10. Tycho de Brahe FC A 11 2 2 7 35:52 6

Ne 11.4.10 10:00 P3 Konvikt klub No madam ! A   (HL6I)
Ne 11.4.10 11:15 P3 Sever 1.FC Green tyros   (HL4E)
St 21.4.10 19:00 P3 Benda 1964 OFC SUP Houbaři   (SVL2B)
St 21.4.10 20:15 P3 Tycho de Brahe SUP Oblouci 81 AFC SUP   (SVL2B)
Ne 2.5.10 10:00 P2 Spartakus FC Bum bar PV B   (HL5G)
Ne 2.5.10 11:15 P2 United clans K.T.S. FC   (HL3D)

18. 6. 10 19:00 P1 Reage boys 4 TD Ala Bundy A 11. 0:4 (0:1)
Hosté sice neměli nikoho na střídání, ale i tak zvládli utkání velice dobře takticky a své šance dokázali suveréně proměnit. Petr Valenta
Reage boys 4 TD Ala Bundy A
Petr Petržilek – Daniel Čermák, Miroslav Damborský, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Dalibor Mička, Jan Šprachta, Ivan Straka, Radek Švejdar vs Milan Sapík – Peter Brťka, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Jiří Šebesta, Martin Záhumenský
20., 35., 44. Peter Brťka
51. Jiří Šebesta
11. 6. 10 20:15 P3 Tycho de Brahe FC A Reage boys 10. 0:2 (0:2)
Krásné, čistě hrané utkání rozhodl úvod zápasu, který Tycho zaspalo a v 11.minutě bylo rozhodnuto.
Tycho de Brahe FC A Reage boys
Oldřich Januška – Vladimír Chrástecký, Václav Jetel, Petr Ježek, Václav Makara, Jan Oplt, Josef Oplt, Jiří Runtsch vs Petr Petržilek – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Dalibor Mička, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Pech, Jan Šprachta, Ivan Straka, Radek Švejdar
8., 11. Dalibor Mička
4. 6. 10 20:15 P1 Reage boys Resident Harrachov 9. 5:6 (3:4)
Zpočátku oslabený tým Resident dostal rychlé dva góly, ale po doplnění počtu hráčů okamžitě převzal iniciativu a během pěti minut se dostal do vedení. Domácí se ale nevzdali a bojovali až do konce,podařilo se jim dvakrát vyrovnat, ale na odpověď na gól z 60.minuty už jim nezbyl čas. Tibor Ižák, Oleksiy Stashok
Reage boys Resident Harrachov
Pavel Sivák – Daniel Čermák, Petr Kutal, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Pech, Ivan Straka, Radek Švejdar vs Radek Klouček – Pavel Adámek, Tomáš Kratochvíl, Michal Netušil, Lukáš Novák, Štěpán Ťahan
1., 58. Dalibor Mička
3., 29. Radek Švejdar
42. Richard Onile - Ere Adekeye
6., 9., 11., 25., 60. Lukáš Novák
52. Michal Netušil
30. 5. 10 15:00 P3 Notorkros FK Reage boys 8. 3:3 (1:1)
Jasně lepší Notorkrosaři neproměnili spousty brankových příležitostí. David Kácl, Tomáš Kříž
Notorkros FK Reage boys
Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Pavel Jiras, Jiří Koula, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Martin Puk, Ondřej Puk vs Petr Petržilek – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Pavel Pech, Pavel Prokop, Radek Švejdar
58., 60. Radek Švejdar
21. 5. 10 20:15 P2 Borussia Dortšpunt A Reage boys 7. 1:3 (1:3)
Poklidné utkání, které rozhodli hosté větším důrazem ve vápně soupeře. Karel Hanžlík, Ivo Novák
Borussia Dortšpunt A Reage boys
Pavel Kříž – Eduard Formáček, Matěj Holeček, Lukáš Hora, Jakub Koudelka, Peter Lipták, Leon Petrů, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vašák vs Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Pech
11. Eduard Formáček 5., 27. Jaromír Hladůvka
19. Michal Jareš
14. 5. 10 20:15 P3 Reage boys Ukradený širáci 6. 3:0 (2:0)
Zprvu vyrovnané utkání, o kterém rozhodly góly kolem poločasu. I přes stále rostoucí tlak hostů ke konci zápasu, dokázali domácí uhájit čisté konto. Tomáš Peterka, Josef Toma
Reage boys Ukradený širáci
Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Jan Kocum, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Prokop, Ivan Straka, Radek Švejdar vs Petr Železný – Ondřej Beneš, Petr Freiman, Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Štěpán Holý, Ladislav Jelínek, Petr Kučera, Vladimír Novák, Miloslav Pokorný, Jan Pošta
23. Richard Onile - Ere Adekeye
27. Pavel Prokop
31. Michal Jareš
9. 5. 10 18:45 P3 MTPCH Reage boys 5. 6:1 (1:0)
V utkání plném nepřesností rozhodli domácí až zlepšeným výkonem ve druhém poločase. Lukáš Kunt, Štěpán Gregor
MTPCH Reage boys
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Michal Drga, Tomáš Dumbrovský, Petr Janovský, Jiří Mach, Jakub Müller, Petr Zelenka vs Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Pech, Ivan Straka, Radek Švejdar
15., 50., 59. Lukáš Borek
37. Pavel Demo
39. Petr Janovský
56. Tomáš Dumbrovský
34. Dalibor Mička 27. Pavel Pech
44. Michal Jareš
30. 4. 10 20:15 P2 Reage boys Nisa AC 4. 5:6 (2:1)
Nádherné utkání, kde se vedení přelévalo ze strany na stranu. Reage Boys hráli hlavně v 1. poločase efektivně, využili i zaváhání gólmana. Nisa ale ve druhé půli jako by chytla druhý dech a až do konce si se soupeřem měnila vedení, které nakonec 4. minuty před koncem strhla na svou stranu. Antonín Svoboda
Reage boys Nisa AC
Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Dalibor Mička, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Pech, Radek Švejdar vs Jakub Jeřábek – Tomáš Čebiš, Jakub Horský, Martin Netrefa, Stanislav Pechlát, Michal Pour, Jiří Šindela, Ondřej Staněk