10. Viktoria Bítovská VET B 11 1 4 6 22:32 6

So 11.9.10 11:15 HANSP Team Motivated Boca Seniors   (HL8J)
So 11.9.10 12:30 HANSP Výtržník HFC Noční dravci   (HL4D)
Ne 17.10.10 12:30 P3 Tutto bene A Sturm JM   (HL6L)
Ne 17.10.10 13:45 P3 Beton FC Cosmetic   (HL6L)

2. 12. 10 19:00 P2 Podolka FC VET Kumpáni VET 11. 3:3 (1:3)
Podolka hrála dvacet minut bez střídání a dokázala hrát se soupeřem vyrovnané utkání. Několikrát se ale nestihla vrátit a Kumpáni trestali. Po přestávce ale dokázali domácí během minuty vyrovnat a remízu už udrželi. Pěkný, kombinační fotbal. Jakub Slováček, Martin Novotný
Podolka FC VET Kumpáni VET
Richard Hradec – Michal Bedrna, Martin Hradec, Petr Miler, Jiří Nekola, Marek Ranš, Jiří Svátek vs Martin Čmolík – Rudolf Boukal, Jan Brabenec, Jiří Chytil, František Hubr, Radek Komárek, Pavel Machálek, Václav Machálek, Jiří Moc, Jan Pour, Jan Půlpán
24. Michal Bedrna
43. Petr Miler
44. OG
2. Jan Půlpán
13., 15. Jiří Moc
16. 11. 10 20:15 P3 Kikina bar 1.FC VET Podolka FC VET 10. 7:6 (5:1)
Kikina byla do 45.minuty jasně lepší a Podolka jí vůbec nestačila. Poté ale domácí totálně vypustili obranu a hosté několikrát šli i čtyři na jednoho, což se projevilo na závěrečném skóre.
Kikina bar 1.FC VET Podolka FC VET
Ladislav Král – Petr Hádek, Pavel Horký, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Pavel Sedlák, Matěj Urban, Václav Zrno vs Robert Tržil – Dušan Barcík, Richard Bednář, Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Petr Miler, Jiří Nekola, Jiří Svátek
49., 57. Michal Bedrna
12. 11. 10 20:15 P3 Podolka FC VET Hvězda VAB F.C. 9. 3:3 (1:2)
Vyrovnané utkání. Podolka se vrátila do zápasu, když z 0:2 otočila na 3:2. Hvězda pak zaslouženě vyrovnala.
Podolka FC VET Hvězda VAB F.C.
Jiří Svátek – Dušan Barcík, Richard Bednář, Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Jiří Nekola, Marek Ranš vs Pavel Svoboda – Petr Babka, Josef Bouda, Karel Březina, Pavel Černý, Peter Chudovan, Martin Kovář, Eduard Málek, Leoš Navrátil
22., 34. Marek Ranš
39. Jiří Nekola
58 Pavel Miler 8., 47. Pavel Černý
15. Karel Březina
5. 11. 10 20:30 ZAK Don Giovanni VET Podolka FC VET 8. 2:4 (0:4)
Hosté si zápas uhráli již v prvním poločase kdy soupeři nastříleli čtyři branky. Zasloužené vítězství. Ondřej Jedlička, Petr Geisler
Don Giovanni VET Podolka FC VET
Josef Bůcha – Pavel Lavička, Martin Makal, Ivo Novák, Stanislav Oliverius, David Ploc, Antonín Svoboda, František Svoboda vs Jiří Svátek – Petr Baštář, Richard Bednář, Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Marek Ranš
48. František Svoboda
56. Stanislav Oliverius
15., 20., 29. Petr Baštář
21. Marek Ranš
23. 10. 10 08:45 P1 Podolka FC VET Buran Buran VET 7. 2:4 (1:3)
První půle oboustraně nervozní utkání a průměrný fotbal. Za to druhý poločas už byl o něčem jiném. Hosté byli přeci jen o trochu lepším týmem a nakonec zvítězili 4:2. Michal Jiránek, Miroslav Haldina
Podolka FC VET Buran Buran VET
Dušan Barcík – Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Jiří Nekola, Marek Ranš, Robert Tržil vs Radek Podlesný – Jiří Akoš, Milan Barták, Zdeněk Barták, Pavel Brzák, Kamil Holý, Luděk Šrein, Michal Stránský, Jan Teubner
24. Jiří Nekola
40. Marek Ranš
10 Pavel Miler 13. Jan Teubner
17., 48. Michal Stránský
22. Zdeněk Barták
15. 10. 10 17:00 HANSP Torzoo VET Podolka FC VET 6. 1:1 (0:1)
V první půli lepší Podolka se záhy ujala vedení, další šance ale nevyužila. Torzoo se pak rozpohybovalo, otočilo poměr sil na hřišti a zaslouženě vyrovnalo. Lukáš Havlíček, Jiří Čurda
Torzoo VET Podolka FC VET
Jiří Dragon – Stanislav Bednář, Boris Kopečný, Martin Kult, Robert Palágyi, Jan Šmíd, Petr Viesner vs Jiří Nekola – Dušan Barcík, Richard Bednář, Michal Bedrna, Antonín Březina, Richard Hradec, Petr Miler, Marek Ranš, Jiří Svátek
45. Martin Kult 3. Michal Bedrna
7. 10. 10 17:00 DEKAN Podolka FC VET Stará Garda VET 5. 2:5 (2:0)
Zápas začal hodně nadějně pro Podolku, ovšem ve druhém poločase střelec s instinktem zabijáka Hosnedl rozhodl ve prospěch Staré gardy. Jiří Sudek, Robert Kunc
Podolka FC VET Stará Garda VET
Dušan Barcík – Petr Baštář, Richard Bednář, Martin Hradec, Richard Hradec, Petr Miler, Jiří Nekola, Marek Ranš, Jiří Svátek vs Tomáš Geist – František Dražan, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Zdeněk Knápek, Oldřich Pavlovský, René Roušar, Petr Turínek
4. Marek Ranš
9. Richard Bednář
34., 38., 40., 44. Tomáš Hosnedl
50. Josef Jurásek
1. 10. 10 17:00 HANSP Slepí koně VET Podolka FC VET 4. 2:2 (1:0)
Bojové utkání slušné úrovně, vyrovnaného průběhu skončilo zalslouženou dělbou bodů. Slepí koně dvakrát vedli, soupeř dokázal vyrovnat.
Slepí koně VET Podolka FC VET
Marek Adensam – Owen Chapman, Pavel Fifka, Petr Gutvirt, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Zbyněk Staníček vs Robert Tržil – Petr Baštář, Richard Bednář, Michal Bedrna, Antonín Březina, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Jiří Svátek
3., 46. Pavel Fifka 31., 57. Petr Baštář
16. 9. 10 17:45 zzANG Podolka FC VET Pralinky F.C.K. 3. 14:0 (3:0)
Rozhodčí komentář neuvedl.
Podolka FC VET Pralinky F.C.K.
Dušan Barcík – Petr Baštář, Richard Bednář, Michal Bedrna, Antonín Březina, Martin Hradec, Pavel Miler, Jiří Nekola vs Radek Martínek – Pavel Kohout, Jaromír Mazura, Peter Škulányik, Antonín Stašák, Robert Václavík, Luděk Žiga
2., 26., 56., 58. Petr Baštář
29., 37., 39., 50. Antonín Březina
31., 34. Michal Bedrna
43., 44. Martin Hradec
55. Dušan Barcík
56. Richard Bednář
10. 9. 10 19:30 MIKU1 Viktoria Bítovská VET B Podolka FC VET 2. 0:1 (0:1)
Bojovné utkání po celou dobu. O výsledku rozhodla jediná branka hostů z 8.minuty.
Viktoria Bítovská VET B Podolka FC VET
Petr Wenz – Jiří Číla, Pavel Dudek, Tomáš Heinitz, Jiří Miškovský, Hubert Prášek, Jiří Psota, Jan Štoncner vs Dušan Barcík – Richard Bednář, Antonín Březina, Martin Hradec, Richard Hradec, Jiří Nekola, Marek Ranš, Jiří Svátek
8. Marek Ranš
2. 9. 10 17:00 HANSP Kehar club VET Podolka FC VET 1. 3:3 (2:1)
Techničtější hosté měli spoustu šancí, ale nedokázali je proměnit a tak bojovní domácí uhráli, dle průběhu zápasu, cennou remízu. Spokojení ale asi také nebudou, neboť ještě šest minut před koncem vedli. Filip Umanec