Po 20.9.10 20:15 P1 Tyran Saens 1.FC VET A Black Jack   (VL1A)

9. 12. 10 20:15 P1 Betl KFK SUP Estudiantes 13. 6:2 (3:1)
Utkání rozhodl svojí pohyblivostí Filandr.
Jiří Petrla – Petr Burian, Jan Filandr, Karel Groš, Štefan Klíma, Jan Kriesman, Jiří Mužíček, Josef Svatek vs Antonín Alčer – Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Miroslav Švarc, Pavel Toman
47. Josef Svatek
5. Miroslav Švarc
37. Petr Kytka
2. 12. 10 18:15 MIKU1 Estudiantes Cormoran FC SUP 12. 1:6 (0:3)
Jednoznačné utkání se spoustou pěkných akcí ze strany hostů. Jan Škvor, Rostislav Drtina
Estudiantes Cormoran FC SUP
Antonín Alčer – Jiří Fiala, Martin Just, Václav Král, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Miroslav Švarc vs Jiří Vacík – Roman Heinz, Martin Jirsa, Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Daniel Los, Jan Trnka, František Vomáčka
49. Martin Just 9. František Vomáčka
16., 22., 41. Josef Kurka
36. Martin Jirsa
45. Daniel Los
24. 11. 10 19:00 P3 Pražačka seniors A Estudiantes 11. 4:1 (1:1)
Výborné a rychlé utkání. Šance na obou stranách. Domácí byli ale lepší v koncovce.
Pražačka seniors A Estudiantes
Vladimír Mádr – Roman Blovský, Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Horník, Václav Matoušek, Miroslav Průžek vs Antonín Alčer – Vladimír Eichinger, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Miroslav Švarc, Pavel Toman
20. Ivan Haco
34. Martin Frejlach
47. Miroslav Průžek
51. Roman Blovský
29. Petr Kytka
17. 11. 10 20:15 P3 Estudiantes Nejistá sezóna SUP 10. 2:4 (2:2)
Utkání bylo vyrovnané, zejména v první půli měli domácí o nějakou tu šanci navíc. Po změně stran byli aktivnější hosté a díky rychlé rozehrávce rohu vstřelili ve 40.minutě rozhodující branku.
Estudiantes Nejistá sezóna SUP
Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Vladimír Eichinger, Jiří Fiala, Martin Just, Václav Král, Lubomír Kubička, Petr Kytka vs Jaroslav Hamrník – Jiří Beneš, František Brejcha, Jiří Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Platil, Martin Ullmann
10., 24. Martin Just 56 Lubomír Kubička 5., 40. Jiří Platil
17., 60. Jiří Brejcha
11. 11. 10 19:00 P3 Oblouci 81 AFC SUP Estudiantes 9. 6:0 (3:0)
Estudiantes hráli pouze v pěti a celý zápas se museli bránit přesilovkovému zámku Oblouků. Český
Oblouci 81 AFC SUP Estudiantes
Josef Svoboda – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Pavel Janeba, Petr Kruml, Zdeněk Vybíral vs Jiří Fiala – Václav Král, Lubomír Kubička, Miroslav Švarc, Pavel Toman
23. Petr Kruml
26. Miroslav Hlavík
28., 52. Pavel Janeba
40., 49. Pavel Dražďák
1. 11. 10 19:00 P1 Estudiantes Lomíci 8. 0:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas. Zvítězil šťastnější tým. Viktor Komar, Jan Malypetr
Estudiantes Lomíci
Antonín Alčer – Vladimír Eichinger, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Miroslav Švarc, Pavel Toman vs Jan Tyl – Otakar Anděl, Jaroslav Bánovský, Michal Hančl, Miloslav Hronek, Lubomír Král, Josef Krupička, Jaroslav Šlauf, Josef Svoboda, Aleš Veselý, Zdeněk Vondrát
19. Zdeněk Vondrát
20. 10. 10 20:15 P2 Kotlářka CAHA FC SUP Estudiantes 7. 1:1 (0:0)
Velmi slušné utkání, kdy rozhodčí "sekundovali" rozhodnutí hráčů. Stav na konci utkání odpovídal rozložení sil na hřišti. Daniel Hylas, Luděk Litera
Kotlářka CAHA FC SUP Estudiantes
Jaroslav Kvarda – Jiří Gotthard, Jiří Kufr, Zdeněk Máchal, Miroslav Miketa, Pavel Přeučil, Jiří Svátek, Zdeněk Václavík vs Jiří Fiala – Vladimír Eichinger, Martin Just, Václav Král, Lubomír Kubička, Miroslav Švarc, Vlastibor Vejvoda
40. Miroslav Miketa 41. Martin Just
11. 10. 10 19:00 P1 Estudiantes Dehet Old 1.FC SUP 6. 0:1 (0:1)
Tým Dehet Old 1.FC dokázal využít svou větší technickou vybavenost a zaslouženě zvítězil. Halauko, Adam
Estudiantes Dehet Old 1.FC SUP
Antonín Alčer – Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda vs Petr Votruba – Petr Bašus, Zdeněk Matějík, Jan Novák, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský
10. Jindřich Smolík
30. 9. 10 20:15 P3 Estudiantes Valník 5. 0:2 (0:2)
Zápas rozhodnutý již po dvanácti minutách,když si tým Valník výsledek udržel až do konce. Miroslav Valenta
Estudiantes Valník
Antonín Alčer – Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Miroslav Švarc, Vlastibor Vejvoda vs Jan Halouska – Pavel Charvát, Zdeněk Fiala, Ivo Kantor, Josef Kouba, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka
6., 12. Zdeněk Fiala 55. Luděk Tobola
23. 9. 10 19:00 P3 Dřevorubci Modřany S Estudiantes 4. 3:1 (2:0)
Zasloužené vítězství Dřevorubců, kteří byli rychlejší a techničtější. Estudiantes hráli jenom na náhodu. Evžen Trexler, Miroslav Weiner
Dřevorubci Modřany S Estudiantes
Ivan Moucha – Ladislav Burian, Allan Kheil, Jiří Sedláček, Otomar Sláma, Jiří Šlechta, Michal Turek, Petr Vorel vs Antonín Alčer – Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, František Martinec, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda
20. Jiří Sedláček
28. Jiří Šlechta
59. Otomar Sláma
52. Miroslav Švarc
13. 9. 10 19:00 P1 Estudiantes SuperNova L.F.C. 3. 1:0 (1:0)
Na tuto soutěž velice kvalitní utkání, plné pohybu, individuálních schopností i zakončení. Domácí byli přeci jen o trošku aktivnější a tak je výhra zasloužená. Evžen Trexler, Miroslav Weiner
Estudiantes SuperNova L.F.C.
Antonín Alčer – Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda vs Tomáš Mládek – Pavel Čihák, Vladimír Lacina, Milan Paclík, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st., Ivan Zajíc, Václav Žák
19. Jiří Fiala
6. 9. 10 19:00 P1 Traktor Humus SUP A Estudiantes 2. 4:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, hosté měli trochu smůly, jinak by skóre bylo vyrovnanější. Petr Šmejkal, Petr Šeba
Traktor Humus SUP A Estudiantes
Aleš Michálek – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Martin Michálek, Petr Mládek, Jiří Přibyl, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý vs Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Martin Just, Lubomír Kubička, Miroslav Švarc, Pavel Toman, Vlastibor Vejvoda
10., 37. Tomáš Bouška
46. OG
50. Petr Mládek
60. Pavel Toman
2. 9. 10 19:30 BECH Estudiantes Sen ČM PG supervet 1. 1:2 (0:1)
Ve vyrovnaném zápase otevřel skóre Sen a do poločasu již další gól nepadl. Vyrovnání přišlo ve 45.minutě z kopačky Vejvody. O osudu utkání rozhodla branka z přímého kopu po ruce jednoho z domácích hráčů. Petr Jambor, Jan Hobík
Estudiantes Sen ČM PG supervet
Antonín Alčer – Jiří Fiala, Martin Just, Václav Král, Lubomír Kubička, Petr Kytka, Miroslav Švarc, Vlastibor Vejvoda vs František Turek – Karel Brzek, Zdeněk Kolář, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta, Jaroslav Toman, Miroslav Vachta, Petr Zeman