Ne 9.5.10 13:45 DEKAN Neumann S.K. Opatoff A K   (HL6J)
Ne 9.5.10 15:00 DEKAN Krabí výměšky FC Pražští lvi   (HL6J)

22. 6. 10 19:30 HOSTI Inter Lotyšák A Trops 1.SK 11. 2:0 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích.
Jan Mlejnek – Pavel Bek, Milan Čáp, David Kuneš, Petr Majer, Jan Micka, David Nosek, Pavel Rezek, Jaroslav Šimek vs Pavel Krayzel – David Bartek, Jan Bezděk, Petr Freimann, Jan Rychetský, Filip Umanec, Filip Vyhnal
52 Jaroslav Šimek
55 Pavel Rezek
52. Petr Freimann
8. 6. 10 19:30 zzBALK Holosmetky FC A Inter Lotyšák A 10. 2:3 (1:0)
Vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Holosmetky organizovaně a dobře bránily. Inter Lotyšák A tak strhl vítězství na svou stranu až na úplném konci zápasu.
Holosmetky FC A Inter Lotyšák A
Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Štěpán Karlík, Patrik Laibl vs Pavel Bek – Milan Čáp, Marcel Hrozný, David Kuneš, Tomáš Petrák, Martin Pohořelý, Pavel Rezek
4. Stanislav Hnát
40. Patrik Laibl
34. Pavel Rezek
47. Marcel Hrozný
58. Tomáš Petrák
1. 6. 10 18:15 zzANG Inter Lotyšák A Hertha ZMZ 9. 5:4 (2:3)
Velice krásné utkání se spoustou šancí na obou stranách a s nervózním závěrem. Zápasu by více slušela remíza. Otomar Sláma, Jiří Sedláček
Inter Lotyšák A Hertha ZMZ
Pavel Bek – Milan Čáp, Radek Černý, Marcel Hrozný, David Kuneš, Jan Micka, Tomáš Petrák, Pavel Rezek, Jaroslav Šimek vs Josef Wolf – Jiří Havel, Jiří Kacovský, Tomáš Kopenec, Petr Kváča, Josef Med, Jaroslav Novotný, Horst Siegl, David Snop, Martin Sus
2. Jaroslav Šimek
18., 52. Tomáš Petrák
32., 50. Radek Černý
7. Martin Sus
12., 27. Petr Kváča
46. David Snop
24. 5. 10 19:30 zzZARUB Důchodci Inter Lotyšák A 8. 3:4 (0:1)
Velmi dobré utkání v silném dešti zvládl lépe Lotyšák. V druhé půli soupeři utekl o tři branky a i přes velkou snahu Důchodců si výhru uhlídal.
Důchodci Inter Lotyšák A
Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Jan Kot, Miroslav Novák, Roman Strnad, Vít Svoboda, Lukáš Žák, Pavel Zbožínek vs Pavel Bek – Milan Čáp, Marcel Hrozný, David Kuneš, Jan Micka, Tomáš Petrák, Pavel Rezek
26. Pavel Rezek
18. 5. 10 19:30 zzTKSPA Inter Lotyšák A Berlínští lvi 7. 4:3 (1:0)
Kvalitní a slušně hrané utkání. Hosté si vypracovali tříbrankový náskok, ale v samotném závěru domácí zápas zdramatizovali. Tomáš Král, Zdeněk Vondráček
Inter Lotyšák A Berlínští lvi
Pavel Bek – Milan Čáp, Marcel Hrozný, Jakub Liška, David Nosek, Tomáš Petrák vs Petr Nekola – Jan Davídek, Lukáš Krátký, František Najman, Václav Najman, Michal Poláček, Jiří Suchánek, Martin Vápeník, Tomáš Vápeník, Zdeněk Vosmík
45. Václav Najman
13. 5. 10 20:30 METE1 Audi United FC Inter Lotyšák A 6. 3:1 (2:0)
Utkání hrané ve vysokém tempu z obou stran. V první půli lepší Audi, ve druhé Inter, ale brankář domácích vyrovnání nepovolil. Pavel Kreuz, Lubomír Dvořák
Audi United FC Inter Lotyšák A
Mykola Shokodko – Pavel Bobek, Lukáš Carboch, František Douděra, Mileli Dumitru, Serhiy Hrechko, Marek Kóňa, Zdeněk Kouba, Martin Šimek, Jiří Smetana vs Pavel Bek – Marcel Hrozný, Jan Mlejnek, David Nosek, Tomáš Petrák, Martin Pohořelý, Pavel Rezek
22. Serhiy Hrechko
24. Pavel Bobek
46. Jiří Smetana
40. Tomáš Petrák
4. 5. 10 17:00 zzBALK Inter Lotyšák A Stará dáma 5. 6:0 k.
Stará dáma se nedostavila!!! David Boštík, Robert Junek
Inter Lotyšák A Stará dáma
Pavel Bek – Milan Čáp, David Kuneš, Petr Majer, David Nosek, Pavel Rezek vs
2. 5. 10 11:15 P1 Sparta Pankrác Inter Lotyšák A 4. 3:7 (2:2)
Vyrovnaný 1.poločas, po kterém byl stav 2:2, ale ve 2.půli rozhodl Inter utkání třemi slepenými góly ve čtyřech minutách. Slušně hrané utkání a na 2.ligu parádní fotbal.
Sparta Pankrác Inter Lotyšák A
Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Pavel Náplava, Petr Šalplachta, Martin Vlček, Karel Zeman vs Pavel Bek – Milan Čáp, Marcel Hrozný, David Kuneš, David Nosek, Tomáš Petrák, Pavel Rezek
2. Pavel Dufek
18., 51. Karel Zeman
4., 7., 41., 44., 45., 58. David Kuneš
54. Milan Čáp
20. 4. 10 17:00 zzBALK Inter Lotyšák A Rowdies HFC 3. 6:0 (2:0)
Inter byl po celý zápas lepším týmem a pouze zásluhou brankáře Vozára nenavyšoval svoje skóre. Ve 48.minutě se zranil kapitán Interu Šimek. Martin Průša, Martin Šiman
Inter Lotyšák A Rowdies HFC
Pavel Bek – Milan Čáp, David Kuneš, Jakub Liška, Petr Majer, David Nosek, Pavel Rezek, Jaroslav Šimek vs Mário Vozár – Václav Dub, Filip Fuchsa, David Hochmann, Martin Hošek, David Hůlka, Michal Osvald, Richard Peer, Vojtěch Štika, David Šturma
18., 46. David Kuneš
21. Petr Majer
31. Jaroslav Šimek
36. Pavel Rezek
60. David Nosek
13. 4. 10 18:15 zzBALK Městská policie Inter Lotyšák A 2. 0:5 (0:1)
Bojovné utkání s mnoha šancemi na obou stranách, které rozhodla větší produktivita hráčů Interu. Ty zároveň podržel výborný gólman. Pavel Drápal, Petr Machanský
Městská policie Inter Lotyšák A
Kamil Vícha – Pavel Černý, Leoš Grmela, Milan Hampel, Petr Jůzek, Michal Klimáček, Karel Kreuzer, Martin Oppel, Petr Skřivan, Aleš Unger, Roman Vyšata vs Jan Mlejnek – Milan Čáp, David Kuneš, Jakub Liška, Petr Majer, David Nosek, Jaroslav Šimek
11. Jakub Liška
36. David Kuneš
38. David Nosek
43., 48. Jaroslav Šimek
6. 4. 10 18:15 MIKU2 Inter Lotyšák A Kings FC 1. 6:3 (4:0)
Inter jednoznačně lepší. Poměrně pohledné a bez zbytečných faulů odehrané utkání. Tomáš Hlinka, Radek Budil
Inter Lotyšák A Kings FC
Jan Mlejnek – Milan Čáp, David Kuneš, Petr Majer, Jan Micka, David Nosek, Jaroslav Šimek vs Tomáš Zach – Martin Bendák, Jan Falc, Jan Novák, Jiří Pivoňka, Petr Potoček, Jan Vodička Novák