Pá 10.4.09 19:00 P1 Nova LFC A Terron AC Bozi A   (HL3C)
Pá 10.4.09 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Bakera   (HL3C)
St 22.4.09 17:00 zzTKSPA Blesk VK A Exact FC A   (HL5C)
St 22.4.09 18:15 zzTKSPA Orion Praha SK B Klár rávla VET   (VL4C)

22. 6. 09 19:45 HRAB3 Benda 1964 OFC SUP Agónie FCD 9. 2:2 (1:2)
I když hosté dvakrát vedli, domácí vždy vyrovnali a tak zápas skončil zaslouženou remízou. Michal Pešek
Benda 1964 OFC SUP Agónie FCD
Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Milan Dvořák, Josef Lukáš, Petr Pittner, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Miroslav Jiřička, Pavel Klír, Jiří Losos, David Šulc, Jan Urban, Václav Vávra
8. Milan Dvořák
47. Václav Zeman
7. Pavel Klír
18. David Šulc
9. 6. 09 19:00 P1 Betl KFK SUP Benda 1964 OFC SUP 8. 3:1 (2:0)
O osudu utkání rozhodlo prvních patnáct minut hry, ve kterých domácí vsítili dvě branky a i po zbytek utkání byli lepším týmem. Karel Mikeš
Betl KFK SUP Benda 1964 OFC SUP
Petr Petřík – Jan Chleboun, Karel Groš, Antonín Herzog, Pavel Keprta, Lubomír Král, Jiří Mužíček, Jiří Prokop, Josef Svatek vs Václav Zeman – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Milan Dvořák, Josef Lukáš, Petr Pittner, Lubomír Vrkoč
3. Jan Chleboun
12., 31. Lubomír Král
36. Josef Lukáš
26. 5. 09 19:00 P1 Žvahov Benda 1964 OFC SUP 7. 1:0 (0:0)
Utkání nehrané v duchu fair play skončilo zraněním hráče domácích. Průběh zápasu komplikovali klimatické podmínky. Bojan Lipovšek, Roman Vomlel
Žvahov Benda 1964 OFC SUP
Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Pavel Krča, Stanislav Urban, Ivan Virág, Emil Vitásek, Roman Werner vs Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Milan Dvořák, Josef Lukáš, Petr Pittner, Lubomír Vrkoč
35. Pavel Krča
18. 5. 09 19:00 P3 Benda 1964 OFC SUP Suprtechno 6. 0:2 (0:2)
V utkání hraném na superveteránskou ligu ve slušném tempu, zvítězil šťastnější tým. Domácí měli více ze hry, ale Suprtechno jim udělilo lekci z produktivity.
Benda 1964 OFC SUP Suprtechno
Milan Bělohlav – Josef Brejška, Milan Dvořák, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Petr Pittner, Michal Prokop, Lubomír Vrkoč vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Pavel Šipoš, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček
8. Zdeněk Polanský
16. Jaroslav Kotalík
12. 5. 09 19:00 P1 Rokoska SUP Benda 1964 OFC SUP 5. 3:2 (2:2)
Zajímavé a vcelku pohledné utkání do kterého vstoupili lépe hráči týmu Benda a po zásluze šli do vedení. Díky špatné koncentraci však nechali Rokosku dvakrát vyrovnat. Druhou půli odstartoval rychlou brankou Genčev. Poté začaly hráčům Bendy téci nervy a zejména Břicháč si ke konci nevhodnými poznámkami koledoval o druhý žlutý kartonek. Po jeho zbytečném faulu neproměnili domácí penaltu a sami si tak zdramatizovali závěr zápasu. Benda tlačil, lae vyrovnat se mu už nepodařilo, stejně jako Rokosce se nezdařilo proměnit některý z brejků. Vít Lukeš, Jiří Vacek
Rokoska SUP Benda 1964 OFC SUP
František Kašpar – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Jaroslav Marek, Jaroslav Matějka vs Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Milan Dvořák, Josef Lukáš, Petr Pittner, Michal Prokop, Lubomír Vrkoč
19., 31. Zdeněk Genčev
26. Petr Chmelař
15. Michal Prokop
23. Josef Lukáš
46. Josef Lukáš
48. Ladislav Břicháč
28. 4. 09 19:00 P1 Benda 1964 OFC SUP Super Naděje B 4. 3:2 (0:0)
V prvním poločase převaha Bendy, ale bez brankového vyjádření. Ve druhé půli převzal iniciativu Orion, ale Benda trestala rychlými brejky chyby v rozehrávce Orionu. Poslední branka padla po spatně rozehraném rohu Orionu! Jaroslav Bernát
Benda 1964 OFC SUP Super Naděje B
Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Milan Dvořák, Josef Lukáš, Petr Pittner, Michal Prokop, Lubomír Vrkoč vs Petr Babický – Arnošt Böhm, Vojtěch Engelmann, Leo Legnavský, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Rudolf Piršel, Milan Světel
40. Josef Lukáš
55. Milan Dvořák
60. Michal Prokop
47., 57. Leo Legnavský
21. 4. 09 19:00 P1 Estudiantes Benda 1964 OFC SUP 3. 5:1 (3:0)
Kombinačně lepší Estudiantes rozhodli zápas hned v prvním poločase. Michal Čihák, Martin Micka
Estudiantes Benda 1964 OFC SUP
Antonín Alčer – Jiří Fiala, Martin Just, Ivan Král, Lubomír Kubička, Petr Kytka, František Martinec, Karel Petržílka, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda vs Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Milan Dvořák, Josef Lukáš, Petr Pittner, Lubomír Vrkoč
7. Miroslav Švarc
12., 45. Karel Petržílka
23. František Martinec
31. Jiří Fiala
38. Ladislav Břicháč
8. 4. 09 17:30 STER3 Benda 1964 OFC SUP Houbaři 2. 1:1 (0:1)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Benny Benkár, Josef Brož
Benda 1964 OFC SUP Houbaři
Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Milan Dvořák, Josef Lukáš, Petr Pittner, Lubomír Vrkoč vs Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Stádník, Karel Štěpánek, Stanislav Straka
46. Ladislav Břicháč 10. Karel Štěpánek
31. 3. 09 19:00 P1 Old Fernet Cinda SUP Benda 1964 OFC SUP 1. 4:3 (2:1)
Remíza by byla spravedlivější, ale vyhrál šťastnější tým. V poli byli lepší hráči týmu Benda, ale efektivnější Cinda si vedení 4:3 pohlídala. Evžen Trexler, Miroslav Weiner
Old Fernet Cinda SUP Benda 1964 OFC SUP
Jan Říha – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Richard Vladyka vs Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Milan Dvořák, Josef Lukáš, Michal Prokop, Lubomír Vrkoč