10. Tycho de Brahe FC A 11 2 2 7 35:52 6

St 14.4.10 19:00 P3 Cormoran FC SUP Traktor Humus SUP A   (SVL2B)
St 14.4.10 20:15 P3 J.R.Club A Seznam.cz FC   (HL4C)
Út 27.4.10 19:00 P1 Oblouci 81 AFC SUP Benda 1964 OFC SUP   (SVL2B)
Út 27.4.10 20:15 P1 Javorák Po Útlumu 06   (VL2A)
Po 10.5.10 19:00 P1 Vršovice Breaker´s FPC Modrá vopice TJ   (HL6D)
Po 10.5.10 20:15 P1 Estudiantes Rokoska SUP   (SVL2B)

18. 6. 10 19:00 P1 Reage boys 4 TD Ala Bundy A 11. 0:4 (0:1)
Hosté sice neměli nikoho na střídání, ale i tak zvládli utkání velice dobře takticky a své šance dokázali suveréně proměnit. Petr Valenta
Reage boys 4 TD Ala Bundy A
Petr Petržilek – Daniel Čermák, Miroslav Damborský, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Dalibor Mička, Jan Šprachta, Ivan Straka, Radek Švejdar vs Milan Sapík – Peter Brťka, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Jiří Šebesta, Martin Záhumenský
20., 35., 44. Peter Brťka
51. Jiří Šebesta
11. 6. 10 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Borussia Dortšpunt A 10. 1:2 (1:2)
Zbytečně vyhrocené utkání vyhrál lepší tým. Domácí se snažili nahradit nedostatek hráčů bojovností, kterou často přeháněli. Technicky vyspělejší a fotbalovější hosté si vyhrát zasloužili. Luděk Slinták, Jan Záruba
4 TD Ala Bundy A Borussia Dortšpunt A
Milan Sapík – Peter Brťka, Petr Hösl, Jan Palkoska, Jan Ptáček, Martin Záhumenský vs Leon Petrů – Eduard Formáček, Matěj Holeček, Lukáš Hora, Libor Petrů, Jakub Vašák, David Vlnatý
20. Peter Brťka 14 Petr Hösl
27 Martin Záhumenský
44 Peter Brťka
4. Matěj Holeček
11. Jakub Vašák
42. Lukáš Hora
4. 6. 10 20:15 P3 Ukradený širáci 4 TD Ala Bundy A 9. 0:3 (0:1)
Kap. Ukradený širáci : Rozhodčí zkrátil druhý poločas o pět minut.
Rozhodčí : Námitku považuji za neopodstatněnou. Podle hodinek rozhodčího, asistenta i podle kapitána hostí bylo odehráno standartních třicet minut.
Ukradený širáci 4 TD Ala Bundy A
Petr Železný – Ondřej Beneš, Petr Freiman, Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Petr Kubalík, Petr Kučera, Ondřej Pecha, Miloslav Pokorný, Jan Pošta vs Jiří Šebesta – Petr Bechyňák, Peter Brťka, Petr Hösl, Antonín Klusáček, Michal Palkoska, Martin Záhumenský
23 Miroslav Havlík 26., 41. Peter Brťka
38. Petr Bechyňák
28. 5. 10 20:15 P3 4 TD Ala Bundy A MTPCH 8. 1:0 (0:0)
Obě mužstva technicky dobře vyspělá vsadila na zabespečenou obranu a podle toho to také vypadalo na hřišti. Hra byla sice svižná, ale s minimem šancí na obou stranách. Vyhrál šťasntější tým domácích, kterému vystřelil všechny body hráč Brťka krásnou střelou z otočky přímo do šibenice. Jan Götthans
4 TD Ala Bundy A MTPCH
Milan Sapík – Petr Bechyňák, Peter Brťka, Jan Palkoska, Jan Ptáček, Jiří Šebesta, Martin Záhumenský vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Michal Drga, Tomáš Dumbrovský, Petr Janovský, Jiří Mach, Jakub Müller, Petr Zelenka
44. Peter Brťka
21. 5. 10 20:15 P1 Nisa AC 4 TD Ala Bundy A 7. 4:2 (2:1)
Velice pohledné, útočné a přesto naprosto korektní a férové utkání. Vyhrál tým AC Nisa především díky hráčům Staňkovi, Šindelovi a bravurním zákrokům jejich brankáře Netrefy.
Nisa AC 4 TD Ala Bundy A
Martin Netrefa – Tomáš Čebiš, Ondřej Červinský, Jakub Horský, Jan Kříž, Stanislav Pechlát, Jiří Šindela, Ondřej Staněk vs Jiří Šebesta – Petr Bechyňák, Peter Brťka, Petr Hösl, Antonín Klusáček, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Martin Záhumenský
8. Jiří Šindela
14. Jan Kříž
31., 50. Ondřej Staněk
28. Peter Brťka
43. Petr Hösl
37. Petr Hösl
14. 5. 10 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Nemesis 6. 1:3 (0:1)
Vyrovnaný zápas rozhodly dva góly, které orámovaly přestávku. Domácí doplatili na mizernou koncovku. Radek Fál, Karel Klubal
4 TD Ala Bundy A Nemesis
Milan Sapík – Petr Hösl, Tomáš Nejdl, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Jiří Šebesta, Pavel Votánek, Martin Záhumenský vs Stanislav Šidlo – David Bimka, Martin Bušek, Robert Junek, Tomáš Michalík, Jan Průša, Martin Průša, Karel Vyšata
56. Jiří Šebesta 30., 32., 47. Tomáš Michalík
7. 5. 10 20:15 P1 Gumídci Méďové FC 4 TD Ala Bundy A 5. 1:2 (0:1)
Vyrovnanější zápas, zvítězil fotbalovější tým. Robert Šupita, Pavel Řezáč
Gumídci Méďové FC 4 TD Ala Bundy A
Michal Šebek – Matěj Cihelka, Tomáš Cipra, Filip Fiala, Jiří Jeřábek, Vladimír Kodytek, Jiří Kročák, Michal Krušina, Milan Tichý, Lukáš Zahradníček vs Jiří Šebesta – Petr Bechyňák, Petr Hösl, Antonín Klusáček, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Pavel Votánek, Martin Záhumenský
52. Vladimír Kodytek 27 Jiří Kročák 28. Michal Palkoska
42. Jan Ptáček
58. Pavel Votánek
30. 4. 10 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Gambrinus VH 4. 6:0 k.
Velmi pohledné utkání a mnoho hezkých a nevyužitých šancí. K vyrovnání výsledku došlo v poslední minutě celého zápasu. Martin Oppel, Petr Skřivan
4 TD Ala Bundy A Gambrinus VH
Milan Sapík – Petr Bechyňák, Peter Brťka, Petr Hösl, Michal Palkoska, Jiří Šebesta, Pavel Votánek, Martin Záhumenský vs Michal Petráš – Petr Grégr, Roman Kašajík, Jakub Ondráček, Martin Přáda, Radek Smolík, Jan Vladyka