Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 18.6.10 | 19:00 | P1 | Reage boys 4 TD Ala Bundy A | 11. | 0:4 |
Pá 11.6.10 | 20:15 | P3 | Tycho de Brahe FC A Reage boys | 10. | 0:2 |
Pá 4.6.10 | 20:15 | P1 | Reage boys Resident Harrachov | 9. | 5:6 |
Ne 30.5.10 | 15:00 | P3 | Notorkros FK Reage boys | 8. | 3:3 |
Pá 21.5.10 | 20:15 | P2 | Borussia Dortšpunt A Reage boys | 7. | 1:3 |
Pá 14.5.10 | 20:15 | P3 | Reage boys Ukradený širáci | 6. | 3:0 |
Ne 9.5.10 | 18:45 | P3 | MTPCH Reage boys | 5. | 6:1 |
Pá 30.4.10 | 20:15 | P2 | Reage boys Nisa AC | 4. | 5:6 |
Pá 23.4.10 | 20:15 | P1 | Nemesis Reage boys | 3. | 1:4 |
Pá 16.4.10 | 20:15 | P1 | Reage boys Gumídci Méďové FC | 2. | 4:2 |
Pá 9.4.10 | 20:15 | P1 | Gambrinus VH Reage boys | 1. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Notorkros FK | 11 | 8 | 3 | 0 | 57:20 | 19 |
2. | Nisa AC | 11 | 7 | 1 | 3 | 53:39 | 15 |
3. | Borussia Dortšpunt A | 11 | 6 | 2 | 3 | 38:22 | 14 |
4. | MTPCH | 11 | 6 | 2 | 3 | 32:20 | 14 |
5. | 4 TD Ala Bundy A | 11 | 7 | 0 | 4 | 29:17 | 14 |
6. | Reage boys | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:29 | 13 |
7. | Resident Harrachov | 11 | 6 | 0 | 5 | 54:40 | 12 |
8. | Nemesis | 11 | 4 | 3 | 4 | 33:38 | 11 |
9. | Ukradený širáci | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:33 | 9 |
10. | Tycho de Brahe FC A | 11 | 2 | 2 | 7 | 35:52 | 6 |
11. | Gambrinus VH | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
12. | Gumídci Méďové FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:45 | -1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 11.4.10 | 10:00 | P3 | Konvikt klub No madam ! A (HL6I) |
Ne 11.4.10 | 11:15 | P3 | Sever 1.FC Green tyros (HL4E) |
St 21.4.10 | 19:00 | P3 | Benda 1964 OFC SUP Houbaři (SVL2B) |
St 21.4.10 | 20:15 | P3 | Tycho de Brahe SUP Oblouci 81 AFC SUP (SVL2B) |
Ne 2.5.10 | 10:00 | P2 | Spartakus FC Bum bar PV B (HL5G) |
Ne 2.5.10 | 11:15 | P2 | United clans K.T.S. FC (HL3D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čermák Daniel | 10 | 2 |
Damborský Miroslav | 1 | 0 |
Hladůvka Jaromír | 9 | 2 |
Jareš Michal | 9 | 5 |
Kocum Jan | 1 | 0 |
Kutal Petr | 2 | 0 |
Lehečka Martin | 7 | 0 |
Mička Dalibor | 8 | 7 |
Onile - Ere Adekeye Richard | 9 | 2 |
Pavlíček Ondřej | 6 | 0 |
Pech Pavel | 8 | 0 |
Petržilek Petr | 3 | 0 |
Prokop Michal | 1 | 0 |
Prokop Pavel | 2 | 1 |
Sivák Pavel | 1 | 0 |
Šprachta Jan | 2 | 0 |
Straka Ivan | 8 | 0 |
Švejdar Radek | 10 | 11 |