Ne 24.10.10 18:45 P1 Úderka Žižkov K.F.C. FC VET   (VL4D)
Ne 24.10.10 20:00 P1 Oranjes 04 FC Úderka Žižkov junioři   (HL3D)
Pá 26.11.10 18:15 BECH Černý koně TMK Los Muchachos   (HL8H)
Pá 26.11.10 19:30 BECH Gumídci Méďové FC Sklenářka FC   (HL4C)
Čt 9.12.10 19:00 P1 PAPE Dejvice VSK MFF UK Praha A   (HL4C)
Čt 9.12.10 20:15 P1 Betl KFK SUP Estudiantes   (SVL2B)

4. 12. 10 12:30 ZAK Šnek FC A Blue devils 11. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání. Hosté svou šanci proměnili a tak vyhráli. Roman Verner, Radek Pivný
Šnek FC A Blue devils
Jan Šmíd – Michal Ejem, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra vs Tomáš Hološka – Roman Boháč, Jiří Brůček, Roman Moulis, Roman Vild, Petr Zajíček
17. Jiří Brůček
27. 11. 10 12:30 zzNOVOB Blue devils Plameňáci 1.FC A 10. 0:2 (0:0)
Dlouho to vypadalo na bezbrankovou bídu, dva slepené góly v úvodu poslední čtvrthodiny ale určily vítěze. Český
Blue devils Plameňáci 1.FC A
Petr Zajíček – Roman Boháč, Dušan Brůček, Jiří Brůček, Tomáš Hološka, Antonín Koudela, Roman Moulis vs Jiří Zazadzi – Jan Brynda, Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Radek Lepší, Jan Malý, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Jiří Studnička, Milan Syrový
46. Radek Lepší
48. Milan Syrový
13. 11. 10 13:45 BECH Literpool United Blue devils 9. 4:1 (1:0)
Zasloužené vítězství domácích, byť se o něm rozhodlo až v poslední desetiminutovce. Jiří Humhal, Petr Smrčka
Literpool United Blue devils
Jiří Samek – Stanislav Gergela, Michal Jágrik, Petr Lämlein, Artem Movsesyan, Petr Sekyra, Jakub Žerebný vs Roman Boháč – Dušan Brůček, Jiří Brůček, Tomáš Hološka, Petr Janda, Antonín Koudela, Roman Moulis, Roman Vild
4., 54., 59. Jakub Žerebný
53. Stanislav Gergela
42. Roman Vild
6. 11. 10 11:15 P2 Blue devils Morová rána 1.FC 8. 0:6 (0:0)
Zápas ukončen v 16.minutě 2.poločasu poté co vyloučený hráč Boháč inzultoval rozhodčího.
Blue devils Morová rána 1.FC
Petr Zajíček – Martin Boháč, Roman Boháč, Jiří Brůček, Antonín Koudela, Roman Moulis, Roman Vild vs Petr Volek – Martin Čermák, Daniel Liška, Ivan Monev, Tomáš Růžek, Jiří Šmejkal, Pavel Trefný
45 Martin Boháč
46 Martin Boháč
45. Jiří Šmejkal
30. 10. 10 12:30 TEMPO xPěstební dělnice Blue devils 7. 2:1 (1:1)
Bojovný výkon domácích byl po zásluze odměněn dvěma body. Jan Kuchař, Jakub Synek
xPěstební dělnice Blue devils
Matěj Šiška – Alan Balha, Martin Kopecký, Tomáš Najman, Robert Školoud, Vojtěch Svoboda vs Petr Zajíček – Roman Boháč, Dušan Brůček, Jiří Brůček, Tomáš Hološka, Petr Janda, Antonín Koudela
16. Alan Balha
40. Tomáš Najman
43 Tomáš Najman 10. Dušan Brůček 37. Dušan Brůček
23. 10. 10 15:00 BECH Blue devils Hosthunters 6. 2:7 (2:3)
Hosté se bleskově dostali do vedení a celou první půli byli lepší, ale po každém úspěšném pokusu o navýšení skóre přišla vzápětí facka a snížení. Druhá půle byla už o něčem jiném, Hosthunters soupeři nepovolili prakticky vůbec nic a upravili výsledné skóre do výše zhruba odpovídající rozložení sil. Rosenberger, Duben
Blue devils Hosthunters
Tomáš Hološka – Martin Boháč, Roman Boháč, Dušan Brůček, Jiří Brůček, Petr Janda, Antonín Koudela, Roman Moulis, Roman Vild vs Filip Kolár – Martin Adámek, Michal Čermák, David Dorničák, Martin Fejlek, Ondřej Hašlar, Milan Mařík, Radek Zaoral
39. Martin Fejlek
16. 10. 10 12:30 P3 Homogen 1.FC A Blue devils 5. 2:3 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém vyhráli hráči Blue devils díky lepšímu proměňování šancí. Jiří Humhal, Karel Rába
Homogen 1.FC A Blue devils
Matěj Komárek – Jiří Flekač, Tomáš Flekač, David Hron, Lukáš Hron, Jakub Maňas, Pavel Mašek, Vít Mašek, Martin Prochaska, Vladimír Zeman vs Martin Boháč – Roman Boháč, Dušan Brůček, Jiří Brůček, Tomáš Hološka, Petr Janda, Antonín Koudela, Roman Moulis, Roman Vild
4. Tomáš Flekač
23. Vladimír Zeman
6. Petr Janda
46., 50. Dušan Brůček
9. 10. 10 11:15 BECH Blue devils Half and Half FC 4. 3:8 (1:4)
Jednoznačný zápas pro Half and Half. Martin Machata, David Mottl
Blue devils Half and Half FC
Martin Boháč – Roman Boháč, Dušan Brůček, Jiří Brůček, Tomáš Hološka, Petr Janda, Antonín Koudela, Roman Moulis, Roman Vild vs Jaroslav Suk – Luidj Dedaj, Leka Domdjoni, Miroslav Kopecký, Roman Ptáčník, Ioannis Tsirimpasis, Ioannis Tziokas, Nikolaos Tziokas
23. Petr Janda
45., 48. Roman Boháč
13., 16. Miroslav Kopecký
25., 28., 51., 53. Luidj Dedaj
37. Leka Domdjoni
58. Nikolaos Tziokas
25. 9. 10 13:45 BECH Guláš FC Blue devils 3. 5:3 (2:2)
Z počátku zbytečně vyhrocené utkání. Poté, co se oba týmy soustředily pouze na hru, hrál se pěkný fotbal. O chlup byli lepší domácí a zaslouženě zvítězili.
Guláš FC Blue devils
Martin Švehla – Petr Beneš, Jan Jiráň, Miroslav Korecký, Lukáš Paulů, Radim Švehla, Mirko Vasič vs Martin Boháč – Roman Boháč, Dušan Brůček, Jiří Brůček, Tomáš Hološka, Antonín Koudela, Roman Moulis, Roman Vild