10. Klokan Perón club A 11 4 1 6 38:51 9

St 16.9.09 18:30 HRAB1 Rowdies HFC Bedna 98 FC   (HL1A)
St 16.9.09 19:45 HRAB1 Dynamo R.U.M. A V.I.P.   (HL8E)
Po 23.11.09 18:45 TEMPO Zodyhyd P.N.P. England United FC   (HL5A)
Po 23.11.09 20:00 TEMPO Restaurace U Pecků A Smutný potapěči   (HL1A)
Po 7.12.09 18:30 HRAB2 Real Sharks 1.FC Žižkov   (HL6A)
Po 7.12.09 19:45 HRAB2 Rowdies HFC HS Praha   (HL1A)

9. 12. 09 20:45 ZAK Nemesis Důchodci 11. 2:5 (0:2)
Důchodci zahájili pouze se 4 hráči v poli, Nemesis to však nedokázal využít. V 10.minutě dorazil zbývající hráč a již v téže minutě Píša otevřel skóre. A když ve 12.minutě Zbožínek zvýšil na 2:0 pro Důchodce, kteří navíc byli fotbalovější, tak se zdálo, že Nemesis nemají šanci.Ve 2.půli se však Nemesis vzchopily a ve 33.minutě Průša nejprve snížil a ve 42.minutě Bušek po Průšově akci dokonce vyrovnal.Hned minutu nato ale Zbožínek z trestného kopu trefil šibenici. V závěrečné snaze pak domácí otevřeli obranu a soupeř to ještě dvakrát potrestal. Josef Dufek, Petr Buchta
Nemesis Důchodci
Robert Petergáč – Radovan Bezděk, Hynek Boštík, Martin Bušek, Robert Junek, Tomáš Michalík, Jan Průša, Martin Průša, Martin Šiman, Karel Vyšata vs Vít Svoboda – Petr Hübsch, Michal Kalát, Ivan Merta, Martin Píša, Pavel Zbožínek
33. Jan Průša
42. Martin Bušek
10., 56. Martin Píša
12., 43. Pavel Zbožínek
59. Michal Kalát
25. 11. 09 20:45 ARIT Důchodci Stará dáma 10. 5:1 (3:1)
Důchodci nastoupili od začátku pouze ve čtyřech v poli a dostali od trenéra z lavičky pokyn, hrát zatažení do obrany. To se jim dařilo pouze pět minut, poté Stará dáma udeřila. Důchodci ale od své hry neupustili a tato taktika jim přinesla vyrovnání. Jakmile Důchodci strhli vedení na svou stranu, bylo o vítězi rozhodnuto. Do konce zatížili konto Staré dámy ještě třikrát a zaslouženě vyhráli. Domácí byli minimálně o třídu lepší než hosté. Vojtěch Mráz, Jiří Šindela
Důchodci Stará dáma
Vít Svoboda – Tomáš Čelůstka, Petr Hübsch, Michal Kalát, Petr Musil, Martin Píša vs Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Tomáš Kvapil, Rostislav Vojtěch
13., 52. Tomáš Čelůstka
23. Martin Píša
27. Petr Musil
54. Michal Kalát
5. Ondřej Brusch 18. Ondřej Brusch
11. 11. 09 20:15 P2 Kings FC Důchodci 9. 2:2 (2:2)
Utkání kvalitou odpovídalo druhé lize. V závěru mohly rozhodnout oba týmy. Martin Kuča, Radek Mališ
Kings FC Důchodci
Petr Rathouský – Martin Bendák, Jan Falc, Jan Novák, Jiří Pivoňka, Petr Potoček, Filip Turšner, Lukáš Vajner vs Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Ondřej Kučera, Ivan Merta, Vít Svoboda, Pavel Zbožínek
2. Filip Turšner
11. Jiří Pivoňka
42 Martin Bendák 6. Ondřej Kučera
19. Stéphane Hoareau
2. 11. 09 18:45 TEMPO Důchodci Klokan Perón club A 8. 10:3 (4:2)
Utkání rozhodlo proměňování šancí. Klokan hrál většinu času s brankářem na půlce, čehož využíval k přečíslení obrany. Ovšem produktivita nebyla vysoká a Důchodci z brejků trestali téměř každou chybu. Hezký kombinační fotbal. Jan Beneš, Martin Džbánek
Důchodci Klokan Perón club A
Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Ondřej Kučera, Ivan Merta, Petr Musil, Vít Svoboda vs Ivan Hašek – Ondřej Bálek, Jan Jelínek, Tomáš Klupsa, Zdeněk Koukal, Jan Pohnán, Petr Štěpánek
6., 16., 21., 25., 36., 49., 52. Stéphane Hoareau
46., 56. Ivan Merta
48. Tomáš Čelůstka
5., 39. Zdeněk Koukal
16. Ivan Hašek
26. 10. 09 18:15 DEKAN Inter Lotyšák A Důchodci 7. 2:5 (1:1)
Důchodci byli celý zápas lepším týmem a zaslouženě slaví dva body.
Inter Lotyšák A Důchodci
Jan Mlejnek – Milan Čáp, Marcel Hrozný, Petr Majer, David Nosek, Tomáš Petrák, Jaroslav Šimek vs Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Stéphane Hoareau, Michal Kalát, Ondřej Kučera, Ivan Merta, Petr Musil, Jindřich Šídlo, Jan Štefánek, Vít Svoboda
44. Tomáš Čelůstka
19. 10. 09 17:30 STER1 Důchodci Holosmetky FC A 6. 1:0 (0:0)
Utkání odpovídající druhé lize, kde nechyběla technika, nasazení, šance, které končily na vynikajících gólmanech a pohříchu i karty. David Vlnatý, Peter Lipták
Důchodci Holosmetky FC A
Martin Píša – Tašo Andjelkovski, Tomáš Čelůstka, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Petr Musil, Tomáš Pazdera vs Jaroslav BelladaMichal Černoch, Stanislav Hnát, Štěpán Karlík, Patrik Laibl, Ondřej Macků, Pavel Peterka, Karel Prejzek, Václav Vrbický
47. Stéphane Hoareau 17 Petr Hübsch
17 Martin Píša
7. Ondřej Macků
14. 10. 09 19:45 HRAB1 Gepard AFC Důchodci 5. 4:4 (2:1)
Pohledné a velmi čistě hrané utkání.
Gepard AFC Důchodci
Jan Strachan – Michal Chaloupka, Tomáš Jirásek, Eugen Klíma, Bohumil Kotěšovský, Miroslav Novák, Daniel Reiter, Rostislav Švec, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Martin Píša – Tašo Andjelkovski, Petr Hübsch, Michal Kalát, Ivan Merta, Petr Musil, Roman Strnad, Pavel Zbožínek
3., 22., 41. Rostislav Švec
35. Daniel Reiter
13., 50. Ivan Merta
47. Pavel Zbožínek
52. OG
11. 10. 09 17:30 P3 Důchodci Sparta Pankrác 4. 14:3 (7:1)
Do dvacáté minuty celkem vyrovnané utkání, poté jednoznačná záležitost. Poražené mužstvo doplatilo zejména na nedostatek hráčů. Vojtěch Široký, Bedřich Šťastný
Důchodci Sparta Pankrác
Martin Píša – Tašo Andjelkovski, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Ivan Merta, Petr Musil, Jindřich Šídlo, Roman Strnad, Vít Svoboda vs Jan Kočí – Pavel Dufek, Imad Malý, Jiří Ptáček, Martin Vlček, Karel Zeman
55. Jiří Ptáček
28. 9. 09 20:45 BECH Důchodci S.N.F. A 3. 4:2 (3:1)
Důchodci si vítězství zasloužili, když po většinu zápasu soupeře přehrávali. Když se SNF v závěru vzchopili, bylo již na změnu skóre pozdě a navíc byl proti výborně chytající Píša. Pavel Novotný, Luboš Janatka
Důchodci S.N.F. A
Martin Píša – Tašo Andjelkovski, Petr Hübsch, Michal Kalát, Ivan Merta, Petr Musil, Tomáš Pazdera, Jindřich Šídlo, Jan Štefánek, Vít Svoboda, Pavel Zbožínek vs Marián Pašiak – Roman Bačák, Pavel Čech, Jaroslav Dryák, Martin Havelka, David Kronovetr, Jiří Pak, Michal Perna, Michal Šimlinger, Jan Taraba