7. Válcovny plechu MS FC 11 5 0 6 40:42 10

So 11.9.10 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Dýně AC A   (HL6H)
So 11.9.10 10:00 BECH Xichties FC Balbín FC   (HL8J)
So 11.9.10 11:15 BECH Hoptajch team Dejvický expres   (HL5G)

5. 12. 10 18:45 HANSP River lejt A GoHosp PK 11. 7:11 (2:4)
Bez rozhodčího přistoupily oba týmy k zápasu férově a tak se mohl hrát fotbal, ovšem obrany na obou stranách pojaly své působení poněkud laxně. Výsledkem tak byla gólová přestřelka, při které byla navíc spousta šancí zahozených. Hosté byli lepším týmem a tak zaslouženě vyhráli.
River lejt A GoHosp PK
Vladimír Němec – Jan Botlík, Jaroslav Halák, Tomáš Horčička, Patrik Kheil, Edward Köttner vs Daniel Doležal – Rudolf Král, Ondřej Kupec, Michal Mlčoch, Vilém Řehák, Maroš Škvara
59. Ondřej Kupec
21. 11. 10 14:45 BECH GoHosp PK Prokaryota FZ 10. 9:0 (0:0)
GoHosp si nejspíš vsadil na bezbrankový poločas. V tom druhém totiž spustil koncert a jen těsně nedosáhl dvouciferného výsledku. Martin Holub
GoHosp PK Prokaryota FZ
Daniel Doležal – Milan Čech, Rudolf Král, Roman Kvirenc, Michal Mlčoch, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk vs Jan Wintr – Michal Hacaperka, Lukáš Pindur, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Jaromír Talíř, Stanislav Valko
59. Vladimír Vaněk
14. 11. 10 14:45 BECH Pražská hovada GoHosp PK 9. 4:4 (3:2)
Po technické stránce velice kvalitní utkání, ke konci zbytečně vyhrocené, skončilo nakonec spravedlivou remízou. Jakub Zich, Ladislav Šťástka
Pražská hovada GoHosp PK
Jiří Těžký – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Pavel Hájek, Tomáš Kreitl, Jindřich Richter, Jiří Růžička, Radim Šimík, Roman Šmejkal, Vladimír Vachl, Jan Zoň vs Daniel Doležal – Rudolf Král, Ondřej Kupec, Roman Kvirenc, Michal Mlčoch, Vilém Řehák, Maroš Škvara
16. Roman Šmejkal
25., 27., 57. Jiří Růžička
3., 55. Vilém Řehák
19., 58. Rudolf Král
7. 11. 10 14:45 BECH GoHosp PK Koza znezaneřáděná 8. 7:3 (2:1)
Domácí sice nastoupili v oslabení, ale celý zápas byli jasně lepší. Hráči Kozy si nedávali moc pozor a soupeři doslova nabízeli šance. Michal Žůrek, Petr Mikulec
GoHosp PK Koza znezaneřáděná
Daniel Doležal – Milan Čech, Michal Mlčoch, Vilém Řehák, Maroš Škvara vs Kryštof Kobeda – Jan Barták, Aleš Jindřich, Jan Kopal, Martin Matějka, Aleš Pleštil, Pavel Ptáček, Pavel Sehnal, Luboš Svátek
53. Pavel Sehnal
24. 10. 10 14:45 BECH Klamovská skvadra GoHosp PK 7. 2:3 (2:1)
Hosté byli fotbalovější a v průběhu druhé půle otočili vývoj zápasu. Michal Máčel, Michal Mikuš
Klamovská skvadra GoHosp PK
Lukáš Kukla – Vladimír Onduš, Michal Regal, Petr Regal, Petr Regal st., Roman Samek, Serhiy Stoyan vs Daniel Doležal – Milan Čech, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk, Ondřej Vank
8. Vladimír Onduš
22. Petr Regal
28. Milan Čech
31. Vilém Řehák
39. Vladimír Vaněk
17. 10. 10 18:45 METE1 GoHosp PK Hattrick Prosek FC 6. 1:1 (1:0)
V prvním poločase jasně lepší hosté, kteří ovšem doplatili na slabé zakončení a z jedné akce domácích inkasovali, druhý poločas byl nahoru dolu a hosté dali ke konci zasloužený gól. Remíza je spravedlivá. Michal Frgelec, Martin Kolek
GoHosp PK Hattrick Prosek FC
Daniel Doležal – Milan Čech, Michal Mlčoch, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Ondřej Vank vs Miroslav Láník – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Brčák, Jiří Březina, Martin Dařílek, Michal Petrásek, Patrik Škobis, Jan Vlček
29. Ondřej Vank 56. Michal Petrásek
10. 10. 10 14:45 BECH GoHosp PK Válcovny plechu MS FC 5. 3:5 (0:3)
Plynulá hra bez faulů. Domácí prohráli kvůli hře pouze ve čtyřech. Tomáš Palička, Jiří Procházka
GoHosp PK Válcovny plechu MS FC
Daniel Doležal – Roman Kvirenc, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Ondřej Vank vs Josef Štěpánek – Pavel Abrahám, Jan Franc, Roman Geyer, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Michal Ondračka, Jan Štěpánek
38., 56. Maroš Škvara
45. Vilém Řehák
10. Michal Ondračka
20. Roman Geyer
25., 35. Pavel Abrahám
44. Radek Holeček
26. 9. 10 14:45 BECH FC 1869 GoHosp PK 4. 2:3 (1:1)
Slušné utkání, oba týmy hrály fér. Remíza by byla spravedlivější. Václav Farský, Benjamin Tuček
FC 1869 GoHosp PK
Václav Jirkovský – Jakub Čečák, Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Petr Pavlíček, Josef Šafařík vs Daniel Doležal – Milan Čech, Michal Mlčoch, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Ondřej Vank
25. Jakub Čečák
37. Tadeáš Novák
17. OG
36. Milan Čech
19. 9. 10 14:45 BECH GoHosp PK Banzai 3. 6:0 k.
Tým Banzai se k utkání nedostavil.
GoHosp PK Banzai
Daniel Doležal – Milan Čech, Michal Mlčoch, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk vs
12. 9. 10 14:45 BECH Traktor Praha A GoHosp PK 2. 2:4 (2:2)
Vyrovnaný zápas, v nemž se nakonec projevila početní převaha hostů. David Presler, Lukáš Trmal
Traktor Praha A GoHosp PK
Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Roman Švejstil, Petr Táborský vs Daniel Doležal – Milan Čech, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk, Ondřej Vank
1., 25. Petr Hošek 18., 50. Vilém Řehák
22. Ondřej Vank
56. Milan Čech
5. 9. 10 14:45 BECH GoHosp PK Sebranka FC B 1. 6:0 (2:0)
Domácí jasně přehráli svého soupeře, dali jim lekci a zaslouženě vyhráli. Tomáš Obermajer, Jiří Němec
GoHosp PK Sebranka FC B
Daniel Doležal – Milan Čech, Roman Kvirenc, Michal Mlčoch, Vilém Řehák, Maroš Škvara, Vladimír Vaněk, Ondřej Vank vs Ondřej Laun – Bohumil Černý, Michal Hlavatý, Jiří Jeřábek, Petr Karban, Martin Kasal, Roman Kokeš, Aleš Komárek, Tomáš Kopal