11. Borussia Dortšpunt A 11 3 1 7 29:33 7

Út 19.10.10 19:00 P1 Rychlí hroši APK Bum bar PV A   (HL4A)
Út 19.10.10 20:15 P1 ALT 1.AK Modrá vopice TJ   (HL6C)
Út 9.11.10 18:15 HOSTI Benda 1964 OFC SUP Nic Moc Boys SUP   (SVL2A)
Út 9.11.10 19:30 HOSTI ALT 1.AK Paradentol 1.FC   (HL6C)
St 24.11.10 18:30 HRAB2 J.R.Club A VŠSK MFF UK B   (HL5E)
St 24.11.10 19:45 HRAB2 Viktorčin smích Tajfun AC   (HL6C)

29. 11. 10 20:45 DEKAN Santa Tranta PC C Borussia Dortšpunt A 11. 3:2 (1:1)
Domácí se od začátku chopili iniciativy a v prvním poločase měli převahu. V druhé půli ale nastoupili hosté a po rychlém gólu se dostali do vedení. Pak ale znova inkasovali a Santa v klidu dohrála zápas. David Hron, Marek Sehnal
Santa Tranta PC C Borussia Dortšpunt A
Karel Hnátek – Petr Chyle, Miroslav Hulín, Tomáš Jankásek, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Radovan Skok, Tomáš Sůva vs Pavel Kříž – Lukáš Hora, Martin Müller, Ondřej Pecha, Leon Petrů, Jan Šrepl
15. Jan Šrepl
19. 11. 10 19:30 MIKU3 Resident Harrachov Santa Tranta PC C 10. 0:6 k.
12. 11. 10 16:30 TEMPO Santa Tranta PC C Reage boys 9. 10:4 (6:0)
Rozhodčí se nedostavili!!! Po vzájemné dohodě odpískal náhradní rozhodčí z hostujícího týmu.
Santa Tranta PC C Reage boys
Karel Hnátek – Miroslav Hulín, Tomáš Jankásek, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Miroslav Nepšinský, Jaroslav Špánek, Tomáš Sůva vs Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Petr Kutal, Dalibor Mička, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Pech
5., 8., 40. Lukáš Krajči
10., 15., 38., 50. Jaroslav Špánek
21., 48. Tomáš Sůva
28. Miroslav Nepšinský
33., 51. Dalibor Mička
45., 58. Daniel Čermák
5. 11. 10 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Santa Tranta PC C 8. 0:2 (0:0)
Hráči hostů trpělivě zdolávali defenzivu domácích a nakonec se dočkali zasloužené odměny.
4 TD Ala Bundy A Santa Tranta PC C
Milan Sapík – Jan Bechyňák, Tomáš Nejdl, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Jiří Růžička, Jiří Šebesta, Pavel Votánek vs Karel Hnátek – Petr Chyle, Miroslav Hulín, Tomáš Jankásek, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Radovan Skok, Jaroslav Špánek, Tomáš Sůva
40. Jaroslav Špánek
51. Lukáš Krajči
12. Petr Chyle
25. 10. 10 20:15 P2 Santa Tranta PC C Santa Dominica 7. 3:3 (0:2)
Velice pohledné utkání s větší kvalitou na straně hostů, kteří jen nedůrazem ve vlastním vápně a lacinými góly promarnili dvougólový náskok. Jakub Burian, Michal Lampír
Santa Tranta PC C Santa Dominica
Karel Hnátek – Petr Chyle, Miroslav Hulín, Tomáš Jankásek, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Radovan Skok, Tomáš Sůva, Zdeněk Vondráček vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, David Hrubý, Michal Jakl, Miloslav Lev, Nikola Štochl, Michal Uhlíř
36. Radovan Skok
39. Tomáš Jankásek
57. Tomáš Sůva
2. Michal Bureš
22., 48. Nikola Štochl
18. 10. 10 19:30 MIKU2 Pražská legie 2000 Santa Tranta PC C 6. 5:1 (2:1)
Do 54. minuty vyrovnaný zápas. Rozhodla lepší koncovka v závěru. František Humpál, Tomáš Urban
Pražská legie 2000 Santa Tranta PC C
Rostislav Drtina – Juraj Javorček, Marek Kóňa, Jakub Krofta, Risto Sipcic, Jan Škvor, Milan Starý, Jiří Štefanov vs Karel Hnátek – Petr Chyle, Miroslav Hulín, Tomáš Jankásek, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Miroslav Nepšinský, Radovan Skok, Tomáš Sůva, Zdeněk Vondráček
16. Juraj Javorček
26. Jan Škvor
54., 59. Marek Kóňa
58. Risto Sipcic
3. Lukáš Krajči
10. 10. 10 18:45 P3 Santa Tranta PC C S.N.F. A 5. 2:6 (0:2)
Pohledné a technické utkání, ve kterém měli hosté lepší koncovku. Filip Šašek, Jiří Pučálka
Santa Tranta PC C S.N.F. A
Karel Hnátek – Tomáš Jankásek, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Miroslav Nepšinský, Radovan Skok, Tomáš Sůva, Zdeněk Vondráček vs Lukáš Dvořáček – Roman Bačák, Pavel Čech, Vladimír Lihne, Jiří Pak, Michal Perna, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Vít Zukal
38., 60. Lukáš Krajči 5. Vít Zukal
27. Pavel Čech
33. Alexandr Ščiklin
42., 55. Jiří Pak
45. Roman Bačák
8. 10. 10 20:45 MIKU3 Samson Bonella A Santa Tranta PC C 4. 4:4 (2:2)
Zápas výborné úrovně, díky oběma týmům. Tranta šla do dvougólového vedení, ale ještě do půle náskok ztratila a hned po přestávce musela dohánět manko. To se jí v posledních deseti minutách povedlo. Remíza je tak pro oba týmy spravedlivá. Husák
Samson Bonella A Santa Tranta PC C
Jan Slabý – Petr Čermák, Miroslav Chmelík, Roman Čížek, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Petr Novák, Filip Turek vs Karel Hnátek – Petr Chyle, Tomáš Jankásek, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Jaroslav Špánek, Tomáš Sůva, Zdeněk Vondráček
55. Tomáš Král
24. 9. 10 16:30 TEMPO Santa Tranta PC C Nisa AC 3. 6:13 (1:6)
Neuvěřitelná přestřelka skončila zaslouženým vítězstvím Nisy. I když branky padali průběžně, poslední desetiminutovka byla nejbohatší, když se hrálo prakticky bez obran nahoru dolů. Bedřich Šonka, Jiří Doležel
Santa Tranta PC C Nisa AC
Karel Hnátek – Petr Chyle, Miroslav Hulín, Lukáš Kodad, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Jaroslav Špánek, Tomáš Sůva, Zdeněk Vondráček vs Martin Netrefa – Tomáš Čebiš, Ondřej Červinský, Jakub Horský, Jan Kříž, Vojtěch Mráz, Stanislav Pechlát, Ondřej Staněk