, Karel Pillmann, Miroslav Šerák, Milan Škoda, Luboš Svoboda, Josef Trepeš vs Karel Kohout – Pavel Karhan, Ladislav Linek, Luboš Poláček, Oldřich Smolík, Pavel Viktoryn, Milan Vondra, Jaroslav Zeman