Út 7.4.09 18:00 ZAK Parta z Jarova VET Sokol Vysočany VET   (VL2A)
Út 7.4.09 19:15 ZAK Cormoran FC Domácí potřeby VET   (VL2A)
Út 7.4.09 20:30 ZAK Blaženka spiders Bronx KKK A   (HL6B)
Út 2.6.09 18:00 ZAK Sokol Vysočany VET Balabuška Old TJ   (VL2A)
Út 2.6.09 19:15 ZAK PFC Kodymka SUP A Nejistá sezóna SUP   (SVL2B)
Út 2.6.09 20:30 ZAK Viktoria Bítovská Blaženka spiders   (HL6B)

30. 3. 10 20:00 STER3 FC Střešovice Rychlé pípy VET 1. 0:5 (0:1)
Až překvapivě jednoznačné utkání. V 1.půli domácí spálili vyložené šance a pak inkasovali po smrtících akcích hostů. Svižné a technicky hrané utkání. Pavel Hošek, Jan Ježek
FC Střešovice Rychlé pípy VET
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Petr Dušek, Vít Hujer, Karel Kůrka, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Petr Šebek vs Miroslav Smolík – Milan Kott, Petr Kovařík, Martin Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Libor Viták, Petr Vlach, Karel Vonášek, Petr Vorlík
12., 37. Jan Spěvák
33. Martin Mačalík
41. Petr Vlach
56. Karel Vonášek
15. 6. 09 19:30 BECH Hloubětínské srdce FC Střešovice 11. 0:6 k.
9. 6. 09 18:15 zzNOVOB FC Střešovice Kent 10. 1:2 (0:1)
Oboustraně vyrovnaný zápas, technicky vyspělých hráčů. Až zbytečně agresivně hrál V.Mráz a také za to byl "odměněn" žlutou kartou.
FC Střešovice Kent
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Petr Dušek, Vít Hujer, Karel Kůrka, Jiří Lacina, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Petr Šebek, Vlastimil Sommer vs Jaroslav Pilecký – Tomáš Hampl, Petr Klement, Jiří Kordovský, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Jaroslav Pur, Stanislav Rattay, Václav Thür, Petr Vaněk
52. Stanislav Mareš 19. Jiří Kordovský
41. OG
56. Vojtěch Mráz
1. 6. 09 18:15 zzANG Károv ZJ veteran FC Střešovice 9. 4:3 (3:1)
Domácí měli jasně navrch, ale hostům se v závěru podařilo zápas zdramatizovat. náhradní
Károv ZJ veteran FC Střešovice
Petr Vítek – Václav Běloch, Martin Choděra, Jiří Košťál, Petr Křovina, Zdeněk Martinovský, Jaromír Rajský, Miroslav Štěrba vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Vít Hujer, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Petr Šebek, Vlastimil Sommer
3. Jaromír Rajský
20. Zdeněk Martinovský
25., 41. Martin Choděra
9., 53. Milan Cibík
59. Petr Šebek
26. 5. 09 20:45 BECH FC Střešovice Hvězda VAB F.C. 8. 4:5 (4:1)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hosty. Jakub Šnábl, Lukáš Špes
FC Střešovice Hvězda VAB F.C.
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Petr Dušek, Vít Hujer, Jiří Lacina, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Petr Šebek vs Eduard Málek – Petr Babka, Norman David, Jiří Dobeš, Luděk Fencl, Petr Hejtmánek, Pavel Jakubček, Leoš Navrátil
4., 7., 8., 10. Milan Cibík 27. Luděk Fencl
37. Petr Hejtmánek
45., 52. Pavel Jakubček
60. Jiří Dobeš
18. 5. 09 17:00 zzNOVOB Gambrinus VH VET FC Střešovice 7. 8:0 (5:0)
Rozhodčí se nedostavil, utkání po vzájemné dohodě odpískáno hráčem Blahoutem (Gambrinus).
Gambrinus VH VET FC Střešovice
Michal Petráš – Bohuslav Bára, Petr Blahout, Petr Grégr, Petr Gutheis, Josef Kůs, Miroslav Mašata, Pavel Mráz, Václav Vojta vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Vít Hujer, Jiří Lacina, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Vlastimil Sommer
10., 20., 45. Pavel Mráz
24. Miroslav Mašata
25. Petr Gutheis
28. Petr Grégr
47. Václav Vojta
51. Bohuslav Bára
11. 5. 09 18:15 HANSP FC Střešovice Flamengo CR VET 6. 3:12 (1:4)
Po vyrovnané první půli, domácí fyzicky nestačili na o hodně mladší hosty. Utkání se hrálo oboustranně slušně. Ondřej Freml, Milan Höllge
FC Střešovice Flamengo CR VET
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Vít Hujer, Karel Kůrka, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Petr Šebek vs Karel Haškovec – Pavel Brož, Jaromír Gauč, Tomáš Landovský, Josef Rot, Pavel Vrba
58. Pavel Vrba
27. 4. 09 19:00 METE1 FC Střešovice Xamax AC VET 5. 8:2 (4:0)
"One man show", tak by se dal shrnout celý zápas, jelikož hráč Cibík si dělal s obranou Xamaxu co chtěl. Byl u všech gólů a všem ukázal, že ještě nepatří do starého železa.
FC Střešovice Xamax AC VET
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Vít Hujer, Karel Kůrka, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Petr Šebek vs Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Michal Turek
7., 26., 60. Stanislav Bruder
9., 30., 40., 43. Milan Cibík
55. Stanislav Mareš
43. Jan Bucháček
50. Jindřich Procházka
20. 4. 09 20:15 P3 Dvorce Senils FC Střešovice 4. 3:5 (1:2)
Střešovice se projevily jako kombinačnější tým. Martin Špaček, Tomáš Sluka
Dvorce Senils FC Střešovice
Michal Šůcha – Miroslav Michalec, Luboš Olmr, Vlastimil Olmr, Karel Šlajch, Jiří Šlechta vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Petr Dušek, Vít Hujer, Karel Kůrka, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Petr Šebek
25., 50. Luboš Olmr
34. Jiří Šlechta
12., 28. Milan Cibík
38., 56. Stanislav Bruder
40. Petr Dušek
13. 4. 09 17:30 KBELY FC Střešovice Dřeváci 3. 4:1 (2:0)
Zasloužené vítězství techničtějších Střešovic. Lubomír Řádek, Milan Hrdlička
FC Střešovice Dřeváci
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Vít Hujer, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Petr Šebek vs Roman Víšek – Aris Apacidis, Libor Broukal, Pavel Bulín, Zdeněk Chocholouš, Tomáš Hruška, Jaroslav Kapička, Petr Rathouský, Pavel Špirek, Milan Žák
5., 13., 32., 47. Milan Cibík 50. Libor Broukal
6. 4. 09 17:30 STER1 Sklenářka S.G. FC Střešovice 2. 4:3 (1:3)
Hosté v první půli dominovali hrou i brankami, ale ve drzuhé půli přišel nápor domácích, kteří stav otočili. Bylo to hezké utkání. Zdeněk Genčev, Zdeněk Genčev
Sklenářka S.G. FC Střešovice
Martin Surý – Miroslav Chlumský, Jan Lepič, Adriano Sochor, Michal Stáňo, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Karel Kůrka, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Petr Šebek, Vlastimil Sommer