Út 1.6.10 20:15 P3 Rokoska VET A Zelená liška VET A   (VL2B)

14. 6. 10 20:15 P3 Santa Tranta PC C Bakera 11. 2:5 (1:4)
Karel Hnátek – Ondřej Chomát, Petr Chyle, Miroslav Hulín, Tomáš Jankásek, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Radovan Skok, Zdeněk Vondráček vs Jiří Kuděj – Filip Burda, Petr Dům, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Marek Obermajer, David Ráž, Libor Šafránek, Pavel Šimáček, Martin Ullík
19., 36. Marek Obermajer
29. Miroslav Fritz
29. Jiří Kuděj
9. 6. 10 20:15 STER2 B.E.I. - Eurolines Santa Tranta PC C 10. 2:5 (2:2)
Vyhecované utkání, které rozhodla druhá půle a více proměněných šancí na straně hostů. Jiří Mlčkovský
B.E.I. - Eurolines Santa Tranta PC C
Roman Soukup – Lukáš Bezvoda, Jiří Chlebna, Daniel Douda, Jiří Fajt, Roman Soukup, Milan Tuháček vs Karel Hnátek – Ondřej Chomát, Petr Chyle, Miroslav Hulín, Tomáš Jankásek, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Radovan Skok, Zdeněk Vondráček
17. Roman Soukup
20. Daniel Douda
19., 29. Lukáš Krajči
49. Radovan Skok
52. Petr Chyle
59. OG
31. 5. 10 18:15 DEKAN Santa Tranta PC C Pražská legie 2000 9. 4:2 (1:0)
Bojovné utkání, hrané v duchu fair-play. První půle skončila pouze 1:0, hlavně díky brankáři Starému, který i přes lehké zranění chytal výborně. Santa ve druhé půli odskočila na rozdíl tří branek, ale aktivní hosté rychle snížili. Ovšem minutu po vstřelení kontaktní branky, dali domácí čtvrtý gól a ten poslal Legii definitivně ke dnu.
Santa Tranta PC C Pražská legie 2000
Tomáš Král – Ondřej Chomát, Petr Chyle, Miroslav Hulín, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Radovan Skok, Zdeněk Vondráček vs Milan Starý – Rostislav Drtina, Petr Holuša, Juraj Javorček, Zdeněk Kysela, Risto Sipcic, Jan Škvor
5. Lukáš Kodad
41. Lukáš Krajči
48. Radovan Skok
54. Zdeněk Vondráček
49., 53. Rostislav Drtina
25. 5. 10 18:15 zzNOVOB UTS Vršovice Santa Tranta PC C 8. 3:1 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězili techničtější Vršovice. V závěru, když domácí polevili však mohli hosté snížit i vyrovnat, ale bohužel nedokázali přesně zakončit. Zdeněk Dítě, Zdeněk Dítě
UTS Vršovice Santa Tranta PC C
Jiří Sušický – Radim Jašek, Jan Kodýtek, Jan Krtil, Martin Sekan, Filip Šmahel, Petr Střelka, Michal Wágner, Libor Žák vs Karel Hnátek – Ondřej Chomát, Miroslav Hulín, Tomáš Jankásek, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Zdeněk Vondráček
25., 28. Radim Jašek
51. Libor Žák
40. Tomáš Jankásek 22. Lukáš Krajči
17. 5. 10 17:00 DEKAN Pražačka Santa Tranta PC C 7. 5:5 (2:0)
Pohledné utkání z obou stran. První půli ovládli domácí, ale ze svých šancí vytěžili pouze dva góly. V půli druhé ožili hosté a začali diktovat tempo hry. Utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou.
Pražačka Santa Tranta PC C
Emil Springer – Roman Chramosta, Andreas García, Petr Janda, Jiří Karafiát, Ladislav Kratochvíl, David Nauš, Luboš Neveršil, Tomáš Solar, Zbyněk Zahrádka vs Karel Hnátek – Ondřej Chomát, Petr Chyle, Miroslav Hulín, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Radovan Skok, Zdeněk Vondráček
20. Zdeněk Vondráček
11. 5. 10 19:30 DEKAN Santa Tranta PC C Little Eden FC 6. 5:2 (2:0)
Bojovné utkání hrané ve vysokém tempu. Santa Tranta uštědřili soupeři lekci v efektivitě, ač techničtější byl Little Eden. Jan Šindelář, Jiří Mlčkovský
Santa Tranta PC C Little Eden FC
Karel Hnátek – Ondřej Chomát, Petr Chyle, Miroslav Hulín, Tomáš Jankásek, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Zdeněk Vondráček vs Milan Hrdina – Jan Dvořák, Tomáš Hlaváč, Jan Paulín, Michal Paulín, Tomáš Růžička, Michal Slavík, Vladimír Stopa, Martin Švestka
12., 31. Lukáš Krajči
28. Petr Chyle
56. Tomáš Král
58. Zdeněk Vondráček
54. Tomáš Hlaváč
60. Jan Paulín
3. 5. 10 17:00 KBELY Kbelské vosy A Santa Tranta PC C 5. 6:1 (3:1)
Pohledné utkání s množstvím šancí a mírnou převahou domácích. Zápas rozhodly dva slepené góly na konci prvního poločasu. David Motl, Jakub Motl
Kbelské vosy A Santa Tranta PC C
Lukáš Mejsnar – Tomáš Blažek, Martin Dolejš, Michael Franc, Miroslav Hulín, Václav Pavlík vs Karel Hnátek – Ondřej Chomát, Petr Chyle, Miroslav Hulín, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Radovan Skok, Zdeněk Vondráček
18., 29., 33. Martin Dolejš
30., 48. Michael Franc
56. Tomáš Blažek
27. Petr Chyle 29. Petr Chyle
26. 4. 10 18:45 TEMPO Santa Tranta PC C G.I.C La Plate de Cünde 4. 6:11 (1:4)
Rozhodčí komentář neuvedl.
Santa Tranta PC C G.I.C La Plate de Cünde
Jiří Gabriel – Ondřej Chomát, Petr Chyle, Karel Hnátek, Tomáš Jankásek, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Miroslav Nepšinský, Radovan Skok, Zdeněk Vondráček vs Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Jakub Pírko, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ
48., 57. Ondřej Holub
19. 4. 10 18:15 zzANG Farkáň 92 1.FC Santa Tranta PC C 3. 4:4 (1:3)
Vyrovnané utkání výborné úrovně s množstvím šancí na obou stranách. Santa měla výborný začátek, kdy se ujala vedení, které si udržela do přestávky. Ve druhém dějství se domácím podařilo srovnat skóre a to především zásluhou Adama, který gólem z penalty 8. minut po přestávce dokonal hattrick. Tentýž hráč dokonce svůj tým dostal o šest minut později do vedení. S tím se ale hosté nehodlali smířit a 4. minuty před koncem uzavřeli skóre na konečných 4:4. Spravedlivé dělení bodů. Otomar Sláma, Viktor Starec
Farkáň 92 1.FC Santa Tranta PC C
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň vs Karel Hnátek – Ondřej Chomát, Miroslav Hulín, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Radovan Skok, Zdeněk Vondráček
20., 32., 38., 44. Petr Adam 2. Lukáš Kodad
7. Lukáš Krajči
30. Ondřej Chomát
56. Karel Hnátek
12. 4. 10 19:30 ARIT Santa Tranta PC C Ekonom WT 2. 3:5 (1:4)
Utkání bylo rozhodnuto po 20. minutách, kdy se hosté 3x trefili. Domácí se poté probrali, hlavně hráč Krajčí, ale otočit zápas se jim už nepodařilo.
Santa Tranta PC C Ekonom WT
Jiří Gabriel – Ondřej Chomát, Petr Chyle, Karel Hnátek, Miroslav Hulín, Tomáš Jankásek, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Miroslav Nepšinský vs Petr Janda – Ladislav Adamec, Pavel Čálek, Zdeněk Fiala, Martin Froněk, David Horák, Miroslav Kamarád, Dušan Kříž, Jan Květoň, Ján Opiela, Jan Škornička