Čt 16.4.09 17:00 zzPANK2 Jawa Team Těžká demence   (HL5D)
Čt 16.4.09 18:15 zzPANK2 Tučňáci VET Folprecht 1.FC VET   (VL3C)
Út 23.6.09 19:00 P1 Úderka Žižkov Bílý lev CF VET   (VL3B)
Út 23.6.09 20:15 P1 Palouk SK VSK MFF UK Praha A   (HL5B)

22. 6. 09 20:15 P3 Rokoska SUP Estudiantes 9. 0:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas s mírnou převahou Rokosky , rozhodl šťastným gólem Just. Michal Floch, Tomáš Kvapil
Rokoska SUP Estudiantes
Miloslav Henzelín – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, František Kašpar, Jaroslav Marek, Jaroslav Matějka, Petr Pleva vs Antonín Alčer – Jiří Fiala, Martin Hůla, Martin Just, Lubomír Kubička, František Martinec, Miroslav Švarc, Vlastibor Vejvoda
38. Martin Just
8. 6. 09 20:15 P3 Houbaři Rokoska SUP 8. 1:2 (0:2)
Pohodové utkání, plné šancí na obou stranách. Nakonec vyhrálo mužstvo Rokosky, díky lepšímu brankáři. Martin Zalabák
Houbaři Rokoska SUP
Vladimír Ryšavý – Jaromír Bican, Josef Čáslavský, Jiří Kotjužanský, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Stádník, Stanislav Straka vs Jaroslav Marek – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, František Kašpar, Jaroslav Matějka, Petr Pleva
46. Josef Čáslavský 10. Václav Hon
13. Petr Pleva
3. 6. 09 17:30 STER2 Agónie FCD Rokoska SUP 6. 2:5 (1:1)
Pěkné utkání s řadou šancí na straně hostů, kteří až na zaváhání v úvodu, drželi vývoj zápasu ve vlastních rukách. Petr Bartoš, Pavel Skořepa
Agónie FCD Rokoska SUP
Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Miroslav Jiřička, Jiří Plainer, Jan Urban, Václav Vávra vs Jaroslav Marek – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, František Kašpar, Petr Pleva
60. Zdeněk Genčev
25. 5. 09 17:30 STER2 Rokoska SUP Old Fernet Cinda SUP 7. 0:3 (0:1)
O vítězství Fernetu nakonec rozhodla možnost střídat a zlepšená koncovka ve druhém poločase. Hráči Fernetu navíc spoustu šancí neproměnili. Rokoska vydržela běhat jenom v první půli. Ondřej Jedlička, Jakub Mudra
Rokoska SUP Old Fernet Cinda SUP
Miloslav Henzelín – Zdeněk Genčev, Václav Hon, František Kašpar, Jaroslav Marek, Petr Pleva vs Jan Říha – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Vít Hujer, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Josef Tichý
30., 45. Tomáš Průcha
55. Miroslav Kouble
12. 5. 09 19:00 P1 Rokoska SUP Benda 1964 OFC SUP 5. 3:2 (2:2)
Zajímavé a vcelku pohledné utkání do kterého vstoupili lépe hráči týmu Benda a po zásluze šli do vedení. Díky špatné koncentraci však nechali Rokosku dvakrát vyrovnat. Druhou půli odstartoval rychlou brankou Genčev. Poté začaly hráčům Bendy téci nervy a zejména Břicháč si ke konci nevhodnými poznámkami koledoval o druhý žlutý kartonek. Po jeho zbytečném faulu neproměnili domácí penaltu a sami si tak zdramatizovali závěr zápasu. Benda tlačil, lae vyrovnat se mu už nepodařilo, stejně jako Rokosce se nezdařilo proměnit některý z brejků. Vít Lukeš, Jiří Vacek
Rokoska SUP Benda 1964 OFC SUP
František Kašpar – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Jaroslav Marek, Jaroslav Matějka vs Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Milan Dvořák, Josef Lukáš, Petr Pittner, Michal Prokop, Lubomír Vrkoč
19., 31. Zdeněk Genčev
26. Petr Chmelař
15. Michal Prokop
23. Josef Lukáš
46. Josef Lukáš
48. Ladislav Břicháč
27. 4. 09 18:45 STER2 Žvahov Rokoska SUP 4. 2:2 (1:0)
Utkání ve kterém bylo k vidění až moc emocí skončilo spravedlivou remízou. Luděk Šrein
Žvahov Rokoska SUP
Petr Junek – Jaroslav Chlumský, Petr Duda, Pavel Krča, Stanislav Urban, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman vs Miloslav Henzelín – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Václav Hon, František Kašpar, Jaroslav Marek, Jaroslav Matějka, Petr Pleva
20. Stanislav Urban
31. Jaroslav Chlumský
35. Jaroslav Matějka
37. Zdeněk Genčev
20. 4. 09 18:30 HRAB1 Rokoska SUP Suprtechno 3. 4:3 (3:1)
O vítězství Rokosky rozhodly dva góly v jedné minutě. Na remízu nestačil ani výstavní gól Brože z 50. minuty.
Rokoska SUP Suprtechno
Miloslav Henzelín – Ludvík Čábela, Petr Chmelař, Zdeněk Genčev, Václav Hon, František Kašpar, Jaroslav Marek, Jaroslav Matějka, Petr Pleva vs František Moulík – Vlastimil Brož, Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Pavel Šipoš, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček