Po 6.4.09 17:00 STOD Roosevelt boys 1.FC 1.FC Holešovice   (HL7A)
Po 6.4.09 18:15 STOD Notorlet Stodůlky Ještěrka   (HL5A)
Po 6.4.09 19:30 STOD Koliba F.C.V. Kbelák FC SUP   (SVL1A)
Po 25.5.09 17:00 HANSP Juventus Pivus Zelení študáci   (HL8A)
Po 25.5.09 18:15 HANSP Flamengo CR VET Gambrinus VH VET   (VL3A)
Po 25.5.09 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. 1.FC Žižkov   (HL5A)

23. 6. 09 18:15 HANSP Malostranský SK Dřevosprint SC 11. 3:2 (3:1)
Pohledné a bojovné utkání s mnoha šancemi na obou stranách, vyhrál o trochu lepší tým Malostranský SK. Ladislav Skalský, Vladimír Moudrý
Malostranský SK Dřevosprint SC
Petr Deršák – Jiří Balcar, Roman Brejcha, Rudolf Buchal, Milan Buldra, Miroslav Buřínský, Roman Čížek, Karel Šimek, Roman Slabý vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Pavel Kačírek, Jindřich Marhoul, Jaroslav Šimon, Miroslav Šomek, Jaromír Tomaides, Pavel Veselý
5. Roman Brejcha
26., 28. Roman Čížek
25. Pavel Veselý
53. Pavel Bokůvka
9. 6. 09 20:15 P3 Balabuška Old TJ Malostranský SK 10. 3:0 (0:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání, o vítězi rozhodly dvě rychlé branky Balabušky, na začátku druhé půle. Tomáš Peterka
Balabuška Old TJ Malostranský SK
Miloš Spurný – Petr Bláža, Jaroslav Dvořáček, Libor Hrnčíř, Jan Janata, Richard Lottring, Petr Vařeka vs Petr Deršák – Roman Brejcha, Rudolf Buchal, Milan Buldra, Miroslav Buřínský, Roman Čížek, Karel Šimek, Roman Slabý, Ladislav Zimek
31. Jan Janata
34. Petr Bláža
41. Libor Hrnčíř
1. 6. 09 18:15 ARIT Malostranský SK Ekonom WT VET 9. 0:2 (0:0)
Velice kvalitní, rychlé utkání. Obě mužstva předváděla skutečně krásný fotbal. Martin Urbanec, Petr Šulc
Malostranský SK Ekonom WT VET
Petr Deršák – Jiří Balcar, Roman Brejcha, Rudolf Buchal, Milan Buldra, Miroslav Buřínský, Roman Čížek, Petr Kozel, Karel Šimek, Roman Slabý vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Jan Čermák, Karel Chaloupka, Zdeněk Fiala, Tomáš Kubr, Luboš Škornička, Tomáš Zvěřina
41., 50. Tomáš Zvěřina 20. Zdeněk Fiala
26. 5. 09 18:15 ARIT Domácí potřeby VET Malostranský SK 8. 3:5 (1:2)
Velmi pěkné a v tempu hrané utkání.V závěrečné desetiminutovce vystříleli vítězství na svou stranu hráči  Malostranský SK. Jiří Horák
Domácí potřeby VET Malostranský SK
Václav Zahradník – Vladimír Houda, Miroslav Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban vs Petr Deršák – Jiří Balcar, Roman Brejcha, Miroslav Buřínský, Roman Čížek, Petr Kozel, Karel Šimek, Roman Slabý
32. Roman Slabý
19. 5. 09 19:15 ZAK Malostranský SK Cormoran FC 7. 8:2 (4:2)
Zasloužené vtězství domácích, kteří hráli rychleji, kombinačně a v pohodě. Petr Krbec, Jan Lukeš
Malostranský SK Cormoran FC
Petr Deršák – Jiří Balcar, Roman Brejcha, Rudolf Buchal, Milan Buldra, Roman Čížek, Petr Kozel, Karel Šimek, Roman Slabý vs Jiří Vacík – Karel Bureš, Martin Duchek, Roman Heinz, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Daniel Los, Jan Trnka, František Vomáčka
4. Roman Čížek
6., 15., 48., 53. Roman Brejcha
19. Rudolf Buchal
35., 43. Karel Šimek
22. Karel Bureš
25. Daniel Los
11. 5. 09 17:00 DEKAN Trops Old Boys 1.SK Malostranský SK 6. 0:9 (0:5)
Jednoznačně vedené utkání ze strany Malostranských. Nepřipustili jakékoliv debaty  o vítězi utkání. Petr Hlavica, Milan Průša
Trops Old Boys 1.SK Malostranský SK
Miloš Hrdina – Jaroslav Hulvert, Petr Kovanda, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Jan Severa, Radek Škarda, Libor Tůma, Miroslav Vozňák vs Petr Deršák – Jiří Balcar, Roman Brejcha, Rudolf Buchal, Milan Buldra, Roman Čížek, Petr Kozel, Karel Šimek, Ladislav Zimek
2., 15., 58. Rudolf Buchal
8., 25., 31., 42., 49. Petr Kozel
11. Roman Čížek
4. 5. 09 20:45 ARIT Malostranský SK Traktor Praha VET 5. 8:0 (4:0)
Hosté se skoro dvacet minut drželi, pak však přišla jejich hrubka a to nastartovalo brankostroj domácích. Od 40.minuty se zápas jen dohrával, hosté se snažili vstřelit alespoň čestný gól, ale žádnou šanci neproměnili. Matěj Kuncíř, Otakar Duben
Malostranský SK Traktor Praha VET
Petr Deršák – Roman Brejcha, Rudolf Buchal, Roman Čížek, Petr Kozel, Karel Šimek, Ladislav Zimek vs Miroslav Chloupek – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Tomáš Lukeš, Martin Rus, Luděk Tobola
17., 41. Petr Kozel
22. OG
26. Ladislav Zimek
27., 34., 38. Roman Brejcha
34. Karel Šimek
28. 4. 09 19:00 P2 Po Útlumu 06 Malostranský SK 4. 1:4 (0:3)
Malostranský využili v prvním poločase téměř vše co se dalo. Poražení bojovali o lepší výsledek až do konce. Jan Klíma, Ondřej Hlavata
Po Útlumu 06 Malostranský SK
Jan Harazím – Rostislav Korbel, Martin Novotný, Milan Polívka, Petr Vaněček, Roman Veselý, Martin Winter vs Petr Deršák – Jiří Balcar, Roman Brejcha, Rudolf Buchal, Milan Buldra, Miroslav Buřínský, Roman Čížek, Petr Kozel, Karel Šimek, Ladislav Zimek
45. Roman Veselý 9. Karel Šimek
23. Roman Brejcha
33. OG
20. 4. 09 18:15 ARIT Malostranský SK Parta z Jarova VET 3. 2:4 (1:3)
Velmi dobré utkání hrané ve vysokém tempu. Parta byla lepší, ale Malostranský dokázal snížit a utkání zdramatizovat. Ale nakonec Parta proměnila jeden z mnoha brejků a podtrhla tím své zasloužené vítězství. Patrik Pleštil
Malostranský SK Parta z Jarova VET
Petr Deršák – Jiří Balcar, Roman Brejcha, Rudolf Buchal, Miroslav Buřínský, Roman Čížek, Petr Kozel, Jaromír Kubík, Karel Šimek vs Martin Růžička – Roman Ajchler, Jiří Bukai, Jaromír Dlesk, Petr Mitrovský, Tomáš Mitrovský, Martin Němec, Vlastimil Zezula
21. Roman Čížek
44. Jiří Balcar
15., 23. Jaromír Dlesk
30. Martin Němec
58. Tomáš Mitrovský
8. 4. 09 20:15 P2 VV Vokra VV Malostranský SK 2. 2:4 (1:1)
Utkání plné vynikajícího fotbalu - osobní souboje, narážečky, střely a bravurní zákroky. Šance na vítězství měly oby týmy, o něco málo aktivnější byli hosté a i proto si připsali plný bodový zisk Jan Suhrada
VV Vokra VV Malostranský SK
Tomáš Zunt – Petr Blažek, Jan Hanibal, Tomáš Kouřil, Antonín Mlejnský, Jiří Prokůpek, Petr Řezáč, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík vs Petr Deršák – Jiří Balcar, Roman Brejcha, Rudolf Buchal, Milan Buldra, Miroslav Buřínský, Roman Čížek, Karel Šimek, Martin Zeman
1. Petr Blažek
33. Antonín Mlejnský
28. Martin Zeman
36. Karel Šimek
38., 41. Roman Brejcha
31. 3. 09 18:00 ZAK Sokol Vysočany VET Malostranský SK 1. 2:9 (0:3)
Slušně hrané utkání, ve kterém rozhodla větší efektivita vítězů. Miroslav Trnka, Pavel Dlouhý
Sokol Vysočany VET Malostranský SK
Jan Plichta – Petr Hochmann, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Vratislav Kracman, Jiří Povýšil, Ivan Šimko vs Petr Deršák – Jiří Balcar, Roman Brejcha, Rudolf Buchal, Miroslav Buřínský, Roman Čížek, Jaromír Kubík, Karel Šimek, Martin Zeman