12. G.I.C La Plate de Cünde 11 2 0 9 34:61 4

Po 17.5.10 19:00 P2 Bratři v triku Ujde to 1980 SK   (HL4A)
Po 17.5.10 20:15 P2 Canary FC Perpetis   (HL8C)
Po 31.5.10 19:00 P1 Vyzunk FM Bratři v triku   (HL4A)
Po 31.5.10 20:15 P1 Betl KFK SUP Nejistá sezóna SUP   (SVL2B)
Út 22.6.10 18:15 zzPODVI K.K.K. Čech Mejd   (HL5B)
Út 22.6.10 19:30 zzPODVI Stará dáma Audi United FC   (HL2B)

14. 6. 10 19:30 zzPODVI Kbelské vosy A Farkáň 92 1.FC 11. 9:0 (5:0)
Utkání proměnil ve svůj střelecký koncert hráč Vos Martin Dolejš. Martin Fořt, Radek Klouček
Kbelské vosy A Farkáň 92 1.FC
Lukáš Mejsnar – Jan Chudoba, Martin Dolejš, Vladimír Dolejš, Michael Franc, Tomáš Haniak, Jiří Lustik, Václav Pavlík vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Durdík, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Ondřej Nierostek
15., 17., 20., 24., 33., 57., 58. Martin Dolejš
22. Tomáš Haniak
49. Vladimír Dolejš
29 Jan Chudoba
7. 6. 10 18:45 TEMPO Farkáň 92 1.FC G.I.C La Plate de Cünde 10. 8:6 (4:3)
Utkání bez obran, kde padalo hodně gólů a kde se ukázaly individuální schopnosti hráčů. Zejména Pírka a Strouhala a na druhé straně Jelínka a Adama. Hlavně díky těmto hráčům byla vidět nápaditá zakončení.
Farkáň 92 1.FC G.I.C La Plate de Cünde
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Karel Jelínek, Tomáš Kofroň vs Dušan Melíšek – Miroslav Pecka, Jakub Pírko, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ
6., 25., 58. Karel Jelínek
17. Tomáš Kofroň
22., 36., 45. Petr Adam
55. Jan Fousek
7., 16., 44. Jakub Pírko
10., 32., 60. Jan Strouhal
1. 6. 10 18:15 zzNOVOB Farkáň 92 1.FC UTS Vršovice 9. 3:4 (1:3)
Přehnaně agresivní utkání zaslouženě vyhráli hosté, kteří si zápas sami komplikovali lacinými góly. Michal Floch, Tomáš Kvapil
Farkáň 92 1.FC UTS Vršovice
Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Durdík, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň vs Jiří Sušický – Radim Jašek, Jan Kodýtek, Jan Krtil, David Šefara, Martin Sekan, Filip Šmahel, Petr Střelka, Michal Wágner
29., 39., 55. Petr Adam 8., 17., 52. Filip Šmahel
22. Martin Sekan
24. 5. 10 19:30 ARIT Ekonom WT Farkáň 92 1.FC 8. 1:1 (0:0)
Nádherné utkání s šancemi na obou stranách. Několikrát zvonila branková konstrukce. Oba gólmani předváděli vynikající zákroky a i proto zápas skončil remízou. Adam Narwa
Ekonom WT Farkáň 92 1.FC
Petr JandaLadislav Adamec, Jan Květoň, Ondřej Rybka, David Vacek, Ondřej Vacek vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír
46. Ondřej Rybka 38. Petr Adam
18. 5. 10 19:30 zzANG Farkáň 92 1.FC Dvorce SK MPI 7. 5:3 (2:1)
Kvalitní utkání sa důrazem na obou stranách. Remíza by byla spravedlivější. Dalibor Beneš, Pavel Pátecký
Farkáň 92 1.FC Dvorce SK MPI
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Durdík, Jan Fousek, Aleš Froňka, Karel Jelínek, Martin Kavalír vs Michal Šůcha – Pavel Lobodáš, Marcel Nikl, Luboš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl, Jaroslav Šindelář, David Zelený
33. David Zelený
10. 5. 10 17:00 DEKAN Bakera Farkáň 92 1.FC 6. 7:5 (4:1)
Krásný zápas zajímavého průběhu, plný šancí a pěkných akcí.
Bakera Farkáň 92 1.FC
Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Roman Petrák, David Ráž, Luboš Řeháček, Pavel Schütz, Pavel Šimáček, Martin Ullík vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Karel Jelínek, Martin Kavalír
50. Karel Jelínek
3. 5. 10 18:15 MIKU3 Farkáň 92 1.FC B.E.I. - Eurolines 5. 4:6 (1:3)
Klidné utkání bez emocí v duchu fairplay. Jan Kryštof, Petr Beer
Farkáň 92 1.FC B.E.I. - Eurolines
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Štěpán Suchý vs Roman Soukup – Lukáš Bezvoda, Jiří Chlebna, Martin Douda, Jiří Fajt, Tomáš Horálek, Roman Soukup
34. Lukáš Bezvoda
26. 4. 10 20:45 MIKU1 Pražská legie 2000 Farkáň 92 1.FC 4. 3:0 (3:0)
V rozpětí tří minut bylo o osudu utkání rozhodnuto. Hráči Legie na soupeře vlétli přesnou kombinací, disciplínou a hlavně pohybem a opravdu předvedli moc pěknou hru. Týmu Farkáň nelze upřít snahu, dostal se i do gólových šancí, neproměnil však žádnou.
Pražská legie 2000 Farkáň 92 1.FC
Milan Starý – Rostislav Drtina, Petr Holuša, Juraj Javorček, Jan Petrák, Jan Škvor, Daniel Tůma, Miloš Urban vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Karel Jelínek, Tomáš Kofroň
5. Rostislav Drtina
6. Daniel Tůma
7. Petr Holuša
19. 4. 10 18:15 zzANG Farkáň 92 1.FC Santa Tranta PC C 3. 4:4 (1:3)
Vyrovnané utkání výborné úrovně s množstvím šancí na obou stranách. Santa měla výborný začátek, kdy se ujala vedení, které si udržela do přestávky. Ve druhém dějství se domácím podařilo srovnat skóre a to především zásluhou Adama, který gólem z penalty 8. minut po přestávce dokonal hattrick. Tentýž hráč dokonce svůj tým dostal o šest minut později do vedení. S tím se ale hosté nehodlali smířit a 4. minuty před koncem uzavřeli skóre na konečných 4:4. Spravedlivé dělení bodů. Otomar Sláma, Viktor Starec
Farkáň 92 1.FC Santa Tranta PC C
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Karel Jelínek, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň vs Karel Hnátek – Ondřej Chomát, Miroslav Hulín, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Radovan Skok, Zdeněk Vondráček
20., 32., 38., 44. Petr Adam 2. Lukáš Kodad
7. Lukáš Krajči
30. Ondřej Chomát
56. Karel Hnátek
12. 4. 10 20:45 DEKAN Pražačka Farkáň 92 1.FC 2. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání. Hosté byli produktivnější. Jan Chrt, Radek Horáček
Pražačka Farkáň 92 1.FC
Emil Springer – Roman Chramosta, Andreas García, Petr Janda, Jiří Karafiát, Luboš Neveršil, Tomáš Solar, Zbyněk Zahrádka vs Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Ondřej Nierostek
3. Petr Adam
32. OG
30. 3. 10 19:30 DEKAN Farkáň 92 1.FC Little Eden FC 1. 2:7 (1:2)
Po prvním vyrovnaném poločase a vlastním gólu hráče Bretta, se po přestávce projevila větší techničtější vyspělost a kombinace hráčů Little Eden. Jinak slušně hrané utkání bez zákeřných faulů. Zasloužená výhra týmu Little. Petr Blahout, Michal Petráš
Farkáň 92 1.FC Little Eden FC
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Ondřej Nierostek, Štěpán Suchý vs Milan Hrdina – Jan Dvořák, Tomáš Hlaváč, Roman Jakš, Jan Paulín, Michal Paulín, Tomáš Růžička, Michal Slavík, Vladimír Stopa, Martin Švestka