Čt 30.4.09 17:00 DEKAN SquashArena Stará garda   (HL5D)
Čt 30.4.09 18:15 DEKAN Zachovalí PFC Kodymka   (VL3C)
Út 23.6.09 19:00 P3 Socra AFK Karlín FC VET Boca Seniors VET   (VL3B)
Út 23.6.09 20:15 P3 Namo FC Terasy KFC A   (HL6D)

22. 6. 09 20:30 ZAK Žvahov Old Fernet Cinda SUP 9. 1:0 (0:0)
Klasické utkání superveteránů, ve kterém jde o jedno, pobavit se fotbalem. Jediná branka padla před koncem, kdy obránce nakopl balón přes celé hřiště a ten zapadl do branky. Leon Petrů, Pavel Kříž
Žvahov Old Fernet Cinda SUP
Petr Junek – Petr Duda, Josef Glaser, Pavel Krča, Stanislav Urban, Ivan Virág, Emil Vitásek, Marek Zeman vs Ondřej Grafnetter – Vladimír Gistr, Vít Hujer, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Jan Říha, Richard Vladyka, Vladimír Zúber
52. Petr Duda
8. 6. 09 18:30 HRAB1 Old Fernet Cinda SUP Suprtechno 8. 5:0 (2:0)
Utkání odehráno v poklidném a přátelském duchu. Hosté nastoupili jen se čtyřmi hráči v poli, čehož hosté dokázali využít a zaslouženě zvítězili.
Old Fernet Cinda SUP Suprtechno
Ondřej Grafnetter – Vladimír Gistr, Vít Hujer, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Tomáš Průcha, Josef Tichý, Richard Vladyka vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Zdeněk Polanský, Pavel Šipoš, Miroslav Vlček
18. Eduard Krčmář
22. Vlastimil Krčmář
44., 60. Miroslav Kouble
50. Tomáš Průcha
25. 5. 09 17:30 STER2 Rokoska SUP Old Fernet Cinda SUP 7. 0:3 (0:1)
O vítězství Fernetu nakonec rozhodla možnost střídat a zlepšená koncovka ve druhém poločase. Hráči Fernetu navíc spoustu šancí neproměnili. Rokoska vydržela běhat jenom v první půli. Ondřej Jedlička, Jakub Mudra
Rokoska SUP Old Fernet Cinda SUP
Miloslav Henzelín – Zdeněk Genčev, Václav Hon, František Kašpar, Jaroslav Marek, Petr Pleva vs Jan Říha – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Vít Hujer, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Josef Tichý
30., 45. Tomáš Průcha
55. Miroslav Kouble
19. 5. 09 19:30 zzBALK Old Fernet Cinda SUP Super Naděje B 6. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, kde na obou stranách kralovaly obrany společně s brankáři. Martin Kubeš, Jakub Janáček
Old Fernet Cinda SUP Super Naděje B
Jan Říha – Vladimír Gistr, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Tomáš Průcha, Josef Tichý, Richard Vladyka vs Petr Babický – Arnošt Böhm, Vojtěch Engelmann, Leo Legnavský, Václav Mornštejn, Vladimír Panýrek, Rudolf Piršel, Milan Světel, Petr Zienert
11. 5. 09 19:00 P1 Estudiantes Old Fernet Cinda SUP 5. 1:1 (0:0)
Poklidné utkání s minimem šancí, zasloužená dělba bodů. Jaroslav Král, Zdeněk Vondrát
Estudiantes Old Fernet Cinda SUP
Antonín Alčer – Martin Just, Václav Král, Jan Kriesman, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Miroslav Švarc, Pavel Toman vs Jan Říha – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Josef Tichý, Richard Vladyka
48. Martin Just 57. Vladimír Kuneš
27. 4. 09 20:00 STER2 Old Fernet Cinda SUP Houbaři 4. 3:2 (1:2)
Ještě v poločase byla vidět jasná převaha hostů, ale po poločase se vše otočilo a úřadovali domácí, kteří se nakonec radovali z výhry. Luděk Šrein
Old Fernet Cinda SUP Houbaři
Jan Říha – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Richard Vladyka vs Vladimír Ryšavý – Jaromír Bican, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Stádník, Stanislav Straka
28. Tomáš Průcha
33. Vladimír Kuneš
41. Eduard Krčmář
10., 26. Stanislav Straka
20. 4. 09 19:00 P1 Old Fernet Cinda SUP Betl KFK SUP 3. 1:1 (1:0)
Vyrovnané, korktně hrané utkání. Spravedlivá remíza. Petr Porebski, Petr Tůma
Old Fernet Cinda SUP Betl KFK SUP
Jan Říha – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Richard Vladyka vs Petr Petřík – Jan Brunner, Karel Groš, Antonín Herzog, Josef Krupička, Jiří Mužíček, Jiří Prokop, Josef Svatek
26. Vladimír Gistr 57. Karel Groš
7. 4. 09 17:00 DEKAN Agónie FCD Old Fernet Cinda SUP 2. 1:4 (0:0)
Bojovné utkání hrané bez faulů a férově. Branky padaly až v závěru utkání. který byl v režii hostů. Radek Komárek, Jiří Chytil
Agónie FCD Old Fernet Cinda SUP
Jaroslav Tvrz – Petr Dittrich, Michal Hoffmann, Miroslav Jiřička, Bořivoj Kopečný, Jiří Plainer, Miroslav Srb, Jan Urban, Václav Vávra vs Jan Říha – Vladimír Gistr, Vít Hujer, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Tomáš Průcha, Josef Tichý, Richard Vladyka
59. Miroslav Jiřička 48., 54., 56. Tomáš Průcha
53. Miroslav Kouble
31. 3. 09 19:00 P1 Old Fernet Cinda SUP Benda 1964 OFC SUP 1. 4:3 (2:1)
Remíza by byla spravedlivější, ale vyhrál šťastnější tým. V poli byli lepší hráči týmu Benda, ale efektivnější Cinda si vedení 4:3 pohlídala. Evžen Trexler, Miroslav Weiner
Old Fernet Cinda SUP Benda 1964 OFC SUP
Jan Říha – Vladimír Gistr, Ondřej Grafnetter, Miroslav Kouble, Eduard Krčmář, Vlastimil Krčmář, Vladimír Kuneš, Richard Vladyka vs Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Milan Dvořák, Josef Lukáš, Michal Prokop, Lubomír Vrkoč