8. Deportivo Estudiantil FC A 11 6 0 5 41:31 10
9. G.I.C La Plate de Cünde 11 5 0 6 43:39 10

Ne 13.9.09 19:30 BECH Tutto bene A Dropa FC A   (HL6L)
Ne 13.9.09 20:45 BECH The Penguins 6:5 B Hustec   (HL4E)
Ne 4.10.09 13:45 ZAK Nikdo nikde Pražačka   (HL3D)
Ne 4.10.09 15:00 ZAK MTPCH Sokol Vysočany A   (HL3D)
So 12.12.09 10:00 BECH Senioři Praha A Hoptajch team   (HL7F)
So 12.12.09 11:15 BECH Relax-FC Absinth   (HL4D)

3. 12. 09 20:45 BECH Notorkros FK Bakera 11. 5:2 (3:1)
Techničtější Notorkros zaslouženě zvítězil. I když po začátku bylo vše velmi vyrovnané. Celkově pěkný fotbal v podání obou týmů. Petr Panchártek, Luděk Okénka
Notorkros FK Bakera
Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Vojtěch Kramář, Dominik Minarčík, Jiří Prejsek, Martin Puk vs Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Jiří Kuděj, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček, Martin Ullík
4., 15. Jiří Koula
8. Martin Puk
52. Dominik Minarčík
55. OG
2., 36. Jiří Kuděj
21. 11. 09 10:00 BECH B.E.I. - Eurolines Notorkros FK 10. 1:7 (0:4)
Hosté byli po většinu zápasu lepší a zaslouženě vyhráli.
B.E.I. - Eurolines Notorkros FK
Roman Soukup – Jiří Chlebna, Martin Douda, Martin Dušek, Jiří Fajt, Jakub Homolka, Tomáš Horálek, Roman Soukup vs Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Jiří Prejsek, Martin Puk, Petr Šourek
35. Jiří Chlebna 10., 24., 28. Martin Puk
16. Jan Jiras
54. Pavel Jiras
57. Petr Šourek
60. Jiří Prejsek
15. 11. 09 10:00 BECH Notorkros FK Audi United FC 9. 1:2 (0:1)
Hezké utkání o čelo tabulky, rozhodla lepší koncovka Audi. Notorkros v závěru zabral, ale na bod už nedosáhl. Martin Kubelík, Vojtěch Havlovec
Notorkros FK Audi United FC
Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Jiří Koula, Vojtěch Kramář, Dominik Minarčík, Jiří Prejsek, Martin Puk, Petr Šourek vs Mykola Shokodko – Pavel Bobek, Lukáš Carboch, František Douděra, Marek Kóňa, Zdeněk Kouba, Martin Kyloušek, Martin Šimek, Jiří Smetana
52. Petr Šourek 19. Marek Kóňa
44. František Douděra
27. Marek Kóňa
30. Martin Šimek
7. 11. 09 10:00 BECH Queens Park Club Notorkros FK 8. 2:4 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli v úvodu lepší domácí. Ve druhém poločase však lépe kombinovali hosté a zaslouženě vyhráli. Filip Dvořák, Marek Pazourek
Queens Park Club Notorkros FK
Jakub Pánek – Alpha Mamadou Diallo, Karel Hrubeš, Petr Metzger, Josef Průša, Ondřej Sedláček, Daniel Smrčka, Petr Voves vs Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Jiří Koula, Vojtěch Kramář, Dominik Minarčík, Jiří Prejsek, Martin Puk
19. Ondřej Sedláček
49. Daniel Smrčka
50 Daniel Smrčka 28., 29., 37. Jiří Koula
52. Vojtěch Kramář
31. 10. 09 10:00 BECH Notorkros FK President FC 7. 6:0 k.
Hostující President se k utkání nedostavil... Martin Mates, Petr Tesař
Notorkros FK President FC
Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Pavel Jiras, Jiří Koula, Vojtěch Kramář, Dominik Minarčík, Jiří Prejsek, Martin Puk vs
24. 10. 09 10:00 BECH Notorkros FK Fugas CF A 2. 10:0 (4:0)
Pohledné utkání z obou stran. Zásadní rozdíl byl v tom, že Fugas neproměnil žádnou šanci, zatímco Notorkros byl velmi produktivní. Ovšem nebýt gólmana hostů, bylo by skóre mnohem vyšší. Dalibor Pavlíček, Kamil Kohout
Notorkros FK Fugas CF A
Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Vojtěch Kramář, Jiří Prejsek, Martin Puk, Jan Soročin vs Karel Mikeš – Jiří Bialek, Radek Fál, Petr Gemza, Jan Jiroušek, Jaroslav Šamánek
4., 39. Martin Hrdlička
8., 28., 50. Jan Soročin
10., 34., 45. Martin Puk
52., 55. Vojtěch Kramář
17. 10. 09 10:00 BECH Suchdol sabres A Notorkros FK 6. 2:3 (1:2)
Zasloužená výhra Notrkrosu, ale bylo by lepší kdyby "fotbalisté" více hráli a méně mluvili. Michal Zika, Josef Turek
Suchdol sabres A Notorkros FK
Miroslav Šimek – David Bělčický, Martin Formánek, Ondřej Hrabě , Jan Koutecký, Tomáš Riedel, Petr Vorel, Michal Zatrapa vs Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Pavel Jiras, Jiří Koula, Vojtěch Kramář, Dominik Minarčík, Jiří Prejsek, Martin Puk
24. David Bělčický
46. Jan Koutecký
5. Jiří Prejsek
27. Martin Puk
44. Jiří Koula
10. 10. 09 10:00 BECH Nisa AC Notorkros FK 5. 3:1 (3:1)
Z obou stran pohledné utkání ... náhradní
Nisa AC Notorkros FK
Martin Netrefa – Ondřej Červinský, Jakub Horský, Jakub Jeřábek, Jan Kříž, Stanislav Pechlát, Ondřej Staněk vs Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Vojtěch Kramář, Dominik Minarčík, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Martin Puk
4., 27. Ondřej Staněk
16. Ondřej Červinský
10. Martin Hrdlička
3. 10. 09 10:00 BECH Notorkros FK Mastný tyče 4. 10:3 (4:2)
Domácí začali ve velkém stylu a ve 12 minutě už vedli 3:0, poté hosté zabrali a dvěma góly snížili na rozdíl jediné branky. První poločas byl poté vyrovnaný ale po změně stran už dominoval Notorkros a šesti góly dal výsledku podobu debaklu. Miroslav Hyža
Notorkros FK Mastný tyče
Jan Šrůta – Martin Ferčák, Lukáš Holler, Martin Hrdlička, Jan Jiras, Jiří Koula, Vojtěch Kramář, Jiří Prejsek, Jiří Puk vs Pavel Novotný – Jan Borovička, František Chval, Tomáš Jílek, Jan Mašín, Tomáš Modrý, Jindřich Rys, Jakub Schreier
16., 38. Jan Borovička
26. 9. 09 10:00 BECH Deportivo Estudiantil FC A Notorkros FK 1. 2:4 (1:2)
Deportivo bylo možná kombinačním pojetím hry lepším týmem, ale Jirka Koukal ukázal hráčům Deportiva, jak se mají střílet góly. Jan Fiala, Tomáš Wolf
Deportivo Estudiantil FC A Notorkros FK
Giovanni Mina – Javier Dario Acosta Serrano, Jose David Barrantes Alvarado, Andres Felipe Caballero, Jesus Castillo, Leonardo Echeverria, Christian Rene Guzman Echalar, Miguel Santiago Lasso Alvear, Guillermo Sebastian Menendez, Cristian Reta vs Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Vojtěch Kramář, Dominik Minarčík, Jiří Prejsek, Martin Puk
27. Jesus Castillo
34. Guillermo Sebastian Menendez
17., 25., 39., 54. Jiří Koula 32. Jiří Prejsek
19. 9. 09 08:45 ZAK G.I.C La Plate de Cünde Notorkros FK 3. 2:5 (1:4)
Skóre otevřeli domácí La Plate, ale Notorkros do poločasu čtyřmi brankami otočil. Ve druhé půli už byla hra vyrovnaná a to jak v poli, tak i na skóre. Petr Jambor
G.I.C La Plate de Cünde Notorkros FK
Dušan Melíšek – Tomáš Bárta, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Lukáš Topol vs Jan Šrůta – Lukáš Holler, Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Dominik Minarčík, Jiří Prejsek, Jiří Puk