Ne 25.4.10 11:15 STOD Cosmetic R.I.P. A   (HL6J)
Ne 23.5.10 17:30 TEMPO Budvarka B Dynamo UK   (HL6J)
Ne 23.5.10 18:45 TEMPO Katovna Žižkov Typos - Garda FC   (VL1A)

22. 6. 10 19:30 ARIT President FC Fugas CF A 11. 1:6 (1:3)
Rozhodčí komentář neuvedl. Daniel Kvasnovský, Otakar Truksa
Roman Kadlec – Marcel Čuba, Ladislav Fořt, Mikuláš Hnátek, Jiří Křeček, Martin Novák, Michal Rákosník, Milan Škába, Vladimír Sup vs Tomáš Peterka – Jiří Bialek, Radek Fál, Petr Frýba, Petr Gemza, Jan Klozar, Lukáš Knoško, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka, Josef Toma
22., 55. Josef Toma
34. Jan Klozar
39. Radek Fál
8. 6. 10 20:45 ARIT Filipi SK President FC 10. 3:4 (1:3)
Utkání zdržené bouří na promáčeném trávníku místy připomínalo vodní pólo. Vyhrát mohli obě mužstva, ale nakonec vyhráli o chlup lepší hosté.
Filipi SK President FC
Jiří Konárek – Zdeněk Hanzlík, Jan Kindl, Miroslav Rožníček, Filip Svoboda, František Ulrich vs Roman Kadlec – Marcel Čuba, Ladislav Fořt, Mikuláš Hnátek, Jiří Křeček, Martin Novák, Michal Rákosník, Martin Škorpil, Vladimír Sup, David Zábranský, Pavel Záhora
17., 59. Zdeněk Hanzlík
37. Filip Svoboda
2., 58. Vladimír Sup
5., 5. Marcel Čuba
1. 6. 10 19:00 P2 President FC Bum bar PV A 9. 7:4 (4:2)
Utkání mělo skvělou úroveň a tak rozhodla lepší produktivita domácího celku. Jan Žemlička, Petr Brothánek
President FC Bum bar PV A
Roman Kadlec – Marcel Čuba, Mikuláš Hnátek, Jiří Křeček, Martin Škorpil, Vladimír Sup, Jan Tománek, David Zábranský vs Přemysl Doležal – Michal Bajcura, Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban
7., 47. Marcel Čuba
9. Vladimír Sup
14., 21., 42., 45. David Zábranský
2. Pavel Polák
10. Ondřej Hlavata
54., 56. Vladimír Urban
25. 5. 10 20:45 ARIT Slamník I.USP President FC 8. 1:11 (0:5)
Tento zápas se nezapíše do historie Slamníku zlatým písmem. Od začátku byli Presidenti pány na hřišti a z hráčů Slamníku si dělali slalomové branky. Několikrát je dostali do role naprostých statistů. Jejich akce na jeden dotek potěšily oko každého, kdo byl na zápase přítomen. Petr Deršák, Jan Tumpach
Slamník I.USP President FC
Martin Kostříž – Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Felix, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Vladimír Sidorjak, Michael Tereba vs Roman Kadlec – Jiří Birt, Marcel Čuba, Ladislav Fořt, Martin Novák, Milan Škába
48. Martin Felix 8., 13., 36. Marcel Čuba
14., 23., 43., 56. Martin Novák
26., 47., 49. Milan Škába
48. Ladislav Fořt
18. 5. 10 20:45 ARIT President FC VSK MFF UK Praha A 7. 3:2 (1:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích.
President FC VSK MFF UK Praha A
Roman Kadlec – Marcel Čuba, Ladislav Fořt, Jiří Křeček, Michal Rákosník, Milan Škába, Vladimír Sup, Jan Tománek, Pavel Záhora vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Radek Hanáček, Tomáš Marek, Marek Zelc
4. Vladimír Sup
41., 49. OG
46. Marek Zelc
58. Viktor Bobro
49. Václav Bičovský
11. 5. 10 20:45 ARIT Šachta UK President FC 6. 0:6 (0:3)
Slušně hrané utkání, ve kterém hosté předvedli velmi dobrý výkon. Celý zápas měli výraznou převahu a rozdíl mohl být i podstatně větší. Jan Nohejl, Karel Ševčík
Šachta UK President FC
David Kubricht – Martin Antošík, Pavel Doskočil, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Roman Kadlec – Jiří Birt, Marcel Čuba, Ladislav Fořt, Mikuláš Hnátek, Michal Rákosník, Milan Škába, Martin Škorpil, Vladimír Sup, David Zábranský
2., 5., 23. David Zábranský
48. Vladimír Sup
53. Mikuláš Hnátek
60. Marcel Čuba
4. 5. 10 20:45 ARIT PAVAPA Motl President FC 5. 7:3 (1:1)
V prvním poločase byl zápas oboustranně vyrovnaný. Ve druhém nastoupil střelec Motl a zničil hattrickem tým hostů.
PAVAPA Motl President FC
David Motl – Michal Bureš, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Pavel Motl, Maxmilián Rumanovský vs Roman Kadlec – Marcel Čuba, Ladislav Fořt, Jiří Křeček, Martin Škorpil, Vladimír Sup, Jan Tománek
15. Marek Lojda
41., 53. Miroslav Lojda
46., 52., 56. Pavel Motl
50. Maxmilián Rumanovský
10., 60. Vladimír Sup
58. Martin Škorpil
27. 4. 10 20:45 ARIT President FC Pašáci 4. 5:2 (2:1)
President hrál od 1.minuty bezstarostný fotbal, kterým se hlavně bavil. Pašáci nestíhali hlavně rychlostně. Bylo jen otázkou času, kdy brankový rozdíl bude takový, že bude rozhodnuto. Do 54.minuty mohli Pašáci ještě doufat v náhodné vyrovnání, ale dvě sóla zápas rozhodla. Radek Matoušek, Martin Prokop
President FC Pašáci
Roman Kadlec – Jiří Birt, Marcel Čuba, Ladislav Fořt, Jiří Křeček, Michal Rákosník, Martin Škorpil, Jan Tománek vs Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Karel Janďourek, Ondřej Jedlička, Milan Miga, Jakub Mudra, Radek Novotný, Tomáš Pikula, Jan Trpišovský, Petr Viliš
10. Jiří Křeček
17. Martin Škorpil
47., 57. Jan Tománek
54. Michal Rákosník
19., 48. Karel Janďourek
13. 4. 10 20:45 ARIT Nalejto 1.FC President FC 3. 1:2 (1:2)
Rychlost mladších hráčů Nalejto dokázali Presidenti eliminovat fotbalovou chytrostí a hlavně Hanspaulskou zkušeností. Nalejto se sice dokázalo uvolnit a bleskově si nahrát, ale většina jejich akcí končila před vápnem. V 17.minutě Presidenti otevřeli skóre a ve 23.minutě vyrobila obrana domácích hrubku po které padl vítězný vlastenec. Před poločasem se rozvlnila i Presidentská síť, ale během druhé půle si hosté těsné vedení pohlídali. Eduard Vítek
Nalejto 1.FC President FC
Jiří Pikner – Martin Hlaváč, Vojtěch Kliment, Tomáš Kutílek, Petr Němeček, Josef Petrusek, David Přibyl, Zdeněk Semecký, Vojtěch Svoboda vs Roman Kadlec – Jiří Birt, Ladislav Fořt, Mikuláš Hnátek, Jiří Křeček, Martin Novák, Michal Rákosník, Milan Škába, Martin Škorpil, David Zábranský
30. Vojtěch Svoboda 17. Michal Rákosník
29. OG
6. 4. 10 20:45 ARIT President FC Kareto-Reco 2. 4:6 (1:1)
Velice pěkné utkání dvou týmů, které chtěly hrát fotbal. Začátek byl z obou stran opatrný, ale po proměněné penaltě za faul brankáře hostů se začal hrát útočný fotbal, ve kterém se v závěru prosadilo Kareto-reco svojí důslednou snahou o kombinační hru. President hrál hodně individuálně a dával tak příležitost vyniknout hostujícímu gólmanovi. Radek Matoušek, Martin Prokop
President FC Kareto-Reco
Roman Kadlec – Jiří Birt, Marcel Čuba, Ladislav Fořt, Jiří Křeček, Michal Rákosník, Milan Škába, Martin Škorpil, Jan Tománek vs Tomáš Rejman – Tomáš Bubeník, Pavel Chvojka, Roman Čížek, Viktor Doleček, Tomáš Fichtner, Tomáš Kamler, Tomáš Vyhnal