Po 26.4.10 17:45 STER1 Italia VET Károv ZJ veteran   (VL4A)
Po 26.4.10 17:45 STER2 1.FC Žižkov Inter Bubeneč   (HL6A)
Po 26.4.10 19:00 STER2 Traktor Praha A Saens 1.FC B   (HL7A)
Po 26.4.10 19:00 STER1 Sebranka FC A Kehar Club FC   (HL4A)
Po 26.4.10 20:15 STER2 England United FC Exact FC A   (HL6A)
Po 26.4.10 20:15 STER1 Bronx KKK A Bratři v triku   (HL4A)

22. 6. 10 19:30 MIKU2 Pašáci Kareto-Reco 11. 2:3 (2:1)
Technické utkání přátelské úrovně. Domácí byli o trochu lepší, ale hosty držel jejich brankář. Nakonec zápas skončil výhrou hostů.
Pašáci Kareto-Reco
Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Karel Janďourek, Ondřej Jedlička, Milan Miga, Radek Novotný, Tomáš Pikula, Jan Trpišovský vs Tomáš Rejman – Tomáš Bubeník, Pavel Chvojka, Roman Čížek, Jiří Fichtner, Tomáš Kamler, Jiří Svoboda, Petr Tichý
2., 21. Karel Janďourek 27., 36. Pavel Chvojka
55. Roman Čížek
10. 6. 10 19:00 STER3 Ještěrka Pašáci 10. 1:3 (1:0)
Rozhodčí se nedostavili a vzhledem k tomu, že oba týmy začínaly bez střídání, hrálo se za absence píšťalky.
V první půli se lepší Ještěrka ujala vedení. Pašáci po změně stran soupeře zatlačili a poté co přestáli několik brejků, otočili v závěru skóre ve svůj prospěch.
Ještěrka Pašáci
Jan Hrubý – Miroslav Benkovský, Jiří Cieciura, Miroslav Haisl, Martin Melzoch, Martin Schuh vs Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Karel Janďourek, Ondřej Jedlička, Milan Miga, Jan Trpišovský, Petr Viliš
15. Miroslav Haisl 47. Ondřej Jedlička
50. Jan Trpišovský
57. Petr Viliš
3. 6. 10 18:15 ARIT Pašáci Fugas CF A 9. 6:3 (3:2)
Vyrovnané utkání na svou stranu strhli domácí v druhé půli, když osamoceného střelce Gemzu nikdo z hostů nedoplnil, zatímco kanonýr domácích Pikula našel střeleckou podporu svých spoluhráčů. Josef Jasenský, Martin Kožár
Pašáci Fugas CF A
Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Ondřej Jedlička, Jakub Mudra, Radek Novotný, Tomáš Pikula, Jan Trpišovský vs Josef Toma – Jiří Bialek, Radek Fál, Petr Gemza, Jan Klozar, Lukáš Knoško, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka
15., 21., 44., 56. Tomáš Pikula
19. Radek Novotný
51. Jakub Mudra
23., 29., 33. Petr Gemza
24. 5. 10 19:30 HANSP Filipi SK Pašáci 8. 4:2 (2:1)
Krásné utkání technicky dobře vybavených týmů. Pašáci doplatili na menší počet hráčů na střídání. Když už se vrátili do zápasu snížením na 3:2, ihned v zápětí inkasovali a bylo rozhodnuto. Josef Kubr, Pavel Hošek
Filipi SK Pašáci
Jiří Konárek – Jiří Hájek, Zdeněk Hanzlík, Jan Kindl, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, Filip Svoboda, Tomáš Tichý, František Ulrich, Petr Vaněček vs Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Karel Janďourek, Ondřej Jedlička, Radek Novotný, Jan Trpišovský, Petr Viliš
21. Miroslav Rožníček
23. Jan Kindl
42., 59. Filip Svoboda
20., 57. Jan Trpišovský
18. 5. 10 19:00 P2 Pašáci Bum bar PV A 7. 5:1 (3:1)
Vyrovnané a celkem fotbalové utkání. Rozhodl asi výkon gólmanů a hráče Janďourka
Pašáci Bum bar PV A
Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Karel Janďourek, Ondřej Jedlička, Radek Novotný, Tomáš Pikula, Jan Trpišovský, Petr Viliš vs David Václavík – Michal Bajcura, Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban
26., 30. Ondřej Jedlička
28., 45. Karel Janďourek
40. Tomáš Pikula
13. Vladimír Urban
11. 5. 10 18:15 HANSP Slamník I.USP Pašáci 6. 4:4 (0:2)
Bojovné utkání, ve kterém oba týmy zahazovaly tutové gólové šance jak na běžícím páse. Slamník neproměnil ani penaltu. Petr Deršák, Dušan Merta
Slamník I.USP Pašáci
Petr Čepelák – Petr Casanova, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Felix, Martin Kostříž, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka vs Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Ondřej Jedlička, Jakub Mudra, Radek Novotný, Tomáš Pikula, Jan Trpišovský, Petr Viliš
32. Libor Pícka
33., 52. Martin Chalupa
54. Petr Casanova
43 Petr Čepelák 17. Jakub Mudra
28., 33., 55. Jan Trpišovský
40. Jan Trpišovský
4. 5. 10 18:15 zzTKSPA Pašáci VSK MFF UK Praha A 5. 3:2 (1:2)
Velice pohledné utkání, hrané na vysoké úrovni bez zbytečných faulů. Z počátku se zdálo, že hosté mají utkání pod kontrolou, ale domácí vrátil do hry ještě v první půli Trpišovský. V druhé půli měli při šancích na obou stranách větší štěstí v koncovce Pašáci a tak se jim podařilo zápas otočit ve svůj prospěch. Tomáš Hanus, Ondřej Pelák
Pašáci VSK MFF UK Praha A
Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Karel Janďourek, Ondřej Jedlička, Jan Trpišovský, Petr Viliš vs Petr Kos – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Milan Krtička, Tomáš Marek, Petr Šácha, Marek Zelc
28. Jan Trpišovský
38. Petr Viliš
43. Ondřej Jedlička
3., 26. Petr Šácha
27. 4. 10 20:45 ARIT President FC Pašáci 4. 5:2 (2:1)
President hrál od 1.minuty bezstarostný fotbal, kterým se hlavně bavil. Pašáci nestíhali hlavně rychlostně. Bylo jen otázkou času, kdy brankový rozdíl bude takový, že bude rozhodnuto. Do 54.minuty mohli Pašáci ještě doufat v náhodné vyrovnání, ale dvě sóla zápas rozhodla. Radek Matoušek, Martin Prokop
President FC Pašáci
Roman Kadlec – Jiří Birt, Marcel Čuba, Ladislav Fořt, Jiří Křeček, Michal Rákosník, Martin Škorpil, Jan Tománek vs Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Karel Janďourek, Ondřej Jedlička, Milan Miga, Jakub Mudra, Radek Novotný, Tomáš Pikula, Jan Trpišovský, Petr Viliš
10. Jiří Křeček
17. Martin Škorpil
47., 57. Jan Tománek
54. Michal Rákosník
19., 48. Karel Janďourek
12. 4. 10 18:15 zzANG Pašáci PAVAPA Motl 3. 2:3 (1:3)
Od začátku měli lépe technicky vybavení hosté převahu, ačkoli hráli bez střídání. Tu také dokázali vyjádřit brankově. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale domácí už stačili výsledek jen korigovat. Luboš Olmr, Oldřich Přibyl
Pašáci PAVAPA Motl
Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Karel Janďourek, Ondřej Jedlička, Jakub Mudra, Radek Novotný, Tomáš Pikula, Jan Trpišovský vs David Motl – Michal Bureš, Marek Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Maxmilián Rumanovský
12. Tomáš Pikula
43. Jan Trpišovský
5., 28. Marek Lojda
27. Maxmilián Rumanovský
6. 4. 10 18:15 zzNOVOB Šachta UK Pašáci 2. 1:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas, kterému by slušela remíza. Fotbal skoro bez faulů, hraný v rychlém tempu se šťastnějším koncem pro hráče hostí. Ludvík Čábela, Roman Zahrádka
Šachta UK Pašáci
David Kubricht – Martin Antošík, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Karel Janďourek, Ondřej Jedlička, Milan Miga, Jakub Mudra, Radek Novotný, Tomáš Pikula, Jan Trpišovský, Petr Viliš
37. Martin Antošík 48. Ondřej Jedlička
57. Tomáš Pikula
30. 3. 10 17:00 BECH Nalejto 1.FC Pašáci 1. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, kde nakonec vyhrála zkušenost nad mládím. Marek Hála, Jan Souček
Nalejto 1.FC Pašáci
Jiří Pikner – Vojtěch Kliment, Tomáš Kutílek, Petr Němeček, David Přibyl, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký, Vojtěch Svoboda vs Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Karel Janďourek, Ondřej Jedlička, Milan Miga, Jakub Mudra, Tomáš Pikula, Petr Svoboda