22. 6. 10 20:15 P3 Rowdies HFC Důchodci 11. 9:2 (6:1)
Jasné utkání rozhodly krásné góly. Petr Janoušek, Milan Moc
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Filip Fuchsa, Jaroslav Kroh, Jiří Novotný, Tomáš Novotný, Michal Osvald, Richard Peer, David Šturma, Tomáš Voráček vs Vít Svoboda – Tomáš Čelůstka, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Roman Strnad
25. Richard Peer
27. Vít Svoboda
42. Stéphane Hoareau
8. 6. 10 18:15 zzBALK Důchodci Městská policie 10. 2:7 (1:5)
Městská policie soupeře převálcovala už v prvním poločase a rozhodla tak o vítězství. Na hřišti dominoval hráč Panýrek, který se na výsledku podílel hattrickem.
Důchodci Městská policie
Vít Svoboda – Petr Hübsch, Michal Kalát, Jan Kot, Ondřej Kučera, Martin Píša, Roman Strnad vs Petr Jůzek – Pavel Černý, Milan Hampel, Michal Klimáček, Karel Kreuzer, Vladimír Panýrek, Petr Skřivan, Jan Tezner, Kamil Vícha
16. Ondřej Kučera
44. Jan Kot
3., 27., 59. Vladimír Panýrek
10., 17. Milan Hampel
30. Pavel Černý
60. Jan Tezner
31. 5. 10 18:30 HRAB1 Kings FC Důchodci 9. 0:6 (0:2)
Velice pohledné utkání, kde byli v zakončení důraznější hosté. Kings buď selhali na finální přihrávce, a nebo na výborně chytajícím gólmanovi Píšovi.
Kings FC Důchodci
Tomáš Zach – Martin Bendák, Jan David, Jan Falc, Jiří Pivoňka, Petr Potoček, Jan Vodička Novák vs Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Jan Kot, Miroslav Novák, Vít Svoboda, Pavel Zbožínek
17., 41., 59. Tomáš Čelůstka
26., 33., 49. Pavel Zbožínek
24. 5. 10 19:30 zzZARUB Důchodci Inter Lotyšák A 8. 3:4 (0:1)
Velmi dobré utkání v silném dešti zvládl lépe Lotyšák. V druhé půli soupeři utekl o tři branky a i přes velkou snahu Důchodců si výhru uhlídal.
Důchodci Inter Lotyšák A
Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Jan Kot, Miroslav Novák, Roman Strnad, Vít Svoboda, Lukáš Žák, Pavel Zbožínek vs Pavel Bek – Milan Čáp, Marcel Hrozný, David Kuneš, Jan Micka, Tomáš Petrák, Pavel Rezek
26. Pavel Rezek
18. 5. 10 19:30 zzBALK Holosmetky FC A Důchodci 7. 0:3 (0:1)
Vyrovnané utkání vyhrál tým s lepší produktivitou v koncovce. Martin Strouhal, Ondřej Holub
Holosmetky FC A Důchodci
Jaroslav Bellada – Michal Černoch, Ondřej Foltýn, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Jiří Tomek, Václav Vrbický vs Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Petr Hübsch, Michal Kalát, Roman Strnad, Vít Svoboda, Lukáš Žák, Pavel Zbožínek
29., 56. Lukáš Žák
33. Michal Kalát
12. 5. 10 17:00 zzZARUB Důchodci Hertha ZMZ 6. 0:1 (0:0)
Zápas plný šancí na obou stranách. Důchodci nedokázali proměnit ani 100% šance. Utkání by více slušela remíza, ale Hertha z nenápadné akce v závěru rozhodla. Petr Holuša, Daniel Tůma
Důchodci Hertha ZMZ
Martin Píša – Michal Kalát, Ondřej Kučera, Miroslav Novák, Roman Strnad, Lukáš Žák, Pavel Zbožínek vs Josef Wolf – Jiří Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Tomáš Kopenec, Josef Med, Jaroslav Novotný, Martin Sus
54. Martin Sus
3. 5. 10 18:30 HRAB2 Důchodci Trops 1.SK 5. 11:0 (2:0)
Velice poklidné, oboustranně útočné, nekonfliktní utkání, jež bylo vyrovnané jen v první půli. V té druhé Důchodci i přes obrovskou jejich snahu jednoznačně rozstříleli Trops a naprosto zaslouženě zvítězili. Matěj Haranta
Důchodci Trops 1.SK
Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Stéphane Hoareau, Michal Kalát, Jan Kot, Miroslav Novák, Roman Strnad, Vít Svoboda, Lukáš Žák, Pavel Zbožínek vs Miloš HrdinaTomáš Benko, Jan Bezděk, Petr Freimann, Josef Hejný, Josef Marc, Petr Skopec
1., 33., 44., 56., 59. Stéphane Hoareau
19. Miroslav Novák
37. Tomáš Čelůstka
39. Pavel Zbožínek
50., 60. Roman Strnad
51. Lukáš Žák
26. 4. 10 18:15 zzNOVOB Berlínští lvi Důchodci 4. 3:9 (0:4)
Zápas jehož úroveň splňovala parametry druhé ligy. Jednoznačná záležitost Důchodců, kteří drželi otěže utkání ve svých rukou a tomu odpovídá i výsledek. Jiří Sušický, Jan Kilián
Berlínští lvi Důchodci
Petr Nekola – Jan Davídek, Lukáš Krátký, František Najman, Václav Najman, Ondřej Novák, Michal Poláček, Jiří Suchánek, Karel Toman, Martin Vápeník, Tomáš Vápeník, Zdeněk Vosmík vs Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Jan Kot, Ondřej Kučera, Petr Musil, Miroslav Novák, Jan Štefánek, Roman Strnad, Vít Svoboda, Lukáš Žák, Pavel Zbožínek
40. Pavel Zbožínek
21. 4. 10 19:30 ARIT Důchodci Audi United FC 3. 3:2 (1:1)
Velmi pohledné utkání, díky fotbalovosti obou týmů. Důchodci šli vždy do vedení, ale hráči Audi dokázali dvakrát vyrovnat. Na třetí gól, který padl z posledního útoku už neměli čas zareagovat. Zápasu by více slušela remíza, ale takový je fotbal.
Důchodci Audi United FC
Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Miroslav Novák, Roman Strnad, Lukáš Žák, Pavel Zbožínek vs Mykola Shokodko – Pavel Bobek, Jan Brodecký, Lukáš Carboch, František Douděra, Serhiy Hrechko, Marek Kóňa, Martin Kyloušek, Martin Šimek
15. Tomáš Čelůstka
60. Miroslav Novák
19. Jan Brodecký
55. Lukáš Carboch
12. 4. 10 20:45 MIKU2 Stará dáma Důchodci 2. 1:4 (1:2)
Krásné utkání plné šancí, vyhrálo mužstvo, které jich více proměnilo. Juraj Vojtíšek, Vlastimil Maštera
Stará dáma Důchodci
Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Stanislav Haluška, Milan Hanák, Filip Kokeš, Tomáš Kvapil, Rostislav Vojtěch, Jan Vosátka vs Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Jan Kot, Ondřej Kučera, Petr Musil, Roman Strnad
25. Jan Vosátka 2., 58. Petr Musil
26., 52. Stéphane Hoareau
11. 4. 10 15:00 zzZARUB Důchodci Sparta Pankrác 1. 3:0 (0:0)
Utkání téměř výhradně hrané na jednu branku. Jednoznačným mužem zápasu byl gólman Sparty Zeman. To, co pochytal, povyrážel, nebo ho trefilo bylo neskutečné. Do poločasu mohl být výsledek dvouciferný. Ve 2.půli ve 43.minutě zrušil kletbu Kalát a nebylo o co hrát. Zcela zasloužené vítězství domácích, kteří předvedli řadu pěkných akcí. Martin Netrefa, Žižkovský