Út 13.4.10 19:00 P2 Agónie FCD Super Naděje B   (SVL2A)
Út 13.4.10 20:15 P2 Felix club Palouk SK   (HL5B)
Čt 13.5.10 19:30 DEKAN Komtupapa Real TIDE XXL   (HL5D)
Čt 13.5.10 20:45 DEKAN Blesk VK A Blue devils   (HL6D)

22. 6. 10 19:30 HANSP Slamník I.USP Bum bar PV A 11. 0:2 (0:0)
Bum bar byl i bez možnosti střídání lepším týmem a zaslouženě vyhrál.
Martin Kostříž – Václav Bartůšek, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Felix, Zbyněk Mleziva, Vladimír Sidorjak, Daniel Tereba, Michael Tereba vs Michal Müller – Ondřej Hlavata, Jiří Malý, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban
37. Michal Müller
41. Pavel Polák
8. 6. 10 19:00 P1 Bum bar PV A VSK MFF UK Praha A 10. 1:5 (0:4)
Utkání odehráno za vydatného deště. Hosté měli zápas pod kontrolou, domácí se na nic nezmohli a proto odešli bez bodu.
Bum bar PV A VSK MFF UK Praha A
Přemysl Doležal – Michal Bajcura, Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Jiří Malý, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban vs Lumír Žák – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos
39. OG 19. Viktor Bobro
20., 21. Vojtěch Čertík
24. Radek Hanáček
55. Petr Kos
1. 6. 10 19:00 P2 President FC Bum bar PV A 9. 7:4 (4:2)
Utkání mělo skvělou úroveň a tak rozhodla lepší produktivita domácího celku. Jan Žemlička, Petr Brothánek
President FC Bum bar PV A
Roman Kadlec – Marcel Čuba, Mikuláš Hnátek, Jiří Křeček, Martin Škorpil, Vladimír Sup, Jan Tománek, David Zábranský vs Přemysl Doležal – Michal Bajcura, Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban
7., 47. Marcel Čuba
9. Vladimír Sup
14., 21., 42., 45. David Zábranský
2. Pavel Polák
10. Ondřej Hlavata
54., 56. Vladimír Urban
25. 5. 10 19:00 P2 Bum bar PV A PAVAPA Motl 8. 2:2 (1:0)
Velmi svižné a čistě hrané utkání, jemuž remíza nakonec sluší právem i přes o něco vetší fotbalovost hostí. Tomáš Hrdý, Josef Jasenský
Bum bar PV A PAVAPA Motl
Přemysl Doležal – Michal Bajcura, Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban vs David Motl – Michal Bureš, Jiří Kmoch, Milan Korman, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Maxmilián Rumanovský, Michal Šimon
18. Vladimír Urban
52. Ondřej Hlavata
31. Maxmilián Rumanovský
33. Jiří Kmoch
18. 5. 10 19:00 P2 Pašáci Bum bar PV A 7. 5:1 (3:1)
Vyrovnané a celkem fotbalové utkání. Rozhodl asi výkon gólmanů a hráče Janďourka
Pašáci Bum bar PV A
Tomáš Kůtek – Petr Geisler, Karel Janďourek, Ondřej Jedlička, Radek Novotný, Tomáš Pikula, Jan Trpišovský, Petr Viliš vs David Václavík – Michal Bajcura, Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban
26., 30. Ondřej Jedlička
28., 45. Karel Janďourek
40. Tomáš Pikula
13. Vladimír Urban
11. 5. 10 19:00 P2 Bum bar PV A Nalejto 1.FC 6. 0:5 (0:0)
Ve vyrovnané 1.půli gól sice nepadl, ale hned po změně stran se po hrubé chybě stopera domácích dostali hosté do vedení. Definitivní zlom nastal ve 42.minutě, když si Hecht vstřelil vlastence. Po této inkasované brance otevřeli domácí hru, čehož soupeř využil k navýšení na konečných 5:0. Štěpán Karlík, Martin Černoch
Bum bar PV A Nalejto 1.FC
Přemysl Doležal – Michal Bajcura, Martin Dušek, Robert Hecht, Ondřej Hlavata, Jiří Malý, Pavel Polák, David Šebek vs Jiří Pikner – Martin Hlaváč, Vojtěch Kliment, Tomáš Kutílek, Petr Němeček, David Přibyl, Jan Přibyl, Lukáš Stanko, Vojtěch Svoboda
24 Robert Hecht 32. Vojtěch Svoboda
42. OG
47., 48. Petr Němeček
53. Martin Hlaváč
4. 5. 10 19:30 zzNOVOB Kareto-Reco Bum bar PV A 5. 14:3 (8:1)
Domácí Kareto svého soupeře za špatného počasí doslova deklasovalo. Rozhodnuto bylo už v prvním poločase. Antonín Pešík, Tomáš Pavlík
Kareto-Reco Bum bar PV A
Tomáš Rejman – Tomáš Bubeník, Pavel Chvojka, Roman Čížek, Viktor Doleček, Tomáš Kamler, Jiří Svoboda, Petr Tichý, Pavel Trnka, Tomáš Vyhnal vs Ondřej Hlavata – Michal Bajcura, Martin Dušek, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban, David Václavík
5., 15., 25., 29., 35., 45., 55. Tomáš Kamler
10., 27., 40. Pavel Chvojka
20., 30. Jiří Svoboda
50. Pavel Trnka
60. Tomáš Vyhnal
20., 40., 50. Michal Bajcura
27. 4. 10 19:00 P2 Bum bar PV A Ještěrka 4. 2:1 (0:0)
Utkání nevalné úrovně s řadou nepřesností na obouch stranách. Spousty nakopávaných balónů, bez technické souhry. Marek Hanousek, Vojtěch Šmahel
Bum bar PV A Ještěrka
Přemysl Doležal – Michal Bajcura, Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Jiří Malý, Pavel Polák, Vladimír Urban, David Václavík vs Martin Görög – Gerhard Berka, Jiří Cieciura, Filip Florus, Martin Florus, Miroslav Görög, Jan Jovbak, David Korbut, Tomáš Semerád
37., 45. Pavel Polák 59. OG
15. 4. 10 19:30 ARIT Fugas CF A Bum bar PV A 3. 3:4 (0:3)
Utkání dvou naprosto odlišných poločasů. V prvním měl navrch tým Bum Baru a vedl 3:0. Ve druhé části hry však Fugas zabral, a přestože celý zápas hrál bez střídání, pouze v pěti hráčích, dokázal 12. minut před koncem vyrovnat na 3:3. V závěru se však přiklonilo štěstí k Bum Baru, který brankou 4. minuty před koncem rozhodl zápas ve svůj prospěch. Miloš Maršíček, Nebáznivý
Fugas CF A Bum bar PV A
Tomáš Peterka – Jiří Bialek, Jiří Chmela, Radek Fál, Petr Frýba, Petr Gemza, Jan Klozar, Lukáš Knoško, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Přemysl Doležal – Michal Bajcura, Martin Dušek, Ondřej Hlavata, Jiří Malý, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban, David Václavík
32., 48. Lukáš Knoško
37. Petr Gemza
13. Pavel Polák
15. David Šebek
21. David Václavík
56. Ondřej Hlavata
6. 4. 10 19:00 P1 Bum bar PV A Filipi SK 2. 2:5 (1:1)
Spočátku poklidné utkání s vyrovnaným průběhem se ke konci proměnilo ve vyhrocený zápas. Zdeněk Vondrát, Jaroslav Bánovský
Bum bar PV A Filipi SK
Ondřej Hlavata – Michal Bajcura, Martin Dušek, Jiří Malý, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban vs Jakub Navrátil – Zdeněk Hanzlík, Jan Kindl, Miroslav Rožníček, Marek Troněv, Petr Vaněček
2., 56. Michal Bajcura 5., 58. Jan Kindl
32. Zdeněk Hanzlík
47., 50. Miroslav Rožníček
30. 3. 10 19:00 P2 Bum bar PV A Šachta UK 1. 5:2 (2:0)
Až do stavu 4:0 pro Bum Bar Šachta pouze uctivě zpovzdálí sledovala kombinace soupeře a snad ani nechtěla hrát. Po snížení na 4:1 se ale najednou objevila nová Šachta, která zjistila, že to dopředu také jde a bylo z toho drama. 10 minut před koncem už to bylo pouze 4:3, ale Bum Bar odolal i proto, že se naplnilo "nedáš-dostaneš". V 60.minutě neproměnila Šachta tutovku a z protiútoku padl rozhodující gól na 5:3. Za druhý poločas by si Šachta bod zasloužila. Hráno slušně. Miroslav Weiner, Antonín Jandus
Bum bar PV A Šachta UK
Ondřej Hlavata – Michal Bajcura, Přemysl Doležal, Martin Dušek, Michal Kožuch, Jiří Malý, Pavel Polák, David Šebek, Vladimír Urban vs David Kubricht – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil