12. Folprecht 1.FC VET 11 0 1 10 16:49 1

Út 14.4.09 18:00 ZAK Dehet Old 1.FC SUP Valník   (SVL2B)
Út 14.4.09 19:15 ZAK Károv ZJ veteran Kent   (VL3A)
Út 14.4.09 20:30 ZAK Javorák Estudiantes VET A   (VL1A)
Po 27.4.09 17:30 STER2 Čechie 12° SUP Zelená liška TJ SUP A   (SVL1A)
Po 27.4.09 18:45 STER2 Žvahov Rokoska SUP   (SVL2A)
Po 27.4.09 20:00 STER2 Old Fernet Cinda SUP Houbaři   (SVL2A)

25. 6. 09 19:30 zzJUNI1 Tučňáci VET Buran Buran VET 11. 3:1 (2:0)
Oba týmy vzaly na vědomí, že hřiště není nalajnováno a tudíž rozhodčí není schopen objektivně posuzovat standardní situace. Na neregulérním hřišti tak bylo odehráno utkání v přátelském duchu, pouze z povinnosti.
Tučňáci VET Buran Buran VET
Arnošt Barták – Jiří Bialek, Richard Bursa, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Mach, Lubomír Paprčka, Petr Skoč vs Luděk Šrein – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, František Basl, Pavel Brzák, Kamil Holý, Pavel Nečásek, Radek Podlesný, Zdeněk Růžička
8. Lubomír Paprčka
28. OG
36. Richard Bursa
54. Pavel Brzák
17. 6. 09 20:15 P2 Buran Buran VET Rokoska VET A 10. 2:6 (1:2)
Zasloužená výhra fyzicky zdatnějšího týmu hostí. Na obou stranách byly k vidění hezké akce. Jiří Pavlata, Radek Veselý
Buran Buran VET Rokoska VET A
Luděk Šrein – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, Pavel Brzák, Pavel Nečásek, Radek Podlesný, Jan Teubner vs Petr Louša – Radovan Dostál, Roman Havel, Josef Hrubeš, Marek Hybeš, Alexander Najdenov, Petr Novák, Pavel Šnor, Petr Vydra
26., 52. Jan Teubner 10., 40., 59. Pavel Šnor
23., 32., 47. Radovan Dostál
11. 6. 09 18:15 DEKAN Zachovalí Buran Buran VET 9. 3:1 (1:1)
Kvalitní utkání s dobrými výkony brankářů. Miroslav Trnka, Ladislav Košťál
Zachovalí Buran Buran VET
Jan Libjak – Marek Bičík, Tomáš Dolínek, Pavel Dvořák, Tomáš Hrubý, Miroslav Mejdr, Vladimír Sklenář vs Luděk Šrein – Milan Barták, Zdeněk Barták, František Basl, Pavel Brzák, Kamil Holý, Radek Podlesný, Michal Stránský, Jan Teubner
2. Miroslav Mejdr
32. Tomáš Hrubý
59. Marek Bičík
29. Michal Stránský
7. 6. 09 20:00 ZAK Buran Buran VET Calvados FC 8. 2:1 (0:0)
Přes místy drtivý tlak hostujícího Calvadosu a množství neproměněných šancí, dokázali domácí vytěžit z minima maximum. Jiří Koula, Martin Hrdlička
Buran Buran VET Calvados FC
Luděk Šrein – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, Pavel Brzák, Kamil Holý, Pavel Nečásek, Michal Stránský vs Robert Martišek – Tomáš Hlinka, Petr Kozlík, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Richard Peša, David Polák, Karel Růžička, David Spousta, Josef Vejšický, Jakub Zadák
34. Michal Stránský
42. Kamil Holý
50. Richard Peša
28. 5. 09 20:30 ZAK PFC Kodymka Buran Buran VET 7. 3:3 (2:1)
Kodymka byla hlavně v prvním poločase lepší, ale Buran před poločasem vstřelil krásnou branku z půlky. Druhá půle ze strany Kodymky vlažnější. Buran dokázal vyrovnat, ale v 59. minutě se Kodymka střelou z dálky opět dostala do vedení. Ovšem totéž vzápětí předvedl Brzák z Buranu a body se dělily.
PFC Kodymka Buran Buran VET
Stanislav Heller – Radek Adamec, Martin Baitler, Rudolf Bok, Richard Kejval, Jan Kupr, Milan Lžičař, Jiří Pípal, Jiří Škarvada vs Luděk Šrein – Jiří Akoš, Milan Barták, František Basl, Pavel Brzák, Radek Podlesný, Michal Stránský
13., 27. Rudolf Bok
59. Richard Kejval
24. Jiří Akoš
48. Milan Barták
60. Pavel Brzák
21. 5. 09 20:15 P3 Buran Buran VET Lomíci VET 6. 0:7 (0:2)
Lomíci zcela ovládli zápas, otázkou zůstalo pouze na jaké cifře se zastaví skóre. Hrálo se v duchu fair-play. Karel Matyasko
Buran Buran VET Lomíci VET
Jiří Akoš – Zdeněk Barták, František Basl, Kamil Holý, Zdeněk Růžička, Luděk Šrein, Jan Teubner vs Jan Tyl – Jaroslav Bánovský, Miroslav Buzek, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Josef Krupička, Miloš Princ, Zdeněk Vondrát
14., 57. Zdeněk Vondrát
26. Miloš Princ
37., 42., 56. Lubomír Král
60. Miroslav Buzek
14. 5. 09 18:15 zzPANK1 Jawa - Techno team Buran Buran VET 5. 3:1 (2:1)
Po snížení na rozdíl jediného gólu se hosté začali více tlačit do útoku, ale do otevřené obrany přišel v závěru trest v podobě třetího gólu Veselého. Zdeněk Indra
Jawa - Techno team Buran Buran VET
Pavel Vykoukal – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Roman Šťastný, Daniel Veselý vs Milan Barták – Jiří Akoš, Zdeněk Barták, František Basl, Pavel Brzák, Kamil Holý, Zdeněk Růžička, Luděk Šrein
9., 25., 57. Daniel Veselý 27. Jiří Akoš
30. 4. 09 18:15 HANSP Buran Buran VET Inter Lotyšák VET A 4. 1:6 (0:3)
Hosté měli po celý zápas mírnou převahu. Utkání se hrálo celkově ve svižném tempu a v duchu slušnosti. Milan Boleček, Miloš Vaněk
Buran Buran VET Inter Lotyšák VET A
Luděk Šrein – Milan Barták, Zdeněk Barták, Kamil Holý, Radek Podlesný, Michal Stránský, Jan Teubner vs Miroslav Smolka – Daniel Brodský, Petr Ezr, Zdeněk Janoušek, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Karel Štika
47. Kamil Holý 4. Jan Malypetr
18. Martin Kraus
28. Jan Klofáč
35. Petr Ezr
43., 59. Daniel Brodský
21. 4. 09 18:15 zzPANK2 Folprecht 1.FC VET Buran Buran VET 3. 0:2 (0:1)
Pohledný zápas s hráčskou lehkostí a grácií. Petr Štirand, Jan Křikava
Folprecht 1.FC VET Buran Buran VET
Štěpán Černý – Petr Grohman, Vlastimil Hour, Pavel Jehlička, Josef Körner ml., René Stacho, Pavel Viktoryn vs Milan Barták – Jiří Akoš, Kamil Holý, Radek Podlesný, Luděk Šrein, Michal Stránský, Jan Teubner
17. Radek Podlesný
52. Luděk Šrein
16. 4. 09 17:00 zzPANK1 Buran Buran VET Čechie 12° 2. 0:9 (0:1)
První poločas vyrovnané utkání, zlom přišel rychlou brankou ve druhé půli. Jednoznačně lepší Čechii nahrával i odevzdaný výkon soupeře ke konci zápasu. Radek Fišer, Pavel Zvára
Buran Buran VET Čechie 12°
Luděk Šrein – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, Pavel Brzák, Kamil Holý, Zdeněk Růžička, Michal Stránský, Jan Teubner vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Jan Hruška, Luboš Kasa, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka
2., 35., 54. Luboš Kasa
38., 51., 60. Martin Půlpán
39. Jan Hruška
43., 52. Richard Slaměník
31. 3. 09 18:15 zzPANK1 Buran Buran VET TuMPach 1.AC VET 1. 3:5 (3:2)
První poločas přinesl pohledný a vyrovnaný fotbal. Druhá půle byla oboustranně nervózní, avšak hosté využili chyby domácí obrany a zasloženě vyhráli. Martin Koula, Pavel Berka