St 8.4.09 17:00 zzNOVOB Veget FC Pašáci   (HL5C)
St 8.4.09 18:15 zzNOVOB Ortopedie Kapr tým SUP   (SVL1A)
Út 21.4.09 17:00 zzHAGIB The Wall Orosený Paragraf   (HL6D)
Út 21.4.09 18:15 zzHAGIB SuperNova L.F.C. Orion Praha SK SUP A   (SVL2B)
St 3.6.09 18:15 zzNOVOB Kapr tým SUP Zelená liška TJ SUP A   (SVL1A)
St 3.6.09 19:30 zzNOVOB Kříženeček Jouda CK   (HL6C)

31. 3. 10 18:15 zzANG Dvorce Senils Sklenářka S.G. 1. 3:10 (1:5)
Utkání rozhodl "bombarďák" Stejskal. Některé jeho góly byly skutečně výstvaní. Čestmír Pavlásek, Jan Slavíček
Dvorce Senils Sklenářka S.G.
Michal Šůcha – Tomáš Blažek, Miroslav Michalec, Luboš Olmr, Vlastimil Olmr, Petr Pařízek, Karel Šlajch, Jiří Šlechta vs Martin Surý – Vlastimil Křelina, Jan Lepič, Adriano Sochor, Michal Stáňo, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda
59. Adriano Sochor
15. 6. 09 19:00 P2 Sklenářka S.G. Dřeváci 11. 0:3 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém Dřeváci v závěru byli důraznější v koncovce, a proto vyhráli. Petr Petřík, Josef Svatek
Sklenářka S.G. Dřeváci
Martin Surý – Ivan Georgiev, Vlastimil Křelina, Jan Lepič, Josef Müller, Adriano Sochor, Tomáš Svoboda vs Petr Rathouský – Aris Apacidis, Libor Broukal, Martin Černý, Petr Dosoudil, Tomáš Hruška, Pavel Špirek, Milan Žák
34. Libor Broukal
51. Martin Černý
53. Petr Dosoudil
8. 6. 09 19:00 METE1 Xamax AC VET Sklenářka S.G. 10. 2:6 (2:2)
Klidné a čistě hrané utkání, ve kterém hosté rozhodli o svém vítězství až ve druhém poločase. První poločas byl ještě vyrovnaný, ale ten druhý Sklenářka jasně ovládla. Daniel Vrzák, Tomáš Klejna
Xamax AC VET Sklenářka S.G.
Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Jan Enökl, Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol vs Martin Surý – Ivan Georgiev, Vlastimil Křelina, Jan Lepič, Josef Müller, Adriano Sochor, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda
2. Jan Bucháček
20. Zdeněk Sokol
15. Adriano Sochor
27., 37., 52., 58. Michal Stejskal
47. Vlastimil Křelina
1. 6. 09 20:15 P3 Rychlé pípy VET Sklenářka S.G. 9. 1:1 (0:0)
V první půli čtyři čisté šance Sklenářky, které neproměnil Stejskal. Ve druhé půli Rychlé pípy vyrovnaly a měly i blíže k vítězství. Václav Král, Ivan Král
Rychlé pípy VET Sklenářka S.G.
Miroslav Smolík – Miloslav Doležal, Martin Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík vs Martin Surý – Ivan Georgiev, Jan Lepič, Josef Müller, Adriano Sochor, Michal Stáňo, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda
44. Jan Spěvák 35. Jan Lepič
25. 5. 09 18:45 STER1 Sklenářka S.G. Hloubětínské srdce 8. 6:0 k.
19. 5. 09 18:15 zzNOVOB Kent Sklenářka S.G. 7. 6:4 (3:2)
Ani jeden z týmů si s obranými povinnostmi příliš hlavu nelámal a tak se zrodil hokejový výsledek.
Kent Sklenářka S.G.
Jaroslav Pilecký – Tomáš Hampl, Petr Klement, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Jaroslav Pur, Václav Thür, Tomáš Zach vs Martin Surý – Ivan Georgiev, Vlastimil Křelina, Jan Lepič, Adriano Sochor, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda
57. Michal Stejskal
11. 5. 09 17:30 STER1 Sklenářka S.G. Károv ZJ veteran 6. 4:0 (1:0)
Jednoznačné utkání, domácí zahazovali šance jak na běžícím pásu. Hosté bez možnosti střídat a s taktikou nakopávaných balónů na jediného útočníka naměli naději na úspěch. Kdyby však Reich v první půli nezazdil několik tutovek, mohlo vše dopadnout jinak. David Straka
Sklenářka S.G. Károv ZJ veteran
Martin Surý – Ivan Georgiev, Jan Lepič, Josef Müller, Adriano Sochor, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda vs Petr Vítek – Jiří Košťál, Petr Křovina, Radek Motyka, Luboš Neveršil, Zdeněk Reich
29. Jan Lepič
42. Michal Stejskal
44. Ivan Georgiev
53. Adriano Sochor
28. 4. 09 17:00 zzBALK Hvězda VAB F.C. Sklenářka S.G. 5. 1:10 (1:4)
Zápas měl od začátku jasného favorita, protoře domácí nemohli střídat. V prvním poločase domácí vzdorovali, po změně stran však hráč Hvězdy neunesl narůstající skóre a opustil hřiště k nelibosti svých spoluhráčů, kteří tak dohrávali jen ve čtyřech. Otakar Košťálek, Antonín Drbušek
Hvězda VAB F.C. Sklenářka S.G.
Norman David – Petr Babka, Pavel Jakubček, Eduard Málek, Leoš Navrátil, Pavel Svoboda vs Martin Surý – Ivan Georgiev, Vlastimil Křelina, Jan Lepič, Adriano Sochor, Michal Stáňo, Karel Stejskal, Tomáš Svoboda
6. Pavel Jakubček 3. Vlastimil Křelina
20., 27. Michal Stáňo
29., 48., 57. Karel Stejskal
33., 35., 49. Jan Lepič
46. Adriano Sochor
20. 4. 09 18:45 STER1 Sklenářka S.G. Gambrinus VH VET 4. 2:5 (1:2)
Zaslouženě zvítězil produktivnější Gambrinus. Ale utkání bylo vyrovnanější, než ukazuje výsledek.Technický fotbal, plný krásných kombinací a nastřelených tyčí. Sklenářka mohla uhrát i remízu, ale proti byl gólman Gambrinusu a také konstrukce jeho branky. Jiří Klečka, Michal Vávra
Sklenářka S.G. Gambrinus VH VET
Martin Surý – Miroslav Chlumský, Ivan Georgiev, Jan Lepič, Josef Müller, Adriano Sochor, Michal Stáňo, Karel Stejskal, Tomáš Svoboda vs Michal Petráš – Petr Blahout, Petr Grégr, Petr Hromas, Josef Kůs, Pavel Mráz, František Novák, Milan Novák, Václav Vojta
15. Ivan Georgiev
50. OG
5., 45. Pavel Mráz
13. Petr Blahout
48. Milan Novák
57. František Novák
15. 4. 09 18:15 HANSP Flamengo CR VET Sklenářka S.G. 3. 2:4 (2:3)
Domácí začali lépe a vytvořili si dvoubrankový náskok, který ale nedokázali do poločasu udržet. Hosté druhý poločas kontrolovali a nenechali domácí vyrovnat. Jakub Kafka, Petr Kafka
Flamengo CR VET Sklenářka S.G.
Tomáš Landovský – Pavel Brož, Jaroslav Červenka, Jaromír Gauč, Karel Haškovec, Tomáš Holeček, Josef Rot, Vladimír Sidorjak, Pavel Vrba vs Martin Surý – Miroslav Chlumský, Ivan Georgiev, Jan Lepič, Adriano Sochor, Michal Stáňo, Karel Stejskal, Tomáš Svoboda
12. Pavel Vrba
22. Tomáš Holeček
23., 29. Karel Stejskal
25. Michal Stáňo
57. Adriano Sochor
6. 4. 09 17:30 STER1 Sklenářka S.G. FC Střešovice 2. 4:3 (1:3)
Hosté v první půli dominovali hrou i brankami, ale ve drzuhé půli přišel nápor domácích, kteří stav otočili. Bylo to hezké utkání. Zdeněk Genčev, Zdeněk Genčev
Sklenářka S.G. FC Střešovice
Martin Surý – Miroslav Chlumský, Jan Lepič, Adriano Sochor, Michal Stáňo, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda vs Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Karel Kůrka, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Petr Šebek, Vlastimil Sommer