Pá 5.11.10 19:00 P1 Žlutá křídla Torpédo Hulín FC   (HL5F)
Pá 5.11.10 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Santa Tranta PC C   (HL3A)
Út 16.11.10 19:00 P3 Boston HS Bedna 98 FC   (HL1A)
Út 16.11.10 20:15 P3 Kikina bar 1.FC VET Podolka FC VET   (VL4C)
St 1.12.10 18:15 zzPODVI Terron AC Bozi A 1.W.C.   (HL5D)
St 1.12.10 19:30 zzPODVI Betl K.F.K. B Kbelské vosy A   (HL3C)

2. 12. 10 20:45 DEKAN Oratoř Kobylisy Little Eden FC 11. 5:4 (4:2)
Pohledné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Nakonec zvítězil aktivnější tým.
Oratoř Kobylisy Little Eden FC
Slavomír Giertli – David Mikeš, Ondřej Nepraš, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Radek Vodička vs Milan Hrdina – Tomáš Hlaváč, Roman Jakš, Jan Paulín, Michal Paulín, Tomáš Růžička, Václav Šinkmajer, Michal Slavík, Martin Švestka
39. Václav Šinkmajer
20. 11. 10 08:45 ZAK Ukradený širáci Oratoř Kobylisy 10. 1:2 (0:1)
Zápas, ve kterém zvítězil šťastnější a nejspíš i horší tým. Domácí měli veliké množství brankových příležitostí, ale jejich koncovka byla mizerná. Martin Konvalinka
Ukradený širáci Oratoř Kobylisy
Petr Železný – Ondřej Beneš, Petr Freiman, Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Štěpán Holý, Vladimír Novák, Ondřej Pecha, Miloslav Pokorný, Jan Pošta vs Slavomír Giertli – Pavel Hlaváček, Jiří Přeučil, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Radek Vodička
54. Jan Pošta 4., 57. Radek Vodička
8. 11. 10 18:15 zzNOVOB Oratoř Kobylisy PAVAPA Motl 9. 4:1 (3:0)
Utkání ovlivnily dva nepříznivé faktory. Jednak extrémně kluzký a vodou nasáklý terén a pak také fakt, že oba týmy měly k dispozici dohromady jeden míč nevalné kvality. V první půli lepší Oratoř využila nedůsledností při bránění v podání hostů a z několika gólovek vytěžila tříbrankový náskok. Po přestávce se s jednou, opět gólem zakončenou výjimkou hrálo pouze směrem na branku Oratoře, fantastický Giertli ale přiváděl hráče Motlu k zoufalství. Duben
Oratoř Kobylisy PAVAPA Motl
Slavomír Giertli – David Mikeš, Ondřej Nepraš, Jiří Přeučil, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Radek Vodička vs David Motl – Michal Bureš, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl
14. Miroslav Tipta
26., 27., 46. Radek Vodička
48. Jakub Motl
2. 11. 10 19:30 MIKU2 Dvorce SK MPI Oratoř Kobylisy 8. 5:1 (1:1)
Kvalitní utkání hrané od začátku s obrovským nasazením. Zpočátku dost vyrovnaný průběh narušila až chyba hráčů Oratoř Kobylisy, kterou dokázal útok soupeře potrestat. Následovaly další chyby a další tresty, po zásluze tedy zvítězilo trestající mužstvo Dvorce SK MPI. Michal Černík, Libor Petřina
Dvorce SK MPI Oratoř Kobylisy
Marcel Nikl – Dominik Brožík, Vyacheslav Kovtan, Luboš Olmr, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl, Jaroslav Šindelář vs Slavomír Giertli – Pavel Hlaváček, David Mikeš, Ondřej Nepraš, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Radek Vodička
29. Dominik Brožík
47., 50., 57. Oldřich Přibyl
59. Petr Pařízek
24 Luboš Olmr 10. Radek Vodička
22. 10. 10 16:45 ZAK Oratoř Kobylisy Nemesis 7. 9:2 (5:1)
Jednoznačná převaha domácích znamenala vysoký výsledek 9:2. Milan Pavlík
Oratoř Kobylisy Nemesis
Slavomír Giertli – Michal Kocvelda, David Mikeš, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Radek Vodička vs Robert Petergáč – Radovan Bezděk, David Bimka, David Boštík, Martin Bušek, Robert Junek, Tomáš Michalík, Jan Průša, Martin Šiman, Karel Vyšata
3., 24., 29., 32., 47. Radek Vodička
6., 17., 41. Miroslav Tipta
33. David Mikeš
12. Tomáš Michalík
33. Jan Průša
20. Karel Vyšata
12. 10. 10 20:45 ARIT President FC Oratoř Kobylisy 6. 5:2 (2:0)
Ve velice slušném prvním poločase byl lepší President. Druhá půle však byla značně nervózní. Výhra domácích je zasloužená díky lepším individuálním výkonům. Oldřich Smolík, Ladislav Linek
President FC Oratoř Kobylisy
Roman Kadlec – Marcel Čuba, Jiří Křeček, Martin Novák, Michal Rákosník, Milan Škába, Vladimír Sup, Jan Tománek vs Slavomír Giertli – Michal Dušek, Pavel Hlaváček, Michal Kocvelda, David Mikeš, Jiří Přeučil, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta
10., 45. Milan Škába
17., 40. Marcel Čuba
59. Michal Rákosník
37. Michal Dušek
52. Michal Kocvelda
7. 10. 10 18:15 zzNOVOB Oratoř Kobylisy Domácí potřeby A 5. 3:2 (2:1)
Nádherné utkání se šancemi na obou stranách. Hrálo se nahoru dolů. Remíza by byla spravedlivější. Jiří Sušický, Jan Krtil
Oratoř Kobylisy Domácí potřeby A
Slavomír Giertli – Pavel Hlaváček, David Mikeš, Ondřej Nepraš, Jiří Přeučil, Martin Šabatka, Miroslav Tipta vs Zdeněk Vlach – Stanislav Kohoutek, Michal Louda, Matěj Pikous, Vlastimil Schwarz, Josef Srba, Václav Srba, Luboš Urban, Lukáš Urban, Petr Vaněk
9. Miroslav Tipta
20. David Mikeš
34. Pavel Hlaváček
3. Luboš Urban
37. Michal Louda
23. 9. 10 20:45 BECH Relax-FC Oratoř Kobylisy 4. 0:6 (0:0)
Utkání odehrané ve vysokém tempu, vyrovnaný první poločas. Ve druhé půli se zápas přiostřil a tím i rozkouskoval. Rozhodnutí přišlo v průběhu pěti minut mezi 43. a 48 minutou. Michal Nechvátal
Relax-FC Oratoř Kobylisy
Ludvík Fiala – Jan Fiala, Michal Gažko, František Hakl, Petr Mužík, Lukáš Vild, Tomáš Wolf vs Slavomír Giertli – David Mikeš, Ondřej Nepraš, Jiří Přeučil, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Radek Vodička
35., 56. Miroslav Tipta
43., 46. Radek Vodička
48. František Rodr
51. Martin Šabatka
35. Radek Vodička
56. Radek Vodička
13. 9. 10 19:30 HANSP Nova LFC A Oratoř Kobylisy 3. 1:4 (1:2)
Pohledné,v ryhlém tempu hrané utkání,které ve svůj prospěch obrátil tým Oratoř Kobylisy až v samém závěru. Ladislav Pauch, Vladimír Kubín
Nova LFC A Oratoř Kobylisy
Jiří Landa – Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Jindřich Skála, Jakub Štefek, Jindřich Štencl vs Slavomír Giertli – Pavel Hlaváček, Petr Janda, David Mikeš, Jiří Přeučil, František Rodr, Martin Šabatka, Miroslav Tipta, Radek Vodička
29. Milan Macela 8. Pavel Hlaváček
27. Petr Janda
53., 55. Radek Vodička
6. 9. 10 18:15 zzNOVOB Oratoř Kobylisy Kehar Club FC 2. 6:1 (4:0)
Utkání v duchu fair play. Rozdíl mezi oběma celky byl domácí střelec Vodička, autor pěti gólů ze šesti. Jan Židlický, Lukáš Kadleček
Oratoř Kobylisy Kehar Club FC
Slavomír Giertli – Pavel Hlaváček, David Mikeš, Ondřej Nepraš, Jiří Přeučil, František Rodr, Miroslav Tipta, Radek Vodička vs Petr Hanzl – Jiří Beneš, Jan Číhal, Martin Dražan, Petr Kaminski, Petr Pergler, Josef Rákosník, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek
2., 9., 24., 26., 60. Radek Vodička
35. Miroslav Tipta
52. Martin Dražan
1. 9. 10 17:00 zzNOVOB Bakera Oratoř Kobylisy 1. 2:3 (2:1)
Rozhodčí komentář neuvedl. Václav Zahradník
Bakera Oratoř Kobylisy
Václav Kohout – Petr Beroušek, Filip Burda, Jiří Kuděj, Jiří Kuděj, Roman Petrák, David Ráž, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Martin Ullík vs Slavomír Giertli – Pavel Hlaváček, Michal Kocvelda, David Mikeš, Jiří Přeučil, František Rodr, Miroslav Tipta, Radek Vodička